Barbara Płoszczyńska

1,5
1,6
1,5
1,3

Ja także nie polecam Pani Doktor, wyszłam z jej gabinetu wkurzona. Zadałam pytanie to udawała, że nie słyszy, raz uważała, że mi nic nie jest, a potem powiedziała, że gdybym była zdrowa to bym się nie znajdowała u niej właśnie na wizycie. Miałam robione USG to nic na ten temat nie wspomniała, wyjaśniła mi chorobę na którą jestem "powiedzmy" chora, ale stwierdziła, że w Niemczech tego nie traktują za chorobę. I, że jak biorę jedną tabletkę w ciągu dnia to mi nic nie jest. Poza tym siedziałam 4godz. w poczekalni, Doktor w tym czasie sobie wychodziła na obiad, konsultacje. Jest nie miła, nic nie tłumaczy, nie mówi sposobu leczenia, o chorobie, nie interesuje ją w ogóle pacjent. Nie mam zamiaru do niej więcej iść.

Pani doktor nie lubi pacjentów - widać u niej WYRAŹNIE oznaki wypalenia zawodowego. Wysoce wskazana EMERYTURA.

Dzwoniłem aby umówić się na wizytę PRYWATNĄ. Pani doktor była bardzo niemiła, nieczuła na moje prośby. Powiedziała, że jeżeli pan doktor, który mnie skierował przedzwoni do niej aby powiedzieć, że jest konieczność leczenia, wówczas mnie przyjmie. A miałem skierowanie... Postanowiłem zmienić lekaża i każdemu to polecam !!!

www.itmobilteam.elblag.pl najlepszy serwis komputerowy w elblągu. Pogotowie komputerowe

Leczyłam się u tej pani doktor, ale każda wizyta to był pewien stres dla mnie. Jak zorientowałam się, że .... zabrałam całą dokumentację i leczę się u innej pani endokrynolog, która jest wspaniałym, prawdziwym lekarzem z powołania.

Masakra! Spóźnia się, kiedy pod gabinetem NFZ w szpitalu w Elblągu czeka masa ludzi. Wizyta trwa b. krótko, lekarka traktuje pacjenta z wyższością, jak ma humor - jest tylko nieuprzejma, jak nie ma humoru - potrafi być złośliwa. Za każdym razem pyta: "a po co pani tu przyszła? ja panią już wyleczyłam" (w domyśle - "skończyłam z panią':). Mam wahające się TSH, jestem po podaniu jodu radioaktywnego, bardzo źle sie czuję i błagałam ją parę razy o pomoc, skończyło się na tym, że napisała karteczkę do mojego lekarza rodzinnego, by mnie więcej do niej nie kierować. Co na to kierownictwo szpitala w Elblągu?

jest zimna oschła , nie tłumaczy nic , na pytania nie odpowiada ,

jest zimna oschła , nie tłumaczy nic , na pytania nie odpowiada ,

Z przykrością potwierdzam większość tu opisanych komentarzy o tym , że lekarka jest nie sympatyczna, lekceważy pacjenta i kompletnie nie jest zainteresowana tym co się do niej mówi. Osłuchanie pacjenta polega na wykonaniu w powietrzu znaku zorro słuchawką.Wywiad pozostawia wiele do życzenia , w zasadzie to nie wiem dlaczego przyjmuje pacjentów w gabinecie , mogłaby przecież wystawić diagnozę zaocznie;), a to jak rozmawia z pacjentem, który coś już poczytał na temat swoich dolegliwości może sugerować niekompetencję zawodową.

bylam raz i jestem mile zaskoczona, niewiem jak beda wygladaly nastepne wizyty, jak narazie pani doktor wszystko mi wytlumaczyla, poswiecila mi sporo czasu i byla bardzo mila i wcale to nie byla wizyta prywatna

Niemiła,niesympatyczna,arogancka, nie tłumaczy leczenia, ironicznie odpowiada na pytania pacjenta. Niegrzeczna wizyta u niej to wielkie rozczarowanie- ta kobieta powinna już przejść na emeryturę skoro pacjencji ją denerwują- baba koszmar