dr n. med. Barbara Bauer-Kosińska

Onkolog

POLECAM. Trafiliśmy z polecenia. Przywróciła nam wiarę że będzie dobrze (wcześniej przed pierwszą wizytą, istny horror i droga przez mękę). Leczenie w Wieliszewie 400 km i sześć godzin od domu w jedną stronę, ale to bez znaczenia WARTO (nawet na 30 minutową wizytę). Od 5 lat niezastąpiona. Teraz tylko kontrole okresowe, zawsze z duszą na ramieniu. Przez 5 lat wizyt w szpitalu można dużo zaopserwować, Pacjenci sfrustrowani, bardzo duże wymagania nie dziwne, negatywne opinie ,, nawet lekarzowi mogą puścić nerwy ". A skrzydeł szpitalnych coraz więcej i pacjentów coraz to ...

POLECAM.
Trafiliśmy z polecenia.
Leczenie w Wieliszewie 400 km i sześć godzin od domu w jedną stronę, ale to bez znaczenia WARTO (nawet na 30 minutową wizytę). Od 5 lat niezastąpiona. Teraz tylko kontrole okresowe, zawsze z duszą na ramieniu. Przez 5 lat wizyt w szpitalu można dużo zaopserwować, Pacjenci sfrustrowani, bardzo duże wymagania nie dziwne, negatywne opinie ,, nawet lekarzowi mogą puścić nerwy ". A skrzydeł szpitalnych coraz więcej i pacjentów coraz to więcej. Pełen szacunek i wdzięczność dla Pani Doktor.
W lutym 2019 następna kontrola.

Lekarz bardzo sympatyczna, ale równie rozkojarzona. 3 wizyty i 3 inne informację na temat możliwości leczenia, bo pani doktor niezbyt dokładnie doczytała wyniki hispatu. Istny rollercoaster. Mimo świetnych opinii innych pacjentek niestety nie mogę polecić.

Pani Doktor jest godna polecenia wszystkim którzy szukają pomocy w walce z nowotworem, posiada ogromną wiedzę i wybiera skuteczne metody leczenia.

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem. Poświęciła mi dużo czasu, zawsze uprzejma i życzliwa. Dziękuję.

Panią Doktor cechuje wysoki profesjonalizm. W leczeniu opiera się na najnowszej wiedzy. Leczę się chemią od 3 miesięcy i guz który był bardzo duży zniknął. Mam dużą szansę, że wszysko skończy się dobrze.

Moje obserwacje są podobne jak wpis pacjentki z 20.11.2011 r...Tyle,że ja tych cech nie oceniam jako dodatnie...Moim zdaniem lekarz dokładnie analizuje dokumentację choroby i przeprowadza wywiad z pacjentem,a potem kompetentnie i poważnie proponuje strategię leczenia..To m o j e zdrowie i jeśli słyszę na początku rozmowy ,że pewna terapia" jest wykluczona",to na końcu usłyszawszy,że" ona jednak musi być"-czuję dezorientację...I trudno mi o zaufanie...

polecam Panią doktor. Dzieki niej zyje.

polecam Panią doktor. Dzieki niej zyje.

Lekarz z powołania, pod lepszą opiekę nie mogłam trafić. Słowa uznania Pani Doktor.

bardzo ogólnie mówiąc Pani Dr nie przestrzega bardzo wielu zapisów Kodeksu Etyki Lekarskiej. Nie pracuje już w Magodencie i to nie dlatego ,że sama się zwolniła.

Cudowny Człowiek, Lekarz i Kobieta. Czeka się nawet jeśli jest ustalona godzina wizyty i po kilka godzin, ale to dlatego, że się nie spieszy. Sama wizyta u Pani Doktor "wycisza" - i pacjenta i opiekę. Daje nadzieję i otacza życzliwością. Trzeba pilnować poprawności wystawionych dokumentów (pieczątki, daty itp.), ale wystarczy sprawdzić po wyjściu z gabinetu. Nie obraża się jak się poprosi o poprawienie i stara się zrobić "od ręki". Zna najnowsze osiągnięcia medycyny, mówi jak czegoś nie wie. Lekarz z prawdziwego powołania. Dziękuję i polecam. Aha, nie pracuje już w Magodencie na Fieldorfa, ale i tak idziemy za Nią.