Artur Żerkowski

NIE MA CZASU DLA PACJENTA ORAZ JEST ODPYCHAJĄCY,BRAK UPRZEJMOŚCI I GRZECZNOŚCI

NIE MA CZASU DLA PACJENTA ORAZ JEST ODPYCHAJĄCY,BRAK UPRZEJMOŚCI I GRZECZNOŚCI

Pan Żerkowski to najwiekszy profesjonalista z jakim miałam do czynienia w życiu. Leczę się u niego od podstawówki i zawsze z dobrym skutkiem. Nie przepisuje antybiotyków od razu na wejście, tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne. Wypytuje dokładnie o objawy choroby, posiada szeroką wiedzę, nie tylko z dziedziny pediatrii (o czym świadczy tłum pacjentów w różnym wieku). Osoby, które dały mu poniżej negatywne opinie, nie odnoszą się do jego pracy jako lekarza, tylko komentują zycie prywatne, a nie od tego jest ta strona!

Żeby być lekarzsem,top trzeba być najpierw człowiekiem,a pan żerkowski zagubił swoje człowieczeństwo. Grupa z Otmuchowa

Grupa z Otmuchowa

czytam i oczom nie wieżę !!Opinie powyżej to chyba sami swoi pisali !!!!! nieprawda i jeszcze raz nieprawda .Rażąca niekompetencja!

Bardzo miły z dużą wiedzą lekarz ,o każdej porze dnia i nocy gotowy pomóc w leczeniu dzieci .Od 10 lat leczy starszego syna a od 1,5 maluszka .Prawda jest taka że w Opolu nie ma żadnego lekarza z powołania dlatego zawsze jak zachorują mi dzieci lekarz bez problemu podjedzie .Polecam bo nie jednego pediatrę mógłby zawstydzić swoja głęboką i profesjonalna wiedzą

Świetny, kompetentny - nie oszczędza na DIAGNOSTYCE.Korzystamy z jego usług od 13 lat. Polecam matka dwójki dzieci

Polecam
matka dwójki dzieci

Jest świetny.Chodzimy do niego od 5 lat.Lepszego nie spotkałam.Wiedza!!! .Polecam. Matka 7-latki.

lekarz z powołania,posiadający duża wiedze...

lekarz z powołania,posiadający duża wiedze...

potrafi podejść do pacjenta i nie bagatelizuje żadnych objawów

potrafi podejść do pacjenta i nie bagatelizuje żadnych objawów

jeden z najlepszych lekarzy jakiego znam. miły,uprzejmy ma podejście do dzieci a przede wszystkim ogromna wiedze jest berdzo mądry. jest najlepszy!!!!!! naprawde polecam mama 2-ga dzieci.

jeden z najlepszych lekarzy jakiego znam.
jest najlepszy!!!!!!
naprawde polecam