lekarz Barbara Niemyjska

2,5
2,7
2,5

Niekompetentna doktorka nie bierze na powaznie dolegliwosci pacjenta wcale mi nie pomogla jedynie faszerowala tabletkami ktore nic nie daly jest nie delikatna i nie tlumaczy wogole jak cos koms dolega nie polecam.

Pani doktor bardzo kompetentna, miła chodze do niej juz dluzszy czas jestem zadowolona;)

Widzę że nie tylko ja mam o niej złe zdanie. Jest nieuprzejma i arogancka. Nie ma ochoty tłumaczyć schorzeń ani doradzać w czymkolwiek.

nie zgadzam sie z poprzednimi pacjentaki korzystam juz druga ciaze z usług Pani ginekolog, moze i nie sparwia wrazenia przyjaciolki od serca ale jest za to bardzo kompetentna, ma duzą wiedzę i dobry sprzet przede wszystkim gdy jest problem to wytłumaczy i porozmawia przepisze odpowiednie leki, czy zleci badania natomiast tak to prawda - nie glaszce po glowie, ale chyba nie o to chodzi w wizycie u ginekologa??? pzdr

Ogólnie wszystko jest w porządku. Na wizycie prywatnej jedank ta Pani jest bardziej uprzejma.

Moja mama chodziła do pani dr prywatnie. Była miła ale moja mama była w ciąży a ona do końca nie wykryła że mój brat jest ułożony pośladkowo.O mały włos nie straciłam mamy i brata.

Bylam u tej pani na pierwszej mojej wizycie ginekologicznej, bardzo miła, tlumaczy przebieg badania i uspokaja (bo mnie trzeba bylo:))

chodziłam do niej regularnie i nie wykryła poważnej choroby. Nie polecam jej nikomu.

chodziłam do niej regularnie i nie wykryła poważnej choroby.
Nie polecam jej nikomu.

nie polecam! byłam dwa razy, tylko raz zmierzyła ciśnienie, bez okularów podaje złe wyniki, nie zleciła badań krwi itp, a byłam już w 8 tygodniu więc powinna już dawno to zrobić!!! Polecam bardzo dr Marka Łosia !

BEZ KOMENTARZA!!!!!!!NIE POLECAM.

BEZ KOMENTARZA!!!!!!!NIE POLECAM.