Lekarze Chirurg stomatolog Szczecin

lek. dent. Anetta Byrska

Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej BYRSKA-DENTIC
Klonowica 45A
71-249 Szczecin

Nie polecam tego gabinetu!!! Zostałam zlekceważona z bólem zęba ( propozycja przyjścia za 2,5 tygodnia po urlopie Pani Doktor). Cena wizyty gdzie nic kompletnie nie było robione 80zl .

lek. dent. Andrzej Budziszewski

Stomatolog, Ortodonta

5 lipca 15 a
Szczecin

Pierwszy raz byłam u Pana Andrzeja, jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim.Widać, że wie co robi ;)
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Marcin Post

Al. Bohaterów Warszawy 83C/11
71-061 Szczecin

Jestem zadowolony w wizyt i leczenia. Czas noszenia aparatu, efekty i cena wszytko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Dostałem namiar od koleżanki i z czystym sumieniem sam mogę dalej polecać.
Opinia dodana przez: Marek
Jestem stałą pacjentką już 15 lat. Pani Doktor to najlepszy dentysta do jakiego trafiłam. Ogromna cierpliwość, profesjonalizm i delikatność. Nawet z bolącym zębem wiem, że nie będzie strasznie i będzie to leczenie bez bólu. Pani Doktor uratowała nie jeden ząb. Polecam z całego serca.

dr hab. n. med. MiŁosŁaw Cnotliwy

Chirurg naczyniowy

PSK-2 Klinika Położnictwa i Ginekologii
ul. Powstańców Wielkopolskich 72
Szczecin

w syczniu 2011 byłem operowany przez dr Cnotliwego, zrówno przed i po operacji tętniaka aorty poświęcał mi dużo czasu, zachowuje się również tak w stosunku do innych pacjentów - przygotował mnie do operacji tak,że mniej się bałem a była to operacja wysokiego ryzyka.Jestem wdzięczny i wyrażam wielki szacunek.AG

lek. dent. Paweł Gajzner

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ArtDentica
marsz. Józefa Piłsudskiego 24/1
70-463 Szczecin

Polecam bardzo!!! Świetny doktor, świetny człowiek ☺️ wyleczył mi wszystkie ząbki w ciąży. Nie narażał mnie na dodatkowe koszty. Za każdym razem wszystko tłumaczy, jest bardzo dokładny oraz uprzejmy, pacjent czuje się komfortowo. Doskonale zna się na swojej pracy. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Lidia

lek. dent. Krzysztof Sas

APOLONIA Centrum Stomatologii
al. Piastów 15/4
70-333 Szczecin

Lekarz był nieuprzejmy i nieobiektywny. Nie polecam. Przy pracy z ludźmi wypada wykazać się większą empatią.
Opinia dodana przez: Tomasz

dr Grzegorz Bubieło

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej Centrum Stomatologii "ESKULAP"
Okrzei 1A/2
71-272 Szczecin

Najlepszy dentysta jakiego miałam. Od większości uciekałam zaraz po znieczuleniu. Do doktora Grzegorza wracam za każdym razem gdy mam problem. Nigdy w życiu nie zmienię juz dentysty :)
Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. MichaŁ Wikliński

"DENTAL - TEAM" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI STOMATOLOGICZNEJ Michał Jan Wikliński
Lodowcowa 55
71-784 Szczecin

Nie polecam dentysty. Kompletny brak profesjonalizmu. Stanowczo odradzam. Moje doświadczenia są bardzo negatywne. Leczenie stomatologiczne obejmowało: wprowadzenie 2 implantów (35+36), zainstalowanie 2 łączników i zacementowanie 2 koron. Pan Wiklinski pobrał z góry gotówkę za dwa implanty (nie wystawiając rachunku), wprowadził tylko jeden implant (drugi implant się nie przyjął) i odmówił dalszego leczenia, pozostawiając mnie z jednym implantem z łącznikiem bez korony, bez zabezpieczenia protetycznego. Od pazdziernika 2013 nie udało mi ...
Opinia dodana przez: Eugen

lek. dent. Anna Rogowska

NZSOZ Elżbieta Zaniewicz
Łucznicza 76A
71-472 Szczecin

Witam zdecydowanie polecam P. dr Annę Rogowską , wspaniałe podejście do pacjenta , duże kompetencję, chęć niesienia pomocy i rozwiązywanie trudnych przypadków. Zgadzam się z innym rozmówcą lekarz z powołania :) dziękuję polecam.
Opinia dodana przez: Anna
Polecam, zawsze profesjonalne leczenie, plomby trzymają już 20 lat. Znieczulenia ostatnio już nie biorę bo potrafi odwrócić uwagę i ograniczyć ból do minimum
Opinia dodana przez: Radek

lek. dent. Grzegorz Wróbel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Stomatologiczne T. i A. Smaga
ulica Andrzjewskiego 35/2
70-786 Szczecin

