Artur Żerkowski

rzeczowy, z dobrym podejsciem do malego pacjenta a przy tym dokladnie wyjasniajacym co sie dzieje i co sie stac moze, bardzo sobie z corka pana doktora chwalimy i polecamy

Bardzo dobry lekarz,godny polecenia idealne podejście do dzieci. Chodzimy do pana doktora w Grodkowie. Oby wiecej takich lekarzy było u Nas. Jeszcze raz wszystkim polecam. Mama 3-latki

właściwy człowiek na właściwym miejscu

właściwy człowiek na właściwym miejscu

Ja nie mam pozytywnego zdania o Panu doktorze, niestety 2 razy przepisał mojemu dziecku antybiotyk bez potrzeby (stwierdził zapalenie oskrzeli) inny lekarz(który dokładniej osłuchał) stwierdził, że jest czysto osłuchowo, a ,, furczenie" pochodzi z nosa:-)obyło się bez antybiotyku!!!Zbyt mało czasu, poświęca pacjentom!!!

lekarz godny zaufania i znający się na rzeczy

lekarz godny zaufania i znający się na rzeczy

Polecam gorąco Pana Artura tylko on potrafi wyleczyć mojego synka .Nie przyjmuje pacjentów w białym kitlu co tylko odstrasza dzieci potrafi wytłumaczyć wszystkie zagadnienia medyczne do każdego podchodzi bardzo indywidualnie ja i mo Przemuś jesteśmy Mu ogromnie wdzięczni!!-pozdrawiam Alicja Czuba

Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam lecze sie u niego od dziecka teraz jestem osoba dorosła i spodziewam sie dziecka i wiadomo do kogo z nim pójdę polecam

polecam

Polecam wszystkim Pana Artura ,jest to lekarz ,który w każdej chwili czy to dzień czy to noc przyjmie pacjenta.Szczegółowo wytłumaczy i ma bardzo dobre podejście do małego pacjenta.Dzieci chętnie do niego idą i nie boją się .Jest bardzo miły i uprzejmy !

Bardzo dobry lekarz, ma wspaniałe podejście do małych pacjentów i bardzo ładnie się do nich odnosi, wzbudza zaufanie. Posiada bardzo obszerną wiedzę dzięki czemu wiem że zarówno Ja jak i moja Rodzina jesteśmy pod bardzo dobrą opieką. Polecam !!!

Wspaniały lekarz ma świetne podejście do dzieci które do niego chętnie wracają wie wszystko w pełni spełnił moje oczekiwania i zdobył zaufanie moje i mojego synka który się cały czas pyta kiedy pojedziemy do pana doktora jest bardzo opikuńczy troszczy się o stan zdrowia swoich pacjentów polecam go wszystkim.