Lekarze Chirurg stomatolog Szczecin

lek. dent. Agnieszka Kalinowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DentMedica" Marcin Kalinowski
Iwaszkiewicza 61/1
70-786 Szczecin

Anioł nie "dentysta", wywiad, podejście z wyczuciem do pacjenta, zaopiekowanie się, atmosfera i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Lekarze uczcie się od Pani doktor, zwłaszcza empatii. Szczerze polecam

lek. dent. Barbara Siedlecka-Szyszko

Chirurg stomatolog

Krzemienna 42b
Szczecin

Usuwanie ósemek : raz dwa i po sprawie. Oczywiście bezboleśnie. Pani doktor bardzo miła w stosunku do pacjenta. Jak najbardziej polecam.
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Stomatolog
                                        Paweł Dobosz

Paweł Dobosz

Paweł Dobosz IMPLANTY & STOMATOLOGIA
Piastów 3
70-325 Szczecin

Pan Paweł Dobosz wspaniały fachowiec, rzeczowy, ciepły człowiek, wskazuje konkrety i dalszy tok leczenia, tłumaczy w prosty zrozumiały sposób, jest profesjonalistą. Widać, że ma bardzo dużą wiedzę. Bardzo empatyczny, a zarazem skromny, oby więcej takich lekarzy stomatologów. Pozdrawiam Krystyna.
Opinia dodana przez: Krystyna

Marek Grodek

RTG, USG

al. Piastów 44
70-111 Szczecin

Przyjęty z bólem przed końcem roku mimo braku miejsc, doktor znalazł dla mnie czas. Odbudowa zęba oraz leczenie kanałowe wykonane świetnie, nie czułem żadnego wiertła :) Rewelacja, godny polecenia!
Opinia dodana przez: anonim
Bardzo polecam. Swietne podejscie do pacjenta. Bezbolesne leczenie. Wczesniej mialam uraz do dentystow i balam sie przed kazda wizyta. A do Pani Doktor ide z przyjemnoscia. I wychodze od niej ze lazami (spowodowane smiechem). Jeszcze raz goraco polecam
Opinia dodana przez: Jagoda

lek. dent. Katarzyna Matuszak

Stomatologia Na Podzamczu
Wielka Odrzańska 31B
70-535 Szczecin

Decyzja o umówieniu się na konsultację do Pani Doktor Katarzyny do gabinetu Stomatologia na Podzamczu była najlepszym prezentem, jaki mogłam zrobić sobie sama z okazji Dnia Kobiet. Miałam za sobą wiele takich wizyt w innych miejscach, których (delikatnie mówiąc) nie wspominam dobrze. W Stomatologii na Podzamczu spotkałam się z przyjazną atmosferą wolną od krytyki i przede wszystkim z profesjonalnym podejściem do potrzeb oraz możliwości pacjenta. Po pierwszej konsultacji podjęłam intensywne ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Tomasz Śluzar

Chirurg ogólny, Transplantolog

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Bardzo zdolny, kompetentny i oddany lekarz. Zaangażowany jak mało kto w swoją pracę. Bardzo wielu ludzi zawdzięcza mu zdrowie i życie. Cieszę się że właśnie Pan Tomasz Śluzar mnie leczył. Zawsze będę mu wdzięczny.

Donata Kowalska

Maciejewicza 27
71-004 Szczecin

Kompetentna, dokładna lekarka. Polecam.

Jerzy Lubikowski

Chirurg transplantolog, Proktolog

Szczecin

Świetny lekarz i dobry człowiek ,nie ma co się bać wizyty u proktologa ,to nic nie boli ,każdy z nas jest tak samo zbudowany ,jak ktos ma problem z choroba hemoroidalna nie ma co czekać ,im pozniejsza diagnoza tym gorzej ,u doktora są metody bezbolesne maloinwazyjne jak skleroterapii czy hemoron ,na NFZ takich metod nie ma .,
Opinia dodana przez: Zbigniew H.,
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Stomatolog
                                       lek. dent. Magdalena Brożek-Sztajnke

lek. dent. Magdalena Brożek-Sztajnke

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Gabinety Stomatologiczny Minkowscy
Al. Bohaterów Warszawy 83C/2
71-061 Szczecin

Wspaniała lekarka. Niezwykle delikatna i sympatyczna. Tak jak normalnie stresuję się przed wizytą, to tu po pierwszym spotkaniu poczułam spokój i zaufanie. Polecam!

