Lekarze Chirurg stomatolog Szczecin

dr n. med. Rafal Ucinski

Chirurg onkolog

zachodnopomorskie centrum onkologiczne
Szczecin

Poznać w trudnych chwilach TAKIEGO CZŁOWIEKA i być pod opieką TAKIEGO LEKARZA to szczęście i zaszczyt. Jego podejście do pacjenta, ogromna życzliwość,cierpliwość i opanowanie, takt i kultura osobista wzbudzają zaufanie i dają poczucie bezpieczeństwa a kompetencje, które posiada pozwalają patrzeć w przyszłość optymistycznie. Polecam

lekarz Marcin Borta

HIRCHY Stomatologia
Rynek Nowy 1/2
70-533 Szczecin

Chyba jedyny naprawdę kompetentny i uczciwy stomatolog, na jakiego trafiłam po wielu nieudanych wizytach w prywatnych gabinetach, w których, mówiąc wprost, naciąganie i „leczenie” zdrowych zębów to norma. Sama trafiłam tu z polecenia i polecam każdemu z czystym sumieniem.

Tomasz Cegielski

Stomatologia Na Podzamczu
Wielka Odrzańska 31B
70-535 Szczecin

Bardzo dobry dentysta, żadnych komplikacji. Polecam bo warto, następnym razem też przyjdę do niego :)
Opinia dodana przez: malutka

Grzegorz Stoma

Szczecin

Wspaniały lekarz chirurg.. nadzwyczaj empatyczny i ludzki.Pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem.Dziękuję Panie doktorze...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Adrian Borawski

NZOZ Reumatologia
Szczecin, Emilii Plater 13
Szczecin

Dziś miałam rwaną 8semkę i z wielką satysfakcją wyszłam z gabinetu:) Panicznie boje się dentystów.. Ale Pan Adrian swym zabójczym humorem i genialnym podejściem jakoś dał radę wytrzymać z panicznie bojącą się pacjentkom:)
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Beata Maj-Sojka

ulica Ostrawicka 18
71-337 Szczecin

Dr Beata jest lekarzem stomatologiem z powołania; z takim darem urodziła się, a na uczelni go medycznie rozwinęła. Leczy zęby bezboleśnie, prezentując wysoką i optymistyczną kulturę osobistą, jaką dziś trudno znajduje się wśród ludzi. Jestem jej wdzięczny, że jest - niczym Pogotowie Dentystyczne - spiesząc z uśmierzającą pomocą bóle zębów, zawsze skutecznie. Inni pacjenci też są zachwyceni jej wiedzą i doświadczeniem stomatologicznym, choć nie okazują tego w internetowych opiniach. Oby ...
Opinia dodana przez: red. Bogdan N.

lekarz Paweł Andersz

71-670 Szczecin

Wszystkich poszukujących lekarza stomatologa, w tym protetyka / implantoprotetyka, z problemami "zgrzytania zębami", leczenia kanałowego w tym również pod mikroskopem, ,chcących być obsłużonym szybko,sprawnie, profesjonalnie , przez osobę zdobywającą najnowsze światowe bezcenne informacje w zakresie leczenia, na najwyższym poziomie - serdecznie polecam. dawno nie spotkałam lekarza , który posiada tak dużo empatii. polecam.

lek. dent. Wacław Brzoza

Prywatny Gabinet Lekarski
Dunikowskiego 6 lok. 214
70-123 Szczecin

Bardzo dobry i sympatyczny lekarz,godny polecenia. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, dużo tłumaczy na temat leczenia.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Seweryn Totoń

