lekarz Barbara Kaczorowska

Wenerolog, Dermatolog

2,4

Dawno nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Ignorancja, lekceważenie, brak empatii. Trafiłam do Pani doktor ze zmianą na paznokciu po ściągnięciu hybrydy. (Zielona plamka). Wizyta bardzo nieprzyjemna trwała 2 minuty. Diagnoza - uszkodzenie mechaniczne i zalecenie zgłoszenia się do podologa. Nawet nie przyjrzała się tej zmianie. Na moje pytanie czy może być to coś innego stwierdziła, że nie i to już jest koniec wizyty. Udałam się do innego dermatologa przemiłej Pani doktor, która stwierdziła że jest to zielona bakteria na paznokciu i przepisała antybiotyk. Odradzam wizyty u Pani ...

Odradzam wizyty u Pani Doktor Barbary Kaczorowskiej.

Brak właściwej oceny problemu i źle podjęte leczenie.Musiałem udać się do innego specjalisty. Wyrzucone ok. 300 zł.

Pani Doktor zamiast zbadać i zająć się problemem z którym przyszedłem to oglądała moje plecy i nogi, na których nic nie ma a na zmianę skórna ledwie spojrzała. Przepisała maść i zalecenia, które zamiast pomóc to zaszkodziły. nieuprzejma

Tak to prawda jest nie uprzejma do mnie też powiedziała ,że wróżką nie jest,a przecież byłem miły dla niej.GŁUPIE BABSKO powinna być miła bo to prywatny gabinet,nie polecam

Umiejętne połączenie wieloletniej praktyki w środowisku, w którym mieszka i stosowanie aktulanej wiedzy uzupełnianej na konferencjach specjalistycznych jak i bieżaceych publikacji z praktyką homeopaty.

Jestem w wieku emerytalnym. Leczę się już ponad 10 lat. Przypadkowo trafiłem w Przychodni do pani doktor. Pani doktor wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie.Już podczas pierwszej wizyty zostałem mile zaskoczony,okazało się że pani doktor nie tylko wypisuje recepty, ale stara się pacjenta leczyć. Relacja pacjent - lekarz, to są bardzo subiektywne odczucia. Każdy będzie miał inne. Ja osobiście jestem zadowolony.

Zdecydowanie odradzam wizyty u tej kobiety w tym "pseudo" gabinecie. Jest nieprzyjemna, niekompetentna i nie szanuje swoich pacjentów. Na pytanie " Pani doktor, ale co to jest..?"- odpowiedziała "a co wy wszyscy myślicie,że jestem wróżką.." Szczerze odradzam

Miałem problemy zdrowotne i nikt mi nie mógł pomóc. Dopiero Pani doktor przy pomocy homeopatii zaradziła moim kłopotom. Leczenie trwało długo ale warto było.

Pani dr Kaczorowska jest raczej nieuprzejmą osobą, tak jak już ktoś pisał traktuje pacjentów z góry i NAPRAWDE TRAKTUJE ICH JAK PÓŁGŁÓWKÓW!! Bywała kąśliwa. Jest bardzo dziwną i specyficzną osobą, wydaje jej się, że jak jest lekarzem to wszystko jej wolno i ,że pacjenci siedzą na worku z pieniędzmi.Jest dobrym lekarzem pod względem medycyny, leczenia ,ale każda wizyta u niej powodowała, że czułam się jak kretynka. Szczerze, to nie polecam.

osobiście nie polecam.zdawkowo i oschle.

osobiście nie polecam.zdawkowo i oschle.