Lekarz Rodzinny Ruda Śląska

dr n. med. Adam Rozewicz

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Trafiłam przez przypadek do najlepszego lekarza rodzinnego jakiego znam. Można pisać o tym lekarzu tylko w samych superlatywach a i tak to za mało. Ogromna wiedza, profesjonalizm, podejście do każdego pacjenta, empatia i tak można pisać w nieskończoność. Cudowny człowiek. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Plewnia

Barbara Papiernik-Podolska

Ruda Śląska

Pani doktor stara się sprawiać wrażenie osoby niezwykle kompetentnej i wyksztaconej - im więcej fachowego słownictwa w wypowiedzi (z czego prawie wszystko mozna powiedzieć prościej) tym, wg niej, lepsze sprawi wrażenie. Niestety - słowotok nie wystarcza do postawienia właściwej diagnozy. Opiekuje się moimi dziećmi od urodzenia, ale zawsze czuję się u niej jak petent. Moje dzieci są poważnie, przewlekle chore - hemofilia, wady serca, Hashimoto i jeszcze parę innych. Żadnej ...

dr Mariusz Hadaś

Internista, Lekarz rodzinny

SPZOZ Lipa 3
Lipa 3
41-703 Ruda Śląska

Doktor Mariusz Hadaś może okazać się kompetentnym lekarzem przy przeziębieniu,grypie lub innych tego typu dolegliwościach, Jednak nie jest wystarczająco kompetentnym lekarzem przy diagnozowaniu poważnych chorób takich jak np.nowotwór. Człowiek idąc do lekarza pierwszego kontaktu zdaje się na jego wiedzę, jego doświadczenie i kompetencje. Przychodzi w nadziei na potraktowanie indywidualnie,a nie masowo. Uważam, że lekarz rodzinny to pierwszy lekarz, który ma szansę szybko zdiagnozować nowotwór. Dlatego powinien wysyłać na badania, nie ...

dr n. med. Barbara Rymarczyk

Internista, Alergolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska

Byłam pierwszy raz w przychodni na Ceglanej w Katowicach. Aż trudno uwierzyć, że lekarz potrafi być tak profesjonalnym, wyrozumiałym i wrażliwym dla pacjenta. Każdemu polecam i dziękuję:-)
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Joanna Kołada

SP ZOZ Przychodnia Lekarska
ulica Sztolniowa 6
41-705 Ruda Śląska

Najlepszy lekarz jakiego znam :)
Dobrze doradzi i wyleczy, zawsze pomocna i miła.

Super!!!!!!!!!!!!

lekarz Barbara Rzepka

ulica Lipa 5
41-703 Ruda Śląska

wybiera sobie pacjentow ten młodszy mimo ze rejestruje sie pierwszy zostaje przyjety na samym koncu , siedzi pod tymi drzwiami jak debil po 5 godzin ( spotkało mnie to osobiscie wiec wiem co pisze )
a gdy sie upomni zostaje zignorowany albo słyszy ze ma czas zato ci z tymi upominkami od firm farmaceutycznych wchodza bez kolejki i to co chwile , to nie jest jedna osoba tylko ...

Wojciech Pałasz

Solidarności 17 a/30
41-706 Ruda Śląska

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, super kontakt - serdecznie polecam wszystkim szukającym pomocy lekarskiej
Opinia dodana przez: Lech

lekarz Barbara Dobyasz-Czech

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Przychodnia "Pokój"
ulica Pokoju 13
41-709 Ruda Śląska

Lekarka bez dokładnych badań jednomyślnie stwierdza, że pacjent nie ma żadnego problemu pomimo częstych objawów. Dodatkowo jest bardzo nieprzyjemna w rozmowie.
Opinia dodana przez: :)

lek. med. Marta Konieczna-Cebula

SPZOZ Lipa 3
Lipa 3
41-703 Ruda Śląska

Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Słucha pacjenta !!!. Diagnoza jaką postawiła Pani doktor ,potwierdzona przez czterech lekarzy specjalistów.Mam do niej 100 % zaufanie.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Kinga Hadaś

Przychodnia Rejonowa Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotne

41-705 Ruda Śląska

Super lekarz. Zawsze uśmiechnięta i cierpliwa dla pacjentów. Kompetentna i wyrozumiala. Takiego lekarza że świecą teraz szukać
Opinia dodana przez: Jolanta

Lekarze rodzinni w Rudzie Śląskiej