Barbara Płoszczyńska

1,5
1,6
1,5
1,3

Zdecydowanie nie polecam nikomu!!!! tej Pani. Nie chce pisać brzydko ale muszę stwierdzić, że jest wyjątkowo niegrzeczna,nieuprzejma, ironiczna, kpi sobie z pacjenta, uwielbia wprost pouczać pacjenta nawet jak powinien precyzować swoje odpowiedzi na Jej pytania (wyjątkowa bezczelność), absolutnie nie tłumaczy choroby a wręcz denerwują Ją pytania pacjenta na ten temat. Przykro mi ale po raz pierwszy spotkałam się z takim lekarzem. Dziwi mnie, że tak wspaniały Szpital, mający wielu sympatycznych lekarzy, zatrudnia tak sfrustrowanego, zgryźliwego, niesympatycznego lekarza. Może opinie internautów- pacjentów Pani Doktor - będą powodem do reakcji Dyrekcji Szpitala w tej sprawie i chyba tak powinno się stać.
Całkowicie zgadzam się z opiniami osób, które przede mną wyraziły swoją opinie na temat tej Pani.

Niestety muszę zgodzić się z większością opinii negatywnych. Dodaję swój komentarz tylko dlatego żeby ustrzec osoby chore przed ryzykiem złego diagnozowania i leczenia. Miałam mieć już wycięta tarczycę dzięki Bogu nie było pani Płoszczńskiej w gabinecie kiedy przyszłam na wizytę w szpitalu ( po kilkunastu wizytach w gabinecie prywatnym). Na tej wizycie miała podjąc decyzje o terminie wycięcia tarczycy :( Zmieniłam wtedy lekarza a tarczycę mam już wyleczoną... Nie polecam, stracony czas, pieniądze, i najważniejsze co możemy stracić ZDROWIE a tego pani doktor nikomu nie odda.

P.DOKTOR jest osoba bardzo niemila ,odprwia spychologie w przychodni .Leczy ludzi polowicznie .Bardzo ironicznie podchodzi do pacjentow ,zlosliwa ,nasmiewa sie z nadwagi .Arogancka .

Zdecydowanie nie polecam tej pani!!! Chodziłam do niej na wizyty prywatne i jej podejście było średnie. Po długo trwajacym leczeniu prywatnie poszłam raz na wizytę na NFZ.....i wtedy dopiero pani miała głęboko:) z prętesje co ja tu robie, zbyła i tyle....a przyjeła mnie w szpitalu, osłuchała i stwierdziła, że leczenie zakończone i należy brać leków......teraz (po 2 latach) okazało sie że powinnam przyjmować leki cały czas, ponieważ ostatnie wyniki są bardzo złe....Także tą panią to polecam ale do leczenia koni...i to tych dogorywających. pozd

Jest nieuprzejma i nie wzbudza zaufania nie potrafi tłumaczyć choroby

Jest nieuprzejma i nie wzbudza zaufania nie potrafi tłumaczyć choroby

Doktor zlosliwa, niegrzeczna. Niestety brak dzieci u pani doktor wyrobil w niej zly charakter... taki pinokio z duzym nosem!

Jakość wizyty lub kontaktu telefonicznego zależy chyba od humoru pani doktor. Potrafi być bardzo niemile zasadnicza i odpychająca. Dla starych stażem leczenia u niej pacjentów także. Rozczarowała mnie ostatnia rozmowa telefoniczna z nią. Zdecydowanie zmieniam lekarza i nikomu już jej nie polecam !!!!!

Leczę się u Pani doktor i nie mam najmniejszych problemów. Co do wypowiedzi Pani o córce, niestety prywatnie też się czeka wszędzie długo do endokrynologa. Polecam

Polecam

Same negatywy za samą rozmowę tlefoniczną.Córkę skierowano do poradni.Zarejestrowano ja do pani doktor.Czas oczekiwania na wizytę 4 msc.Chciałam szybszej konsultacji prywatnj.W trakcie rozmowy poinformowałam , że jesteśmy zarejestrowani na maj.P.dokor stwierdziła , że w takim przypaku nie mamy o czym rozmawiać bo należy się zdeydować jak chcemy się leczyć!Ha , ha , ha .Biedna kobieta sądzi chyba , że jedyna w Polsce zrobiła specjalizację.Dreszcz grozy przeleciał moje ciało na myśl , że mogłyśmy z córką trafić do takiego człowieka.

Jeżeli endokrynolog P. nie umie odróżnić nadczynności gruczołu od niedoczynności to kto mu dał dyplom i jakim prawem jeszcze leczy???