Poradnia Profilaktyki i Terapii Uzależnień
Adama Mickiewicza 128
71-140 Szczecin

Komunikacja z pacjentem na wysokim poziomie. Warsztat i doświadczenie godne polecenia. Jestem pełna zaufania do lekarza i zadowolona z leczeniat. Od pierwszej wizyty jestem przekonana, że wybór Seweryna Totonia był bardzo dobrym wyborem. Zależy mu na zadowoleniu pacjentów, a jako beneficjentka usług i kobieta, której zależy na nienagannym uśmiechu, zwracam uwagę na szczegóły. Ocena może wysoka, ale jest subiektywna 😊
Opinia dodana przez: Pacjentka medicover

lek. dent. Ewa Cichowska

ulica Ruda 23
70-733 Szczecin

Jestem bardzo zadowolona z bezbolesnego leczenia kanałowego moich dwóch zębów i estetycznie wykonanych koron , które są nie do odróżnienia od moich własnych zębów. Trafiłam do gabinetu pani doktor z polecenia i był to strzał w dziesiątkę: profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta , ogromne zaangażowanie. Dzięki pani doktor już nie boję się leczyć zębów. Teraz regularnie chodzę na kontrole . Pozdrawiam panią doktor.
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Edyta Zgrych-Pęska

Protetyk, Stomatolog

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Najlepszy lekarz dentysta jakiego poznałam. Godna polecenia szczególnie gdy pacjent ma lęki przed wizytą u stomatologa. Cierpliwa i delikatna...taktowna. Polecam
Opinia dodana przez: Danuta

Rafał Zawojski

Protetyk, Stomatolog

Bolesława Krzywoustego 19 lok. 5
70-250 Szczecin

Jeśli szukasz najlepszego stomatologa w mieście to znalazłeś! Dr Zawojski to wyjątkowy specjalista i facet! Pełny profesjonalizm, gorąco polecam!!!
Opinia dodana przez: Ewa

Danuta Dudek

Swojska 9 lok.1
Szczecin

Fachowo, sympatycznie, bezboleśnie i w przystępnej cenie. Mogę szczerze polecić tego dentystę.

lek. dent. Aneta Górska-Babij

Brązowa 73
70-781 Szczecin

Pani Aneta to bardzo dobry lekarz, umie wszystko wytłumaczyć, jest bardzo delikatna, jednak jest dosyć droga jak na tak słabo wyposażony gabinet i bardzo często zmienia ustaloną cenę leczenia na wyższą niż było ustalane przed zabiegiem, tłumacząc zawsze to krótko, że po prostu "wyszło więcej".
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Krzysztof Górski

Gryfińska 21/1
70-806 Szczecin

Sympatyczne i profesjonalne podejście oraz wytłumaczenie problemu i przebiegu leczenia. Najlepszy Stomatolog z jakim miałem do czynienia i dla którego kanałówka jest ostatecznością, a nie metoda leczenia
Opinia dodana przez: Bartosz

lek. dent. Maria Sowa

ulica Kruszcowa 9
70-730 Szczecin

Pacjent od 40 lat. Bez naciągactwa, konkretnie i kompetentnie. Pani Maria przez swoje inteligentne gadulstwo pozbawiła mnie strachu przed stomatologiem. Pozostaje podziękować.
Opinia dodana przez: Jarosław

lek. dent. Anna Karwowska

Medycyna estetyczna, Stomatolog

millennium dent
obrońców stalingradu 24
Szczecin

przyszedłem z bólem zęba a wyszedłem zadowolony bo bez bólu . polecam profesjonalna dentystka

lekarz Paweł Tarnowski

Starzyński
Odzieżowa 33
70-506 Szczecin

nie spotkalam bardziej kompetentnego chirurga w Szczecinie. bardzo dokladnie wytlumaczyl mi co mi dolega i jakie metody leczenia zamierza zastosowac. byl bardzo uprzejmy i wrazliwy na moj problem. serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: beata

lek. dent. Marta Włodarczyk

Przychodnia Studencka
ul. Bohaterów Warszawy 51
Szczecin

Po wizycie u Pani Doktor wyszedłem zadowolony, profesjonalnie podchodzi do leczenia, proponuje kilka rozwiązań leczenia. Na pierwszej wizycie ustala plan leczenia i wstępnie koszty. Spełniła moje oczekiwania.

lek. dent. Zbigniew Dziel

ul. Ku Słońcu 23/24/14B