lekarz Barbara Nikodem

1,5
1,6
1,4
1,4

Pani okulistka chyba do końca nie zna się na swojej pracy. Stwierdzono mi wadę wzroku, a gdy poszłam do prywatnej placówki okazało się ze mam zupełnie inna wadę- mniejsza... Nieuprzejma kobieta po szybciutkim badanku stwierdziła super wadę i konieczność okularów. Okazało się ze to zwykle zmęczenie ... nie polecam

Lekarka niekoniecznie mi pomogła, nie zbyt uprzejma. Co do problemu nie pomogła. Nie polecam Pani czepialskiej

Byłam z dzieckiem już drugi raz. Pani doktor ma podejście do małych pacjentów. Super. Polecam. Ja sama zostałam też wyleczona z zapalenia rogówki.

Pani doktor Nikodem nie jest zbyt kompleksowa podczas badania. Podchodzi do pacjeta zbytnio rutynowo , nie ma indywidualnego podejścia do pacjęta. Nie polecam.

Lekarz okulista słaby ,nie poradziła sobie z ciałem obcym w oku.Byłam dwa razy. Przy drugim razie p.doktor zdenerwowana bezczelnie powiedziała ,że nie ma nic w oku że zdrowego oka nie umie leczyć i najlepiej wyłupić go i będzie spokój.Dziękuję za taką radę. Poszłam do innego okulisty i wyjął to ciało obce z rogówki.Oko przestało boleć. Takich mamy doktorów.

Lekarz okulista słaby ,nie poradziła sobie z ciałem obcym w oku.Byłam dwa razy.
Poszłam do innego okulisty i wyjął to ciało obce z rogówki.Oko przestało boleć.
Takich mamy doktorów.

całkowity brak inteligencji,to jest osoba po studiach? jak taka osoba może pracować jako lekarz i przyjmować pacjentów .zero pytań, zero odpowiedzi. Pani doktor pomyliła kierunki tak się nawet zwierząt nie bada. Złośliwe uwagi już od poczekalni. Tak się zastanawiam czy ona mieszka sama? Nie jest godna polecenia.

Pani doktor jest mało sympatyczna. Ja sama po pierwszej wizycie prawie płakałam, a moja siostra, która też ma wysoką krótkowzroczność już nigdy nie weszła do jej gabinetu. Leczę się u niej od lat i już mnie zna, więc się nawet czasem uśmiecha i zagaduje. Co do kompetencji, to nie sądzę że jej ich brakuje, wie co robi i mówi. Pracowała parę lat zagranicą. Ona po prostu nie jest osobą kontaktową. Z tym że zamierzam zmienić tego lekarza bo mam postępująca wysoką krótkowzroczność a tutaj leczenie ogranicza się do wypisywania recept na coraz mocniejsze szkła...

Pani Nikodem jest bardzo nieuprzejma, od progu robi złośliwe uwagi dotyczące pacjenta. Wizyta była stresująca własnie przez jej podejście do pacjenta. Absolutnie odradzam wizyty u niej, szczególnie z dziećmi.

obrzydliwa kobieta watpie w jej kompetencje ona wogole nie [owinna pracowac jako okulista

Nie polecam tej pani ,,okulistki'' .BARAK KOMPETENCJI

Nie polecam tej pani ,,okulistki'' .BARAK KOMPETENCJI