Bardzo dobry lekarz! Przełamał mój lęk przed dentystą :-)Jest bardzo profesjonalny w tym co robi a ja czułam się bezpiecznie. Szkoda że wyjechał do Zielonej Góry :-(
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Ireneusz Walaszek

P U M Szczecin
unii lubelskiej 1
71-470 Szczecin

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu doktora Walaszka, jakości wizyty i człowieka jakiego miałem przyjemność spotkać. Przed wizytą był stres ale podejście Pana doktora do pacjenta sprawiło że wszystko odpuściło. Na samym początku doktor wychodzi do pacjenta, wita w drzwiach, podaję rękę i zaprasza do gabinetu - niespotykane u lekarzy. Po zamknięciu drzwi dr przeprowadza wywiad i cierpliwie słucha pacjenta. Następnie zapoznaje się z przeniesionymi wynikami badań i tłumaczy dokładnie co ...
Opinia dodana przez: Jakub K

Łukasz Tyszler

PSK-2 Klinika Położnictwa i Ginekologii
ul. Powstańców Wielkopolskich 72
Szczecin

Najlepszy lekarz od leczenia kanałowego mam zawinięte korzenie gdzie dojście do kanału jest prawie niemożliwe dentyści nie mogli sobie poradzić z kanałowka w moim przypadku i ból przy wejściu do kanału był zawsze.Trafilem do dr z polecenia powiedziano mi,że to jest jedyny dr w okolicy który jest nie do zagięcia jeżeli chodzi o kanałowki i robi kanały raz na całe życie czyli perfekcyjnie jest poprostu nie do zagięcia przy leczeniu ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Paweł Szczerkowski

Chirurg ogólny, Gastrolog

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Byłam ostatnio na wizycie i jestem bardzo zadowolona! Pan Doktor dbał o komfortową atmosferę badania oraz odpowiedział na wszystkie moje pytania. Bardzo fachowy i życzliwy lekarz! Polecam
Opinia dodana przez: Dagmara

dr n. med. Leszek Nagay

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

MEDIKLINIKA - ODDZIAŁY SZPITALNE
Adama Mickiewicza 55
70-385 Szczecin

Kiedy na początku 2007 r. dostałam skierowanie do szpitala niestety trafiłam na tego lekarza. Jeszcze przed wycięciem guza (15 mm) założył, że amputuje mi pierś, ponieważ nie wyraziłam zgody, to potraktował mnie byle jak. Wieczorem tego samego dnia okazało się, że coś źle było zrobione i cała byłam zalana krwią tak, więc następnego dnia znowu na stół na cięcie i czyszczenie. Ponadto wyciął mi też wszystkie węzły pod pachą a ...

dr hab. n. med. Piotr Prowans

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

MEDIKLINIKA - ODDZIAŁY SZPITALNE
Adama Mickiewicza 55
70-385 Szczecin

Takich lekarzy szukać ze świeczką!!! Jest bardzo kompetentny, spokojnie wszystko tłumaczy, i traktuje pacjenta jak człowieka a nie kolejny przypadek!!!

dr n. med. Edyta Arłukowicz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ul. Pocztowa 20/1c
70-356 Szczecin

Do końca życia się Pani Doktor nie odwdzięczymy za wyleczenie uzębienia Syna. Nie ma dla Pani Doktor sytuacji nie do pokonania. Ten Mały ale dający ostro popalić pacjent ma w pełni wyleczone ząbki ;) przy tym na tyle polubił Panią Doktor, że kiedy mówię o wizycie kontrolnej nie ma żadnych obiekcji. Pewnie brzmi to zabawnie ale każdy Rodzic, który choć raz był u Dentysty ze swoją Pociechą na borowaniu i ...
Opinia dodana przez: mama

lek. dent. Ewa Birbach

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ProfiDentica
al. Bohaterów Warszawy 100/2
70-341 Szczecin

Najlepszy gabinet stomatologiczny!!! ( Goleniów ) Podejście do pacjenta rewelacyjne, jak nigdy zero stresu ;) Lekarze przesympatyczni ( polecam Panią Ewę i Pana Piotra ).

lek. dent. Jerzy Ochnicki

NZOZ S.C. "ORTOS" Filia
Pocztowa 34/22
70-360 Szczecin

Zdecydowanie polecam dr Ochnickiego. Uczciwy, rzetelny, nie oszczędza na pacjentach, trzyma się ustalonych zasad, długość wizyty dostosowuje do potrzeb leczenia. Moje zakończyłam jakiś czas temu, wszystko nadal jest jak być powinno a ja cieszę się moim uśmiechem. Dziękuje.
Opinia dodana przez: Marzena