lek. dent. Katarzyna Fiołna

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Lekarz profesjonalista. Leczymy ortodontycznie zęby Syna, teraz będzie nosił swój drugi aparat ortodontyczny. Kompleksowo przekazana informacja, propozycje leczenia i wytłumaczenie młodemu Pacjentowi w jakim celu co robimy....Polecamy razem z Synem Tomkiem leczenie u Pani Dr. Dziękujemy.

Pani Doktor jest najlepszym dentystą dziecięcym jakiego poznaliśmy. Ma świetne podejście do dzieci. Jest cierpliwa i kompetentna. Mój synek przestał bać się gabinetu dentystycznego. Dziś za każdym razem przechodząc obok gabinetu sam namawia mnie na wizytę :)

ja wiem że nie ma rzeczy nie możliwych ale stał sie cud moje dziecko u dentysty dostawało histerii, furii to co my przeżyliśmy to tylko my wiemy postanowiliśmy w końcu zmienić lekarza trafiliśmy do pani doktor Katarzyny Fiołna nie uwierzycie nasze dziecko od pierwszej wizyty zakochało sie chyba w Pani Doktor nie może doczekać sie następnej wizyty robi jej laurki jak ją widzi jego buzia jest zawsze uśmiechnięta i powiem wam szczerze skończyły sie nasze kłopoty szczerze polecam tę Panią Doktor

bardzo miła pani doktor zawsze uśmiechnieta wspaniałe podejście do dzieci polecam szczerzemoje dziecko nie chciało za nic chodzi,cc do dentysty mieliśmy z nią wielki problem dopiero ta pani doktor wzbudziła jej zaufanie i tylko do niej chodzimy

bardzo uprzejma i konpetentna lekarka mila i sympatyczna wspaniale podejscie do dzieci dziecko bylo zauroczone a wczesniej nie chcial za bardzo isc do dentysty