Lekarze Chirurg stomatolog Szczecin

Chirurg onkolog

Zachodniopomorskie Centrum Onkologii
Strzałowska 22
Szczecin

Nie ja osobiście na szczęście. Ale wściekła jestem ponad granice wszelkich wściekłości. Młoda kobieta moja przyjaciółka wybrała się na wizytę za 200 zł aby robić jej biobsje na ślepo ludzie koszmar. Zamach i nie udane w bicie więc co tam jeszcze raz diagnoza zapalenie coś od stanika materiału do badania nie pobrano z powodu dolegliwości bólowych 200zl. Więc na szczęście nie dawało to spokoju mojej przyjaciółce i postanowiła wybrać się ...
Opinia dodana przez: Martaaa
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Stomatolog
                                       dr n. med. Adam Kozłowski

dr n. med. Adam Kozłowski

Praktyka Dentystyczna KAdent
Księcia Bogusława X 33/2
70-246 Szczecin

W Przychodni Kadent leczę zęby już ponad rok. Póki co to nie mogę narzekać, wyleczyłam już tam kilka zębów metodą mikroskopową i do tej pory nic złego się nie dzieje. Zostało mi jeszcze kilka ubytków do zrobienia i na pewno nastąpi to właśnie tam. Co do kosztów fakt jest drogo, ale z tego co mi wiadomo to wszędzie, gdzie do leczenia kanałowego używa się mikroskopu koszty są bardzo duże. Za ...

lekarz Renata Paliga

Pediatra, Chirurg dziecięcy

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Wspaniała osoba, kompetentna ,bardzo życzliwa , podchodząca sercem do dzieci....zawsze trafne diagnozy. Z całego serca polecam a Panią Doktor serdecznie pozdrawiam i cieszę się, że niedlugo będę mogła ponownie korzystać z porad Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Wioleta

dr n. med. Zbigniew Ziętek

Chirurg ogólny, Urolog

spsk2
Szczecin

Nie polecam! Byłam z mamą (88 lat) u tego Pana dwa razy na wizycie. Pierwsza była bardzo krótka - wypisane skierowania na badanie i tyle. Następna i ostatnia sporo się opóźniła i przedłużyła. Po wejściu z mamą do gabinetu, okazało się, że nie ma jej karty (mama nie była jedyną pacjentką , której karta nie była przygotowana - inna pacjentka przed nami też musiała sama iść po kartę). Powiedziałam, żeby ...
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Łukasz Wlazło

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej
bł. Wincentego Kadłubka 10 - 11
71-521 Szczecin

Serdecznie polecam Pana doktora zawsze pyta się przed ostatecznością wyrwania czy nie chce się leczyć zęba. Bardzo miły pełną kulturą. Znieczulenie zawsze dobre nic nie czuć. Byłem juz 3 razy na wyrwaniu i zawsze wszystko super sie goi , pełen profesjonalizm w swoim fachu A chciałbym podkreślić ze jestem osobą która panicznie boi sie dentysty, po pierwszej wizycie doktor odrazu przekonał mnie podejściem do wizyt u niego. Sympatyczny miły i ...
Opinia dodana przez: Artur

mgr Łukasz Warmbier

ulica Al. Powstańców Wielkopols 69B/1
70-111 Szczecin

Byłem i jestem u dr.Warmbier nie mogę tych opini czytać! Mam wszczepione 4 implanty, 8 lat temu bez problemu do dzisiaj. Mogę z całego doświadczenie poleć P.doktora. Ostatnio bylem w Klinice Charite Berlin, pytali mnie kto robił mi te implanty. Powiedziałem że w Polsce, dr.Warmbier SUPER!
Opinia dodana przez: Jan Frelich

lek. dent. Izabella Ligocka

Gryfińska 21/1
70-806 Szczecin

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Panią Izę jako świetnego stomatologa. Oddałam się pod jej opiekę kilka miesięcy temu i nie wyobrażam sobie zmiany tej Pani na innego dentystę. Zawsze uśmiechnięta, z dobrym podejściem do pacjenta i kompetentna. Byłam u kilku stomatologów i u żadnego nie czułam się tak komfortowo jak u Pani Ligockiej.

lek. dent. Manuela Lickendorf

Chirurg stomatolog

ExcelDent Klinika Stomatologii
Piotra Skargi 16
71-422 Szczecin

Dziękuję Pani dr Manueli Lickendorf za fachowe usunięcie problematycznej górnej ósemki. Pani dr wspaniale potrafiła rozładować mój stres. W trakcie godzinnego zabiegu byłem na bieżąco informowany o kolejnych etapach ekstrakcji, czułem się bezpieczny :) Pani dr budzi duże zaufanie i jest wysoce profesjonalna.
Opinia dodana przez: Edward

