Chirurg Stomatolog Szczecin

109 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Piotra Sargi 9-11
70-965 Szczecin

POLECAM!!! Ekstrakcja 2 zębów ósemek w jednym podejściu - profesjonalnie, szybko, bezboleśnie i w miłej atmosferze. Do tego cena za usługę przystępna dla pacjenta :-)

Opinia dodana przez: Gosia

Hanna Głazek

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Krzywoustego 60/1
Szczecin

Super stomatolog. Gabinet na bardzo wysokim poziomie, nowoczesny sprzęt i techniki dentystyczne, komploksowa, profesjonalna opieka. Polecam

Krzemienna 42b
Szczecin

Stres związany z usuwaniem zęba mija gdy tylko usiądzie się na fotel u Pani Siedleckiej. Robota wykonana szybko i dokładnie. Wszystko idealnie wyjaśnione.

Opinia dodana przez: Magdalena

Dariusz Szwedowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

PORTOWY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ul. Energetyków 2, 70-656 Szczecin
Szczecin

Dentysta przed którym nie uciekam z gabinetu:)przemiły mężczyzna znający się na swoim fachu. Polecam wszystkim tym którzy mają wstręt przed dentystą. On przebija wszystkie stereotypy. Aż chce się iść. Nie zamieniłabym na innego "fachowca"

lek. dent. Jerzy Owczarek

Stomatolog, Protetyk

Jasna 3 lok. 15
70-777 Szczecin

Panicznie boję się zabiegów dentystycznych. Musiałam usunąć ósemkę, która wyglądała naprawdę paskudnie. Dwa tygodnie wcześniej byłam u innego chirurga stomatologa, który po mimo daniu mi trzech dawek znieczulenia nie poradził sobie z moim problemem i zostawił z bolącym zębem. Koleżanki mąż, który tak jak ja, panikarz polecił mi Pana Dr.Owczarka. Przyznam że szłam z takim strachem, że aż było słychać jak mi serce bije :). Okazało się, że Pan Dr. przede wszystkim wytłumaczył mi na czym będzie polegać zabieg, zrobił zdjęcie, przeprowadził krótki wywiad i zapewnił, że nie będzie nic boleć. A wierzcie mi ja byłam już zdecydowana na narkozę. Cały zabieg trwał może z 10 minut. Byłam zaskoczona, że to już koniec. Naprawdę nic nie bolało. Bardzo, naprawdę bardzo polecam. Dodam jeszcze że koszt też nie wielki bo tylko 150zł a do tej pory to w innych gabinetach ten sam zabieg ok 350zł.

dr n. med. Danuta Kikiewicz

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Dworcowa 2
Szczecin

Byłam u Pani doktor wyrwać moją dolną piąteczkę. Z zębem już się męczyłam ponad pół roku. Leczenie nie przynosiło rezultatów.Bardzo się bałam wyrwania, bowiem moje ostatnie doświadczenia z wyrywaniem zęba wspominam dość drastycznie.Pani doktor była od samego początku przemiła, cierpliwa i wyrozumiała. Wyrwała mi ząb niemal bezboleśnie. znieczulała mnie tak długo, aż przestałam cokolwiek czuć. Jest bardzo delikatna i da się odczuć, że ma bardzo sprawną rękę. Bardzo miło wspominam wizytę u tej Pani! Polecam wszystkim!!!!

dr n. med. Robert Kowalczyk

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg stomatolog

Szczecin

W dniach 13.01 do 16.01.2014 przebywałam w klinice PUM w Szczecinie na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej.Przeszłam operację ślinianki przyusznej. Pragnę podziękowaćza za wspaniałą opiekę całemu zespołowi lekarskiemu i Paniom pielęgniarkom a w szczególności dr Robertowi Kowalczykowi za wspaniale przeprowadzoną operację. Dziękuję. Z pozdrowieniami wdzięczna pacjętka Kazimiera Anna Frankowska ze Świnoujścia

Opinia dodana przez: Kazimiera Frankowska

Szczecin

Lekarz znający się na rzeczy. Jednak umawiając się na wizytę w jego gabinecie dwukrotnie zdarzyła się sytuacja, że gabinet był nieczynny i nie poinformowano mnie o tym mimo, że podałem nr telefonu, a na drzwiach gabinetu, ani w innym źródle nie było żadnej informacji, telefonów nikt nie odbierał. Po pierwszym razie umówiono mnie na wizytę (szkoda że za miesiąc), po drugim przypadku zrezygnowałem z usług.

ExcelDent Klinika Stomatologii
Piotra Skargi 16
71-422 Szczecin

Pani doktor jest bardzo "roztrzepana", podczas zabiegu zostal porazony nerw twarzowy. Po probie uzyskania pomocy, okazalo sie, ze jestem zdana na siebie. Doktor twierdzila, ze niczego nie widzi

Opinia dodana przez: Paulina

Grzegorz Kowalski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

28 Lutego 29
Szczecin

Nie polecam,nie polecam, nie polecam. Nie kompetentny,nie miły wręcz bezczelny, na mnie krzyczał podczas wizyty. I z tego co wiem ma bardzo złą opinię.

Chirurdzy stomatolodzy w mieście Szczecin