Barbara Papiernik-Podolska

Lekarz rodzinny

3,9

Pani doktor stara się sprawiać wrażenie osoby niezwykle kompetentnej i wyksztaconej - im więcej fachowego słownictwa w wypowiedzi (z czego prawie wszystko mozna powiedzieć prościej) tym, wg niej, lepsze sprawi wrażenie. Niestety - słowotok nie wystarcza do postawienia właściwej diagnozy. Opiekuje się moimi dziećmi od urodzenia, ale zawsze czuję się u niej jak petent. Moje dzieci są poważnie, przewlekle chore - hemofilia, wady serca, Hashimoto i jeszcze parę innych. Żadnej z tych chorób nie zdiagnozowała Pani doktor. Odmówiła córce skierowania na badania hormownów tarczycy, bo wg niej nie było wskazań. Wg mnie były - po płatnym badaniu okazało się, że niedoczynnośc tarczycy jest już bardzo zaawansowana. Gdyby nie moja dociekliwość i internet, to pewnie do dziś nie wiedziałabym, jak się dziećmi zajmować i gdzie szukać pomocy. Niestety, mam wrażenie, że Pani doktor zajmuje się tylko pacjentami prywatnymi - oni zawsze wchodzę bez kolejki (!!!) w publicznej przychodni, reszta chorych dzieci czeka. Swego czasu czekałam godzinę w poczekalni, gdy zdawała swoim znajomym w gabinecie relację z wakacji w Egipcie. Porażka i żenada.

Pani doktor to pełnia gra pozorów .Potrafi pacjenta zdiagnozowac przez ścianę po 2 godzinnym oczekiwaniu na wejście do gabinetu.Celowo pacjenta wprowadza w błąd a po udowodnieniu jej że mówi nieprawdę nie stać ja na proste słowo"przeprasza".

Pani doktor najlepsza z najlepszych - jak trzeba to się nie cacka nawet z rodzicami i nie owija w bawełnę. Nie robi z igły widły ale też nie bagatelizuje. Zdecydowanie polecam.

lekarz z powołania, pomaga nam w każdej sytuacji, bardzo miła, zawsze się jest mile widzianym, jak dotąd wszystkie jej diagnozy sprawdziły sie w 100%. Szanujmy Panią doktor bo w dzisiejszych czasach trudno o dobrego specjalistę, a przy tym tak ludzkiego i chętnego do pomocy.

Lekarz z powołaniem, dziś trudno o takich, pomógł mi wychować czworo dzieci bez błądzenia po innych specjalistach, objaśnia każdorazowo szczegóły problemu, biegły w każdej dziedzinie - zarówno zdrowia dzieci jak i dorosłych, stawia trafne diagnozy, życzymy Pani doktor dużo zdrowia i wielu lat pracy, gdyż nie wyobrażamy sobie zmiany naszego lekarza.

świetny lekarz, nie wyobrażam sobie wizyty u kogoś innego

świetny lekarz, nie wyobrażam sobie wizyty u kogoś innego

Bardzo dobra i fachowa pediatra. Gorąco polecam!

Bardzo dobra i fachowa pediatra. Gorąco polecam!

Lekarz o WIELKIM SERCU .Pracuje z wielkim oddaniem , w służbie człowiekowi.Potrafi zrozumieć problemy swych pacjętów .Dziękuje Bogu że postawił nam na naszej nie tak łatwej (zdrowotnie) drodze tak wspaniałego człowieka :)Lekarz godny polecenia na 6 :)

Dobry lekarz , godny polecenia. Wcześniej chodziałam do innego lekarza z córką później się przeniosłam i jestem zadowolona. Pani doktor uprzejma, zawsze dokładnie wszystko wytłumaczy

Cudowny człowiek, lekarz i przyjaciel chorych, mamy kontakt juz 20 lat, polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy.