Pani Ginekolog przedewszystkim slucha co sie do niej mowi, umie doradzic przepisuje wszystkie potrzebne badania i przedewszystkim nie faszeruje kobiet w ciazy nie potrzebnymi tabletami. Przy niej mozna czuc sie bezpiecznie.

PANI DOKTOR PROWADZILA MI CIĄZE PRZYSZŁAM DO NIEJ GDY MIAŁAM KRWAWIENIE W CIĄŻY INNY LEKAŻ POWIEDZIAŁ "CO SIĘ MA PORONIC TO SIE PORONI"I NIE DAJĄC MI ZADNYCH LAKOW KAZAL CZEKAC.DZIĘKI BOGU POSZLAM DO PANI GÓRECKIEJ,DAŁA MI LELI I POWIEDZIALA ŻE ZROBI CO SIE DA I UDALO SIĘ,DZIĘKI TEMU URATOWAŁA MAJEGO SYNKA MÓJ SKARB.

Polecam wszystkim kobietom :) Pani doktor bardzo miła, wzbudza zaufanie. Jest delikatna, odpowie na wszystkie pytania. 100 zł za badanie + cytologię.

do tej Pani doktor chodzi moja babcia, moja mama, moje ciocie, ja, moja siostra i wszystkie jesteśmy niesamowicie zadowolone. Pani Górecka poprowadzi rozmowe, zbada, nawet usg, badanie piersi, konstulatcja, czego można chcieć więcej od lekarza. A tak miłych kobiet Jak ta Pani to ze świecą szukać!

To wspaniała Pani Dotor wszystko dokladnie tłumaczy, doradza, jest miła, sympatyczna można z Nią porozmawiać na każdy temat.

Polecam każdej kobiecie wizytę :) lekarka naprawdę z powołania i przede wszystkim tłumaczy wszystko dokładnie ;)

Pani Górecka jest bardzo dobrym lekarzem i polecam wizyty ponieważ nie ma lekarza ginekologa który ma tak taką wiedzę aż az trudno sie dziwić. trafiłam do niej ponieważ miałam nadżerkę.wytłumaczyła mi wszystko. ufam takim lekarzom ponieważ robią to z powołania i dobroci słuzenia innym. a ci co chodzę do to przeciwieństwo jej. polecam gorąco

Dla mnie dr Górecka jest matrycą lekarza, jestem potrójną matką, wszystkie ciąże prowadzone przez p. Górecką, to dla mnie osoba, o której po prostu ciepło myślę, starsza córka ma na drugie imię Barbara na cześć pani doktor, dzięki jej przytomności umysłu dziecko owinięte pępowiną bezpiecznie bez uszczerbku na zdrowiu przyszło na świat. Pani doktor rozumie kobiety, kocha dzieci i w swej specjalizacji jest przez to po prostu idealna. Polecam!

Polecam doktor Górecką.Jest wspaniałym ginekologiem i osobą,jest moim lekarzem juz 9lat nigdy mnie nie zawiodła,każda wizyta to perfekcyjne badanie i miła rozmowa. Bardzo polecam wszystkim kobietom.Cena bardzo przystępna.

jak najbardziej polecam. A czy ktoś może wie dlaczego od jakiegoś czasu nie mogę się dodzwonić do pani doktor?

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Oświęcim"?

Jerzy Tylnicki

Szpital w Nowym Sączu