lekarz Barbara Górecka

Lekarka godna polecenia:-)Poświeciła odpowiednia ilość czasu na wytłumaczenie choroby i przebieg leczenia:-) Wzbudza zaufanie, można z nią szczerze pogadać:-)

Świetna lekarka, śmiało mogę ją polecić każdemu.

Świetna lekarka, śmiało mogę ją polecić każdemu.

Gorąco polecam prowdzi moją drugą ciążę i jestem bardzo zadowolona.

Gorąco polecam prowdzi moją drugą ciążę i jestem bardzo zadowolona.

BAAAAARDZO POLECAM PANIĄ DOKTOR. PROWADZIŁA MOJE DWIE CIĄŻE I JESTEM NIĄ ZACHWYCONA.

Polecam Panią Górecką wszystkim kobietom. Nie powiedziałbym o niej żadnego złego słowa. Takich lekarzy powinno byc więcej. Zresztą terminy wizyt świadczą o tym jak dobry jest lekarz.

Dla mnie dr Górecka jest matrycą lekarza, jestem potrójną matką, wszystkie ciąże prowadzone przez p. Górecką, to dla mnie osoba, o której po prostu ciepło myślę, starsza córka ma na drugie imię Barbara na cześć pani doktor, dzięki jej przytomności umysłu dziecko owinięte pępowiną bezpiecznie bez uszczerbku na zdrowiu przyszło na świat. Pani doktor rozumie kobiety, kocha dzieci i w swej specjalizacji jest przez to po prostu idealna. Polecam!

Pani Doktor prowadziła ciążę moją i kilku moich znajomych. Wszystko było dobrze od początku do końca, a gdy zaczęło nas coś niepokoić, Pani Doktor częściej mnie obserwowała, a dodatkowe wizyty nie były płatne. Ja polecam a gdy będę drugi raz w ciąży to na pewno wybiorę właśnie tego lekarza.