lek. dent. Barbara Siedlecka-Szyszko

Chirurg stomatolog

Przemiła Pani Doktor. usuwałam 2 osemke pol roku temu teraz w wakacje chce wyrwac nastepne. wyrywania górnej nawet nie poczułam z dolna było troszkę męczarni, ale jak stwierdzila Pani Doktor, 'lepiej sie pomęczyć niż później dłutować'. polecam kazdemu

Lekarz godny polecenia! Usuwalam wszystkie ósemki u pani doktor i zrobiła to nie dość ze profesjonalnie to także bezboleśnie. Oferuje także swoją pomoc po zabiegu

Wyrywalam u tej pani osemke. Pani doktor jak i dziewczyna, ktora miala chyba akurat praktyki bardzo uprzejme. Podczas zabiegu nic nie czulam, znieczulenie zadzialalo dosc szybko. Wiadomo, ze do najprzyjemniejszych zabieg nie nalezy. Ale szczerze mowiac wolalabym usuwac osemki niz borowac zeby. Dzis (drugi dzien zabiegu) czuje sie i wygladam fatalnie. Pol nocy nieprzespanej. Tabletke przeciwbolowa wzielam tylko wczoraj, bo bardzo trudno mi polykac. Pani doktor przed zabegiem mowila, ze przepisze mi antybiotyk. Jednak chyba zapomniala, a ja sobie o tym przypomnialam dopiero wieczorem. W czwartek badz srode na sciagniecie szwow. Tego tez sie obawiam - czy bolec bedzie.

Bylam na usunieciu osemki kilka lat temu. Wiadomo nic przyjemnego, ale ani w czasie zabiegu nie cierpialam, ani po. Nastawilam sie na duzy bol, ale znieczulenie bylo wykonane sprawnie i bez ceregieli, wyciagniecie zeba potem nastawilam sie na ogromny bol i nic. Wzielam 1 przeciwbolowa bo myslalam, ze tak bedzie bolec, a tu nic. Jestem bardzo wdzieczna tej Pani. Wczesniej bylam umowiona z innym chirurgiem, ale tak bylam zestresowana, ze nie zdecydowalam sie na usuniecie, dentysta powiedzial ok... Pani Barbara rzeczowo podeszla do rzeczy i nie mozna bylo sie wycofac, ...

Wczesniej bylam umowiona z innym chirurgiem, ale tak bylam zestresowana, ze nie zdecydowalam sie na usuniecie, dentysta powiedzial ok... Pani Barbara rzeczowo podeszla do rzeczy i nie mozna bylo sie wycofac, bardzo profesjonalne podejscie. Szykuje sie na nastepne usuwanie

Byłam usunąć dolną ósemkę, która wymagała rozcinania dziąseł i zakładania szwów. Pani dr od początku wszystko tłumaczyła, podczas zabiegu zagadywała mnie bo bałam się strasznie:) Wiedziałam po kolei co się dzieje, objaśniła jak będę się czuć po zabiegu i jest dokładnie tak samo. Po zabiegu nawet kazała mi usiąść, nie iść od razu do domu, żeby się upewnić, że dobrze się czuje a przed wyjściem jeszcze raz mnie obejrzała. Nie jest to przyjemny zabieg, ale z pewnością wymagał dużego doświadczenia i wiedzy, czego Pani dr nie brakuje. Byłam u kilku ...

Wiedziałam po kolei co się dzieje, objaśniła jak będę się czuć po zabiegu i jest dokładnie tak samo. Po zabiegu nawet kazała mi usiąść, nie iść od razu do domu, żeby się upewnić, że dobrze się czuje a przed wyjściem jeszcze raz mnie obejrzała. Nie jest to przyjemny zabieg, ale z pewnością wymagał dużego doświadczenia i wiedzy, czego Pani dr nie brakuje. Byłam u kilku "specjalistów", żaden nie podjął się zabiegu tylko polecał Panią dr właśnie.

Absolutna rewelacja. miałam do usunięcia ósemki, które rosły krzywo, pchały resztę zębów. Pani doktor była niezwykle uprzejma i ciepła, tłumaczyła każdą czynność. wstrzyknęła znieczulenie bardzo precyzyjnie, bo kiedy wyciągnęła ząbka (dosłownie WYCIĄGNĘŁA, nie wyrwała) nadal siedziałam przerażona czekając na najgorsze. nawet nie zauważyłam kiedy było już po wszystkim. Pani dr Szyszko ma 30-letnie doświadczenie i na prawdę wie co robi. Warto jej zaufać!!!

Tydzień temu osunęłam dwie ostatnie ósemki. Jutro idę zdjąć szwy. U Pani Siedleckiej usunęłam cztery ósemki. Przesympatyczna osoba.

Usunęłam dwie ósemki i jestem z tego bardzo zadowolona. Fachowa robota. Kobieta zna się na rzeczy. Szybko i bezboleśnie. Oczywiście po zabiegu się puchnie, ale chirurg wszystko wcześniej objaśnia. Polecam. :)

Pani doktor szybko i sprawnie usunęła mi zatrzymaną ósemkę i jestem bardzo zadowolona. Polecam!

bardzo zaniepokoila mnie ostatnia wypowiedz jestem przed wyrwaniem czterech osemek