Elżbieta Łukasiuk-Toutounchi

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Pani wykonywała mi piaskowanie. Usługa wykonana bardzo szybko i niedokładnie (wszystko trwało jakieś 3min, do tej pory zawsze około 20 min trwały takie zabiegi). Osad na zębach pozostał. Polecam omijać szerokim łukiem.

Bardzo profesjonalna i kompetentna, miła z właściwym podejściem do pacjenta / córka z niepełnosprawnością intelektualną/ potrafiąca wzbudzić uśmiech na ustach pacjenta i pełne zaufanie. Szczerze polecam!

Jestem bardzo zadowolona po wizycie u Pani Doktor. Poświęciła dużo czasu na piękne wymodelowanie mojego zęba po leczeniu kanałowym, pierwszy raz spotkałam się z tak dokładnym podejściem i byłam pod wrażeniem. Dostałam rekomendację odnośnie dalszego działania. Gabinet na Pradze mocno old-schoolowy, ale personel bardzo miły.

Gabinet na Pradze mocno old-schoolowy, ale personel bardzo miły.

Lekarka z zerowymi kompetencjami niestety.. Wykonana plomba wypadla po miesiacu, poszedlem do innego lekarza i od roku mam spokoj. Zreszta widac po datach ostatnich komentarzy ,ze Pani "doktor" ma problem ,poniewaz sama wpisuje sobie dzien po dniu pozytywne komentarze, dla mnie jest to zalosne.

Pani doktor jest cudowną osobą i najlepszym specjalistą! Zapewnia profesjonalną opiekę, fachowym okiem potrafi szybko ocenić sytuację i zaproponować odpowiednie leczenie. Do Pani doktor wybrałam się w celu usunięcia ósemki, z którą jak się okazało były pewne problemy. Bez zdjęcia pantomograficznego Pani doktor podjęła się usunięcia zęba, który okazał się trudnym zawodnikiem w dodatku nieźle wykręconym ;) Przy podanym znieczuleniu leżałam jak aniołek, dosłownie wszystko przebiegło bezboleśnie. Krótko mówiąc - szybko, bez bólu, profesjonalnie i z uśmiechem! Na koniec Pani doktor poinformowała mnie o wszelkich zaleceniach i przeciwwskazaniach związanych z gojeniem. Polecam każdemu kto pragnie mieć zdrowe zęby i bez stresu oddać się w te cudowne dłonie, które działają cuda :)

Polecam serdecznie! Do rany przyłóż. Kompleksowe podejście do klienta i radość z wykonywanego zawodu to 2 największe atuty Pani stomatolog.

Bardzo polecam!!!! Cudowny lekarz!!! Mój chłopak bardzo bał się wizyty u stomatologa. Nie chodziło o nic poważnego, tylko kamień nazębny i piaskowanie (żółte zęby palacza). Pani doktor jest bardzo miła przez co przekonała go do siebie, chętnie będzie do niej wracał. A zęby?! Oh! Aż chciało się na nie patrzeć i podziwiać! POLECAM! Dla wszystkich bojących się stomatologów! Dla tych z małymi problemami, i dla tych z większymi.

Bardzo szczerze polecam Panią Doktor! Dzięki niej uśmiecham się nie czując wstydu. Doktor zrobiła mi korony na cyrkonie, mimo że kilkunastu protetyków, z którymi się konsultowałam mówiło mi, że nie da się zrobić tego typu koron u mnie. Pani Doktor profesjonalnie przypiłowała mi ząbki i wszystko ładnie się zmieściło. Korony wyglądają bardzo naturalnie. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Chociaż- muszę dodać, że Pani Doktor nie jest z tych, którzy zdzierają pieniądze za wszystko co się da. Bardzo bardzo polecam!

na fotelu u p.doktor czułem się bezpiecznie jak niemowlę w ramionach matki,w dodatku ząbkowałem