dr n. med. Lilianna Bartnicka

Czcibora 32 lok. 6
71-667 Szczecin

jestem pacjentka Pani doktor juz dlugie lata,uwazam ze czas,ma duze znaczenie na temat opini stomatologa,oprocz podejscia,pracy i materialow na ktorych pracuje Pani doktor,moge powiedziec,ze mialam duzo szczescia,ze trafilam do dr Bartnickiej.Jest bardzo dobrym lekarzem,atmosfera i podejscie do pacjenta jest na wysokim poziomie a ja sama mam piekny usmiech i zdrowe zeby..polecam kazdemu,kto szuka bardzo dobrego stomatologa i lekarza z powolania
Opinia dodana przez: anna

Dariusz Szwedowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

PORTOWY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ul. Energetyków 2, 70-656 Szczecin
Szczecin

Dentysta przed którym nie uciekam z gabinetu:)przemiły mężczyzna znający się na swoim fachu. Polecam wszystkim tym którzy mają wstręt przed dentystą. On przebija wszystkie stereotypy. Aż chce się iść. Nie zamieniłabym na innego "fachowca"

Katarzyna Andrzejewska

Świstacza 41 lok. 3
Szczecin

Najlepsza,wspaniały stomatolog. Od prawie trzech dekad z chęcią chodzę na wizyty z całą rodzinką. Anioł!

dr n. med. Danuta Kikiewicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Dworcowa 2
Szczecin

Dr .Danuta Kikiewicz ODRADZAM I OSTRZEGAM.Jeżeli chcecie uchronić się od zniszczenia zębów tzn.wywierca dziury w zdrowych zębach a nie tam gdzie jest dziura,zakleha zèva obok a dziura zistaje.Potem zęby wyrywa i znowu za to pieniądze bierze i jeszcze nie umie wyrwać do końca bo zawsze coś niszczy.Proszę omijać ten gabinet szerokim łukiem!!!
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Zygmunt Ziemba

Stomatolog, Ortodonta

ulica Tkacka 66/2
70-556 Szczecin

Lekarz pierwsza klasa, niezdecydowanym polecam iść w ciemno i nie pożałują. Gdyby można było dać więcej gwiazdek to dałbym od razu. Pan dr. szuka skutecznych rozwiązań i ma ogromną wiedzę - ze świecą szukać takich lekarzy. Leczenie ortodontyczne i jego efekty utrzymują się od lat, w każdej chwili można skonsultować się z Panem dr. Polecam bez zastanowienia.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Marek Jurkojć

Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRAMED
ulica Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin

Bardzo spokojne i rzeczowe podejście do pacjenta, porozmawiał, wytłumaczył. Weszłam spanikowana, wyszłam uspokojona. Polecm
Opinia dodana przez: Mirka
Najlepszy chirurg na świecie. Wykonał na mnie operacje usunięcia torbieli przy ogonie trzustki , drenaż ropnia i kilka mniejszych zabiegów, niektóre z tych cięć były wykonane w czasie ciąży. Jest to NAJLEPSZY CHIRURG NA ŚWIECIE. Jak leżałam na oddziale to bardzo podobało mi się że już z samego rana zaraz po tym jak przyszedł do pracy robił obchód i podchodził do każdego pacjenta...badał, pytał jak się czuje, czy coś dolega, ...

Hanna Bielawska-Victorini

Ortodonta, Stomatolog

Niemierzynska 27
Szczecin

Podejrzewam, że powyższe komentarze dodały głownie panie. Dla odmiany więc jako osobnik płci brzydkiej również z czystym sumieniem mogę polecić Dr Bielawską. Jestem w trakcie leczenia, które przebiega wg planu i efekty są już widoczne. Pani Dr jest osobą bardzo dokładną, wkłada w swoją pracę wiele serca i pasji. Jest również bardzo elastyczna jeśli chodzi o kwestie umawiania się oraz płatności. Jednym słowem, powierzając nasze zęby dr Bielawskiej ma się ...

lek. dent. Marta Sawicka

Andrzejewskiego 21
Szczecin

Pani Marta to najlepsza pani stomatolog w historii mojego leczenia. Uratowała zęby, które inni spisywali na straty. Dziękuję. Atmosfera w gabinecie jest wspaniała. Pani Marta jest opiekuńcza i miła, wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Zawsze uśmiechnięta i kochana.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Stanisław Zieliński

ARTIMED
Królowej Jadwigi 15
Szczecin

Chyba nie każdy jest świadom natłoku obowiązków lekarzy i pracy jaką wykonują, wszelkie negatywne opinie rodziców można wytłumaczyć chyba jedynie tym że stres który towarzyszył przy operacji przesłania logiczne myślenie. Lekarza bardzo kompetentnie odpowiada na każde pytania. Kultura osobista bardzo wysoka. Proszę sobie uświadomić ze każdy lekarz pracując jest tak samo narażony na stres jak każdy z nas.Wiec nie ma sensu oceniać zachowania danego dnia . Opinia powinna dotyczyć wykonanej ...
Opinia dodana przez: Paweł Dziedzic