Barbara Papiernik-Podolska

Lekarz rodzinny

Boze dziekujemy ci za tak dobrego lekarza jest najlepszym lekarzem swiata

Boze dziekujemy ci za tak dobrego lekarza jest najlepszym lekarzem swiata

Bardzo dobry lekarz... Z powołania. Rzadko takich się spotyka. Leczę się u niej od dziecka i nigdy bym nie poszła do innego lekarza :)

Jako Przewodnicząca Składu Orzekającego najpierw uznaje dziecko niepełnosprawnym od urodzenia a po roku w ciągu pięciu minut stwierdza że jest pełnosprawne nie zasięgając opinii specjalisty Kardiologa który leczy dziecko od urodzenia stwierdzając nieuleczalną chorobę serca (Zwężenie zastawkowe aorty)do końca życia.Moim zdaniem jest to brak profesjonalizmu posługując się tylko dz.ust.

jako lekarz zespolu do spraw orzekania o niepelnosprawnosci potrafi "cudownie uzdrowic" dziecko...niedbale przejrzana dokumentacja medyczna, sprawia wrazenie jakby ktos ja zmuszal do wykonywanego swojego zawodu. Takie sa moje odczucia ale prywatnie pewnie jest inaczej??

nijaki lekarz, jakby nie za bardzo kompetentny ale to moja opinia

nijaki lekarz, jakby nie za bardzo kompetentny ale to moja opinia