Barbara Moszczeńska-Cieślikowska

Stomatolog dziecięcy

1,1
1,1
1,3

Jeden z gorszych stomatologów u których byłam. Przychodząc na prywatną wizytę oczekuję kultury i okazania szacunku z którym niestety się nie spotkałam. Podważanie zdania, opryskliwość i brak empatii są u Pani Barbary codziennością. Nikomu nie polecam, zdecydowanie lepiej poczekać na termin u kogoś innego.

Jeden z gorszych stomatologów u których byłam.
Nikomu nie polecam, zdecydowanie lepiej poczekać na termin u kogoś innego.

Pani doktor spóźniła się kilkanaście minut nie mając wczesnej pacjenta w prywatnej przychodni gdzie takie rzeczy zwykle nie maja miejsca, bo jest zarezerwowany duży zapas czasu na wizytę. Pielęgniarce podyktowała w języku medycznym co się dzieje z każdym zębem. Pacjentowi mimo próśb nie udzieliła tych informacji na temat stanu zdrowia, trzeba się było dopytywać o pojedyncze zęby. Również w otrzymanej dokumentacji medycznej brakowało wielu informacji na przykład o ubytkach w próchnicy i o zębie, który należy wyrwać. W mojej ocenie praca, za którą się płaci w prywatnej przychodni powinna być ...

W mojej ocenie praca, za którą się płaci w prywatnej przychodni powinna być wykonana. Zabrakło niezbędnego minimum w postaci udzielenia informacji o każdym zębie/ przekazaniu tych informacji pisemnie. Również w publicznych przychodniach na NFZ takie informacje standardowo są udzielane. Nie widzę sensu płacić za usługę, która nie została wykonana. Nie wiem czy z powodu lenistwa, braku kontroli wewnętrznej czy z braku kompetencji.

Podczas wizyty pani doktor była opryskliwa. Musiałam się doprosić o podyktowanie, które zęby są do leczenia. Bardzo niesympatyczne komentarze, wręcz złośliwe w sprawie złego zgryzu. Brak empatii i zwykłej życzliwości do pacjenta. Być może Pani doktor ma jakąś wiedzę, ale nie dzieli się nią z pacjentem. Przeszywajace spojrzenie zachęca do ucieczki z gabinetu. Nie polecam.

Okropność! Wizyta z dzieckiem u Tej Kobiety przeczy wszelkiej opinii o wysokiej i profesjonalnej obsłudze pacjentów Enel med. Wraz z panią Doktor na negatywny komentarz zasługuje pielęgniarka, która Jej towarzyszy. Nigdy więcej nie zapiszę się na wizytę u Tej Kobiety i towarzyszącej Jej pielęgniarki Beaty, jak też nikomu ich nie polecę.

Odradzam i jeszcze raz odradzam, niby Pani jest specjalista stomatologiem od dzieci, tak wiec udalysmy sie z córka z nadzieją na udana wizyte. Na poczatku nawet nie przywitala sie z nami, siedzac do nas tylem odburknela " dzien dobry". Pani doktor jest nie uprzejma, nie empatyczna, całkowity brak zrouzmienia do dziecka- po prostu straszyla moje dziecko. Dlatego bardzo szybko ucieklysmy z gabinetu z wiadomych powodow.

Przestrzegam przed wizytą u tego lekarza. Pani stomatolog błędnie zidentyfikowała wypełnienie kompozytowe w zębie, który był leczony zaledwie rok wcześniej, jako wypełnienie glassjonomerowe i zakwalifikowała je do wymiany. Pani stomatolog nie chciała słuchać, że zgodnie z moją wiedzą ząb był wypełniany kompozytem, uznała, że pewnie źle pamiętam. Uległam przekonywaniom i pozwoliłam wywiercić zęba. Efekt jest taki, że ząb boli i prawdopodobnie będzie wymagał leczenia kanałowego! Dodam, że ząb nie przedstawiał jakichkolwiek oznak wtórnej próchnicy, nie bolał, a jedyną przesłanką było to, że wg pani stomatolog bylo to wypełnienie tymczasowe. Po ...

Po tej ferelnej wizycie zadałam sobie trud zdobycia dokumentacji od poprzedniego stomatologa (300km), z której wynika, że ząb zawierał wypełnienie kompozytowe, wiec przesłanka do wymiany, na którą powoływała się pani doktor była nieprawdziwa. Pani doktor jest więc albo skrajnie niekompetentna albo próbowała naciągnąć pacjenta na usługę, której nie potrzebuje, ryzykując jego zdrowie. Pomijam nieuprzejmość i ignorowanie słów pacjenta. Ostrzegam i nie polecam.

Najgorszy stomatolog u jakiego byłam a byłam u wielu. Podczas wizyty pani doktor była opryskliwa, nie chciała udzielić żadnych informacji ani nic wytlumaczyć ponieważ stwierdziła, że stomatologię studiowała 5 lat i nie jest w stanie odpowiedzieć na moje pytania w 5 minut, a jak czegoś nie wiem mogę sobie sprawdzić w internecie!!! Musiałam się doprosić o wydruk z zębami do leczenia. Dostałam go z wielkimi pretensjami dlaczego nie słuchałam podczas badania kiedy mówiła asystentce, które zęby mam do leczenia. Naciągnęła mnie na zdjęcie panoramiczne, na które prawie nie spojrzała i ...

Najgorszy stomatolog u jakiego byłam a byłam u wielu.
Podczas wizyty pani doktor była opryskliwa, nie chciała udzielić żadnych informacji ani nic wytlumaczyć ponieważ stwierdziła, że stomatologię studiowała 5 lat i nie jest w stanie odpowiedzieć na moje pytania w 5 minut, a jak czegoś nie wiem mogę sobie sprawdzić w internecie!!! Musiałam się doprosić o wydruk z zębami do leczenia. Dostałam go z wielkimi pretensjami dlaczego nie słuchałam podczas badania kiedy mówiła asystentce, które zęby mam do leczenia. Naciągnęła mnie na zdjęcie panoramiczne, na które prawie nie spojrzała i wyglądało to tak, jakby tylko sprawdzała czy zęby, które miałam leczone kanałowo przez innego stomatologa, oby na pewno były tak leczona bo przecież pacjent jest idiotą i nie wie co miał robione. Jej pacjenci pewnie nie wiedzą bo nie mogą się dowiedzieć co im dolega. Ponoć pani doktor specjalizuje się w stomatologii dziecięcej - boże chroń te małe istoty przed takimi ludźmi!!!!

bylam dzis u tej Pani na konsultacji i powiem ze nigdy nie spotkalam tak opryskliwego, nieuprzejmego lekarza. Pani zamiast powiedziec mi co jest do zrobienia i jak bedzie wygladalo leczenie podczas 10 minutowej wizyty 6 razy przypominala ze na nastepna wizyte musze przyniesc zaliczke przed rozpoczeciem leczenia. Odradzam ja wszystkim!!

Przestrzegam rodziców przed wizytą u tego lekarza. Opryskliwy sposób zachowania oraz kompletny BRAK (!) podejścia do dziecka. Pomyłka!!!!!