dr n. med. Barbara Bauer-Kosińska

Onkolog

3,7
3,9

POLECAM. Trafiliśmy z polecenia. Przywróciła nam wiarę że będzie dobrze (wcześniej przed pierwszą wizytą, istny horror i droga przez mękę). Leczenie w Wieliszewie 400 km i sześć godzin od domu w jedną stronę, ale to bez znaczenia WARTO (nawet na 30 minutową wizytę). Od 5 lat niezastąpiona. Teraz tylko kontrole okresowe, zawsze z duszą na ramieniu. Przez 5 lat wizyt w szpitalu można dużo zaopserwować, Pacjenci sfrustrowani, bardzo duże wymagania nie dziwne, negatywne opinie ,, nawet lekarzowi mogą puścić nerwy ". A skrzydeł szpitalnych coraz więcej i pacjentów coraz to ...

POLECAM.
Trafiliśmy z polecenia.
Leczenie w Wieliszewie 400 km i sześć godzin od domu w jedną stronę, ale to bez znaczenia WARTO (nawet na 30 minutową wizytę). Od 5 lat niezastąpiona. Teraz tylko kontrole okresowe, zawsze z duszą na ramieniu. Przez 5 lat wizyt w szpitalu można dużo zaopserwować, Pacjenci sfrustrowani, bardzo duże wymagania nie dziwne, negatywne opinie ,, nawet lekarzowi mogą puścić nerwy ". A skrzydeł szpitalnych coraz więcej i pacjentów coraz to więcej. Pełen szacunek i wdzięczność dla Pani Doktor.
W lutym 2019 następna kontrola.

Pani Doktor jest godna polecenia wszystkim którzy szukają pomocy w walce z nowotworem, posiada ogromną wiedzę i wybiera skuteczne metody leczenia.

Cudowny Człowiek, Lekarz i Kobieta. Czeka się nawet jeśli jest ustalona godzina wizyty i po kilka godzin, ale to dlatego, że się nie spieszy. Sama wizyta u Pani Doktor "wycisza" - i pacjenta i opiekę. Daje nadzieję i otacza życzliwością. Trzeba pilnować poprawności wystawionych dokumentów (pieczątki, daty itp.), ale wystarczy sprawdzić po wyjściu z gabinetu. Nie obraża się jak się poprosi o poprawienie i stara się zrobić "od ręki". Zna najnowsze osiągnięcia medycyny, mówi jak czegoś nie wie. Lekarz z prawdziwego powołania. Dziękuję i polecam. Aha, nie pracuje już w Magodencie na Fieldorfa, ale i tak idziemy za Nią.

Moje obserwacje są podobne jak wpis pacjentki z 20.11.2011 r...Tyle,że ja tych cech nie oceniam jako dodatnie...Moim zdaniem lekarz dokładnie analizuje dokumentację choroby i przeprowadza wywiad z pacjentem,a potem kompetentnie i poważnie proponuje strategię leczenia..To m o j e zdrowie i jeśli słyszę na początku rozmowy ,że pewna terapia" jest wykluczona",to na końcu usłyszawszy,że" ona jednak musi być"-czuję dezorientację...I trudno mi o zaufanie...

Panią Doktor cechuje wysoki profesjonalizm. W leczeniu opiera się na najnowszej wiedzy. Leczę się chemią od 3 miesięcy i guz który był bardzo duży zniknął. Mam dużą szansę, że wszysko skończy się dobrze.

Bardzo dobra doktor, budząca zaufanie, posiadająca ogromną, nowoczesna wiedzę i wciąż zgłębiajaca jej najnowsze osiągnięcia. Nie spoczywa na laurach. Ma serce do pacjentów. Nie odmawia porady nikomu. Z tych powodów ma ogomną ilość pacjentów. Być może nie wszyscy są z tego zadowoleni, bo trzeba czekać długo na swą kolej. Jednak to nie jest jej wina, a zaleta, bo kazdemu chce pomóc. Nie powinnam tego pisać, bo ryzykuję, ze pacjentów przybedzie i sama bedę musiała czekać jeszcze dlużej na swą kolej. Ale ze szczerego serca tym wpisem chcę podziękowac Pani Doktor, że jest. Taka jaka jest.

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem. Poświęciła mi dużo czasu, zawsze uprzejma i życzliwa. Dziękuję.

Lekarz bardzo sympatyczna, ale równie rozkojarzona. 3 wizyty i 3 inne informację na temat możliwości leczenia, bo pani doktor niezbyt dokładnie doczytała wyniki hispatu. Istny rollercoaster. Mimo świetnych opinii innych pacjentek niestety nie mogę polecić.

Pani Doktor zanim podejmie jakąkolwiek decyzje zleca szereg badań. Stara się umawiać jak najszybciej by każdy chory mógł szybko się leczyć, przez co czasem trzeba czekać w kolejce. Uważam, że troszczy się o pacjentów i podejmuje rozważne decyzje. Czasem lepiej poczekać danego dnia niż odwlec leczenie o choćby kilka dni. Uważam, że jest bardzo dobrym lekarzem.

Sprawia wrażenie osoby zagubionej w natłoku zajęć.Jest typem "bałaganiarza".Ciężko chorych ludzi potrafi bez żadnych informacji przetrzymywać głodnych i zmęczonych godzinami , tylko po to by zakończyć wizytę 5-10 minutowym badaniem i podjęciem decyzji o dalszym leczeniu lub jego przerwaniu.Chorzy ludzie przez wiele godzin poddawani są dodatkowemu stresowi.Zapewne nie służy to poprawie ich stanu zdrowia tym bardziej że wiele ciężko chorych osób dojeżdża z odległych o 100-200 km od Warszawy miejscowości na chemioterapię onkologiczną.Zestresowani chorzy ludzie boją się zwrócić uwagę Pani Doktor obawiając się dodatkowych kłopotów związanych z ich leczeniem w sytuacji gdy ich życie "wisi na włosku".Prykre to i nieprzyjemne odczucia.Mam nadzieję ,że ktoś namówi P.Doktor by spojrzała w lustro rankingu dla lekarzy.Może zmieni to podejście do chorych u P.Doktor , co wszystkim wyjdzie na zdrowie.