Chirurg Stomatolog Szczecin

lek. dent. Barbara Siedlecka-Szyszko

Krzemienna 42b
Szczecin

Usuwanie ósemek : raz dwa i po sprawie. Oczywiście bezboleśnie. Pani doktor bardzo miła w stosunku do pacjenta. Jak najbardziej polecam.

lek. dent. Jerzy Owczarek

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Jasna 3 lok. 15
70-777 Szczecin

Panicznie boję się zabiegów dentystycznych. Musiałam usunąć ósemkę, która wyglądała naprawdę paskudnie. Dwa tygodnie wcześniej byłam u innego chirurga stomatologa, który po mimo daniu mi trzech dawek znieczulenia nie poradził sobie z moim problemem i zostawił z bolącym zębem. Koleżanki mąż, który tak jak ja, panikarz polecił mi Pana Dr.Owczarka. Przyznam że szłam z takim strachem, że aż było słychać jak mi serce bije :). Okazało się, że Pan Dr. ...

Hanna Głazek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Krzywoustego 60/1
Szczecin

Super stomatolog. Gabinet na bardzo wysokim poziomie, nowoczesny sprzęt i techniki dentystyczne, komploksowa, profesjonalna opieka. Polecam

Dariusz Szwedowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

PORTOWY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ul. Energetyków 2, 70-656 Szczecin
Szczecin

Dentysta przed którym nie uciekam z gabinetu:)przemiły mężczyzna znający się na swoim fachu. Polecam wszystkim tym którzy mają wstręt przed dentystą. On przebija wszystkie stereotypy. Aż chce się iść. Nie zamieniłabym na innego "fachowca"

dr n. med. Danuta Kikiewicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Dworcowa 2
Szczecin

Dr .Danuta Kikiewicz ODRADZAM I OSTRZEGAM.Jeżeli chcecie uchronić się od zniszczenia zębów tzn.wywierca dziury w zdrowych zębach a nie tam gdzie jest dziura,zakleha zèva obok a dziura zistaje.Potem zęby wyrywa i znowu za to pieniądze bierze i jeszcze nie umie wyrwać do końca bo zawsze coś niszczy.Proszę omijać ten gabinet szerokim łukiem!!!
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Robert Kowalczyk

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Szczecin

lekarz ten zbagatelizował sytuację zdrowotną mojego taty....podejrzenie guza. Lekarz ten zlecił rezonans na który jest czekanie mc...pomimo przekazania informacji o stanie pacjenta(bardzo zły stan-m,im. ogromne trudności w przełykaniu), to ten "lekarz" nic nie zrobił!!!!!

lek. dent. Krzysztof Caruk

Chirurg stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej "E-DENT"
Stanisława Ignacego Witkiewicza 49U/14
71-124 Szczecin

Mialam wykonane zeby, z ktorych NIE jestem zadowolona. Mysle, ze Pan Doktor jest dobrym chirurgiem, ale protetyka w jego wykonaniu ma wiele do zyczenia. A moze oszczednasc materialu nie pozwala Panu Doktorowi rozwinac skrzydel. Placi sie ogromna pieniadze, oczekujac za to olsniewajacego rezultatu, a tu wielkie ostateczne rozczarowanie. A moze, to tylka ja mialam takiego pecha?

lek. dent. Beata Olczyk-Cimoch

Stomatolog, Chirurg stomatolog

NZSOZ Elżbieta Zaniewicz
Łucznicza 76A
71-472 Szczecin

Pani dr bardzo sympatyczna. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: An

lek. dent. Manuela Lickendorf

ExcelDent Klinika Stomatologii
Piotra Skargi 16
71-422 Szczecin

Niestety nie polecam, mało profesjonalne i nieempatyczne zachowanie. Mimo braku miejsca w zebodole i bólu pani stwierdziła że usuniecie osemek nie jest potrzebne co w tym momencie naraża mnie na całkowite skrzywienie zebow i niewyobrażalny ból.

lek. dent. Radosław Bubieło

Chirurg stomatolog

109 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Piotra Sargi 9-11
70-965 Szczecin

POLECAM!!! Ekstrakcja 2 zębów ósemek w jednym podejściu - profesjonalnie, szybko, bezboleśnie i w miłej atmosferze. Do tego cena za usługę przystępna dla pacjenta :-)
Opinia dodana przez: Gosia

Chirurdzy stomatolodzy w Szczecinie