Barbara Majas-Ogórek

Ginekolog, Ginekolog położnik

Dla mnie Pani Doktor to po prostu Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Kompetentna, staranna, konkretna w wypowiedziach, ale jednocześnie ciepła w przekazie. Niestety nie jestem pacjentką, która pojawia się co jakiś czas na sprawdzenie, ale osobą, która ma teraz spore problemy ginekologiczne i dziękuję Bogu, że trafiłam na Panią Doktor, bo jest przygotowana zarówno od strony medycznej, jak i psychologicznej. Nie wiem też, czy w innym miejscu miałabym szansę na tak szybką pomoc, jaką otrzymałam tutaj, na tyle badań i zabieg operacyjny. Chociaż ciągle jeszcze daleka droga przede mną, to dzięki Pani Doktor pojawiło się światełko w tunelu, za co zawsze będę wdzięczna. I nawet jeśli mi się nie uda zajść naturalnie w ciążę, to wiem, że zrobiono wszystko, aby mi pomóc.

Pani doktor godna polecenia. Chodzę do niej od kilku lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Aktualnie prowadzi moją ciążę.

Chodzę do Pani doktor już ok. roku i jestem bardzo zadowolona. Jest osobą kompetentną i miłą. Robi wszystko delikatnie, co ja sobie cenię, gdyż jestem osobą skrytą. Wszystko tłumaczy, rozmawia, pyta się i jest naprawdę miła. Z przyjemnością mogę ją polecić jako osobę godną zaufania. Zawsze podczas wizyty drzwi się zamykane od środka, czasu Pani poświęca tyle ile potrzeba. Kiedy tabletki źle na mnie wpływały, Pani doktor zamieniła wszystko abym się dobrze czuła. Prowadziła także ciążę mojej siostry ( teraz mam wspaniałą chrześnicę). JAK NAJBARDZIEJ POLECAM ! :)

Pani doktor pomogla mi zdiagnozowac moj problem, z którym nie mogli poradzić sobie inni lekarze ;rzeczowo wytlumaczyła przyczyne choroby, dzieki niej mogę teraz normalnie żyć. Pani dr została polecona mi przez zadowoloną koleżankę. Jestem zdziwiona poniższą opinią, wątpię w jej prawdziwość. Dziękuje Pani Doktor B.K.

Rzetelna lekarka, duży plus za jasne wyjaśnienie wszystkich wątpliwości, czasem miewa humory, ale ogólna ocena dobra

Do dr trafiłam przypadkowo ok.2 lat temu. Miałam wiele różnych problemów o podłożu ginekologicznym i tylko dzięki dr udało mi się wybrnąć na prostą. Gorąco polecam tego fachowca wszystkim kobietom.

Od kilku lat miałam bóle w dole brzucha, które inni lekarze leczyli hormonalnie. Podczas wizyty Pani Doktor wykonała mi badanie USG - okazało się, że mam torbiel na jajniku. Dostałam skierowanie do szpitala i obecnie jestem już po zabiegu laparoskopii. Pani Doktor Majas-Ogórek to wyjątkowo dobry i rzetelny specjalista a także przemiły człowiek.Cieszę,że trafiłam po jej opiekę. Szczerze POLECAM!

Zdecydowanie odradzam wizyty u lek.med. B.Majas-Ogórek.,która nieprawdziwe diagnozy wymyśla chyba tylko po to aby werbować pacjentki na niekończące się badania kontrolne ,jest to przecież bardzo opłacalne i sposób na zyski w prywatnej spółdzieni lekarskiej.Doświadczyłyśmy tego razem z moją córką której wyssane z palca diagnozy wprawiły w niepotrzebny stres do momentupodważenia tych diagnoz przez wybitnego specjalistę ginekologa.Albo aparat USG który Nadaje się na złom albo brak odpowiedniej wiedzy pani Majas-Ogórek.

trafiłam do p. doktor przez przypadek. od prawie roku borykałam sie z problem, który mój lekarz bagatelizował. Okazało się niestety, że mam poważne schorzenie. wystraczył rzut oka i postawiła właściwą diagnozę. Gorąco polecam

Jestem bardzo zadowaolona z opieki nad moją ciążą, profesjonalizmem i podejsćiem pani doktor.To dzięki niej zaszłam w ciąże i cała ciąża przebiegła bez problemów, zasze mogłam liczyć na jej pomoc. Jestem wręcz zszokowana pierwszymi opiniami .Ciekawe czy ich autorami są prawdziwe pacjętki, czy... Pozdrawiam Panią doktor i jeszcze raz dziękuje. PK

Pozdrawiam Panią doktor i jeszcze raz dziękuje. PK