Dorota Słojewska

Świętego Ducha 5A/11
70-206 Szczecin

Absolutnie uczciwa i bardzo fachowa osoba, nie naciąga (odradziła mi zabieg wybielania zębów za 800 zł jako niezbyt dobry pomysł w moim przypadku) i nie wynajduje ubytków na siłę.
Opinia dodana przez: Marcin Bilski

lek. dent. Anna Stefańczyk

Gabinet Stomatologiczny Dentus
Adama Mickiewicza 116/1
71-140 Szczecin

Szczerze polecam, bardzo dobry lekarz. Od lat cała moja rodzina chodzi do Pani Anny i jesteśmy zadowoleni.
Opinia dodana przez: Paweł Matuszak

lekarz Aleksandra Żwirełło

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych
al. Wojska Polskiego 97
70-481 Szczecin

Bardzo miła obsługa. Pani doktor wraz z pielęgniarką charakteryzują się pełnym profesjonalizmem. Miałem tam dwa zabiegi i wszystko odbyło się bez boleśnie i bez poprawek. Jeśli ktoś ma problemy chirurgiczne to polecam właśnie tą Panią doktor.
Opinia dodana przez: Edward

Krzysztof Myczka

Magnolia
Klonowica 34/1
Szczecin

jest wspanialym lekarzem ktory ma wiedze o swoim zawodzie a przede wszystkim, warozumialy jako czlowiek. cenie takich ludzi!U Doktora Myszka nie musicie sie bac.Barbara.

Robert Krzeszowiak

Protetyk, Stomatolog

Sosnowa 6a/18b
71-468 Szczecin

dla mnie super stomatolog (tej profesji i lekarzy zawsze sie balam) dlatego nie zadbalam o moje uzebienie i niestety mam teraz sztuczne a to dzieki Panu Doktorze,bo gdybym nie natrafila na pana dalej bym byla bezzebna babcia takze mysle ze jest najleprzy pod sloncem.

lek. dent. Daria Dorenda-Zbroja

Prywatny Gabinet Lekarski
Łubinowa 85 lok. 2
70-785 Szczecin

Jestem pacjentem Pani Doktor od ponad 10 lat. Jest lekarzem, który walczy o każdy ząb. Zawsze miła, ciepła i życzliwa super profesjonalna i zna sie na rzeczy. Nigdy bym wcześniej nie powiedział, że można przyjść do gabinetu bez stresu - wręcz przeciwnie z uśmiechem. Panie rejestratorki też zawsze znajdą jakieś miesjce do Pani Doktor
Opinia dodana przez: Zbyszek

lek. dent. Grzegorz Bartoszek

Dental Clinic Smaga - Aleksandra Smaga
Jerzego Andrzejewskiego 35/2
70-786 Szczecin

Byłem u niego nie raz zawsze wychodzę zadowolony najlepszy stomatolog w Szczecinie. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Radosław Turowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

PSK-2 Klinika Położnictwa i Ginekologii
ul. Powstańców Wielkopolskich 72
Szczecin

Wspaniały lekarz, czlowiek, bardzo dobry chirurg, kompetentny, jestem ogromnie wdzięczna za uratowanie nogi mojej mamie, gdyż inny lekarz chciał nogę amputować a dzięki Doktorowi mama dzisiaj normalnie funkcjonuje. Doktor Turowski jest dla mnie najwspanialszym lekarzem, dla którego dobro pacjenta jest najważniejsze.
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Ewa Żukiert-Grosz

Gabinety Stomatologiczne Denticus
Bolesława Śmiałego 28
70-348 Szczecin

Bardzo miła Pani Doktor z poczuciem humoru a przede wszystkim profesjonalnie podchodzi do pracy. Bezboleśnie i fachowo poniewaz korzystam z usług od dłuższego czasu wiec zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Tomasz

Jan Krawczak

Chirurg stomatolog

Szczecin

Lekarz znający się na rzeczy. Jednak umawiając się na wizytę w jego gabinecie dwukrotnie zdarzyła się sytuacja, że gabinet był nieczynny i nie poinformowano mnie o tym mimo, że podałem nr telefonu, a na drzwiach gabinetu, ani w innym źródle nie było żadnej informacji, telefonów nikt nie odbierał. Po pierwszym razie umówiono mnie na wizytę (szkoda że za miesiąc), po drugim przypadku zrezygnowałem z usług.

lekarz Zbigniew Sielicki

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Santocka 3
71-082 Szczecin

Już wiele pozytywnego powiedziano na temat Pana doktora, więc żeby nie powtarzać się, powiem jest to lekarz profesjonalista.Z doświadczenia własnej wizyty i obserwacji, jak pomaga pacjentom mogę stwierdzić reasumując: jeśli ktoś potrzebuje pomocy chirurga onkologa to proponuję dr Z.Sielickiego
Opinia dodana przez: MariuszN

lekarz Grażyna Wielgoszewska

Milczańska 6a
71-117 Szczecin

Kilka razy skorzystałem z pomocy Pani doktor, jestem bardzo zadowolony i mogę polecić z czystym sumieniem Dziękuje Polecam