lekarz Barbara Niemyjska

2,5
2,7
2,5

A ja uważam, że jest bardzo dobra lekarka, miłą, kompetentną a przede wszystkim dokładną. Nawet na NFS nie zbywa nigdy pacjentek, tylko dokładnie bada i tłumaczy. Nie wiem po co paniom taki lekarz co głaszcze po plecach i mówi że będzie wszystko dobrze. Polecam Panią Doktor

Dzięki pani mało życia nie straciłam, od wizyty u Niemyjskiej po 2 tyg wylądowałam na stole operacyjnym z cystą której pani doktor nie zauważyła przy badaniu usg a cysta tylko była wielkości dużej pomarańczy na lewym jajniku i przesunęła mi wszystko w prawą stronę że aż chodzić nie mogłam, dzięki niej mam świadomość lepiej nie chodzić do ginekologa na NFZ jeśli Ci życie miłe i masz dla kogo żyć, chodzić tylko prywatnie.

Pani Doktor jest konkretna, a po komentarzach widać, że ludziom to nie odpowiada. Jestem zadowolona z wizyt i bardzo polecam Panią Doktor.

Niestety nie polecam, pomimo młodego wieku Pani doktor odnosiła się na Ty, podczas mojej pierwszej wizyty ginekologicznej nie potrafiła rozpoznać choroby więc poprosiła doktora z sąsiedniego gabinetu na badanie bez mojej zgody!!! Po zadaniu pytania o długość moich cykli miesiaczkowych i uzyskaniu odpowiedzi tylko ze zdziwieniem odparła że bardzo długie i zakończyła wizytę pozostawiając mnie w zakłopotaniu i nerwach!

Nie polecam. Pani doktor nie potrafila w bardzo juz zaawansowanej ciazy okreslic nawet plci dziecka.kilka razy twierdzila, ze ma prawie 100%pewnosc, ze to chlopiec, urodzilam dziewczynke:) pozatym nie moglam oprzec sie wrazeniu, ze traktuje zupelnie inaczej pacjentki chodzace do niej regularnie i prywatnie.to tyle.zdecydowanie nie polecam

Polecam zdecydowanie, jest uprzejma z szacunkiem odnosi się do pacjenta, bardzo kompetentna.

Przez nią straciłam swoje Dzieciątko. Przyszłam do niej z plamieniami, wysłała mnie do domu przepisując tylko Duphaston. Nie zaleciła leżenia, pobytu w szpitalu, rezygnacji z pracy, NIC.

Pani Doktor zdecydowanie niemiła i niesympatyczna.Cieżko było mi dowiedzieć sie czegoś konkretnego o swoim przypadku.Chwilami miałam wrażenie ze ta Pani czuje sie jakby była tam za kare.Zdecydowanie nie polecam!

prowadziła moją ciąże bez komplikacji urodziłam zdrową dziewczynkę , wszystko sie zgadzało z wynikami pani doktor termin porodu dokładny z wyliczeniami pani doktor, dla mnie była miła, chodź nie chodziłam do niej prywatnie, jestem zadowolona i polecam innym

nie polecam ,by łam raz i to prywatnie bardzo nie uprzejma pani doktor

nie polecam ,by łam raz i to prywatnie bardzo nie uprzejma pani doktor