Lekarze Chirurg stomatolog Szczecin

lek. dent. Jacek Karpów

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ulica Królowej Jadwigi
70-307 Szczecin

Najlepszy stomatolog ze wszystkich. Leczymy się u doktora całą rodziną od wielu lat. Naprawia zęby które inni spisali już na straty. Jest cudotwórcą. Dziękujemy za wszystko i pozdrawiamy K, T, J
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Ewa Sarek-Łyszkiewicz

ulica Koralowa 11
71-220 Szczecin

Wspaniała Pani doktor,bardzo cierpliwa i delikatna. Zawsze uśmiechnięta,doradzi i poleci najnowsze metody leczenia.Zawsze ma czas dla pacjęta.Uwielbiają ją dzieci.Teraz do stomatologa chodzę bez stresu.
Opinia dodana przez: kasia

dr n. med. Jaroslaw Tribull

Chirurg plastyczny

Chirurgia Plastyczna
Berlin Kurfuerstendamm 69
Szczecin

Sympatyczny lekarz i kompetentny specjalista. Operowalam sie u niego w Berlinie pare razy (piers, nos, chirurgia intymna) i jestem bardzo zadowolona. Mimo duzej odleglosci (mieszkam daleko za granica) oplaca sie.
Opinia dodana przez: E-Milia

lek. dent. Aleksandra Brzozowska

NZOZ Centrum Rehabilitacji Terapia Filia Kaliny
Santocka 15G
71-113 Szczecin

Dr.Ola jest najlepszym stomatologiem jakiego znam.Lecze się u Pani Dr.od ponad 10 l i nic tego nie zmieni.Wysoki profesjonalizm ,empatia i serdeczność.Wszystkim polecam .Wieslawa O.(emerytka)
Opinia dodana przez: Wiesława O.

lek. dent. Aleksandra Nowak-Kuks

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologicznej "DENTO"
ulica Krzemiennna 42b
70-734 Szczecin

Bardzo fachowe i kompleksowe podejście do pacjenta i problemu. Lekarz z powołania a nie dla zysku, gorąco polecam!
Opinia dodana przez: gosia

lek. dent. Beata Rola-Szymańska

Jodłowa 13/1
71-114 Szczecin

Lekarz z super podejściem,poświęca pacjentowi dużo uwagi,leczenie doskonale,plomby mam ponad 15 lat z pod ręki pani doktor :)

dr n. med. Hanna Krysiak

Chirurg szczękowo twarzowy, Dermatolog

ARTIMED
Królowej Jadwigi 15
Szczecin

Pani doktor jest najlepszym lekarzem u jakiego się leczyłem. Wybitny specjalista a do tego przesympatyczna kobieta. Niestety teraz chyba już nie przyjmuje, jest na emeryturze. Takich lekarzy już dzisiaj nie ma.
Opinia dodana przez: Jan Marek

lekarz Mirosław Halczak

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Reduty Ordona 22/1
71-202 Szczecin

Pan Doktor to profesjonalista w każdym calu, a do tego jeszcze troskliwy i uprzejmy człowiek. Przeszedłem u Pana Doktora 2 operacje i byłem zbudowany jego kompetencjami zawodowymi, sposobem tłumaczenia wszystkich aspektów zabiegu i troską o to, co z pacjentem dzieje się już po operacji. Podejście Pana Doktora, sprawia, że nawet nieprzyjemny zabieg nie jest tak straszny, jak się wydaje. Polecam z całego serca i tą drogą bardzo Panu dziękuję za ...
Opinia dodana przez: Krzysztof Siniarski

lek. dent. Ewa Jaremek-Kmieć

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Wojska Polskiego 43 lok. 2
70-473 Szczecin

Najlepszy lekarz dentysta na swiecie !!! Moge z radoscia polecic kazdemu cierpiacemu pacjentowi. Wieslaw Wysocki, Hamburg

lekarz Jerzy Sieńko

Chirurg ogólny, Transplantolog

Swarożyca 15/6
71-601 Szczecin

Bardzo pomocny i pełen empatii lekarz. Nie będę się wypowiadał na temat jego kolegów z oddziału, bo internet nie lubi takich słów. Dziękuję panie doktorze za wsparcie w trudnym czasie... mojej żonie.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Elżbieta Gawrych

Chirurg dziecięcy

Jagiellońska 34a lok. 2
70-382 Szczecin

pani doktor o wielkim i czułym sercu mialam okazje sie przekonac od niemowlaka mnie leczyla i bardzo pomogla gdyby nie ona nie wygladala bym dzisaj tak jak wygladam bardzo jej z calego serca dziekuje tego nie da sie wyrazc slowami chciala bym jej osobiscie podziekwac ale niestety nie mam namiaru do pani doktor
Opinia dodana przez: magdalena jedrzejewska

lek. dent. Joanna Ziółkowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Specjalistyczne Usługi Medyczne "Łokietka"
ulica Traugutta 92
71-300 Szczecin

dr Joanna ma indywidualne podejście do pacjenta. Czuć, że nie jest się tylko kolejną osobą. Od przekroczenia progu gabinetu, jest cały czas przy pacjencie. Wyjaśni co trzeba wykonać, i jak aby ząbki były ładne. Tak jak do tej pory bałem się dentystów, tak w jej gabinecie śmiało siadam na fotel. Jestem bardzo zadowolony. Ceny równierz przystępne. Napewno będę wracał
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Agata Nomejko

ulica Brązowa 6/1B
70-781 Szczecin

Super lekarz. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Mam dziewięcioro dzieci , które powierzyłam opiece Pani stomatolog. Dzieci chętnie odwiedzają gabinet Pani Agaty.Wizyty są bezstresowe i w miłej atmosferze. Pani Agata w swoją pracę wkłada całe serce. Jeździmy do niej systematycznie od pięciu lat i nie mamy problemu z zębami. Polecam . Pani Agata to dusza nie człowiek.
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Krystyna Rynkun

Stomatolog dziecięcy

Plac Batorego 4
70-205 Szczecin

Świetny fachowiec stwarzający miłą i przyjemną atmosferę podczas wizyty jakby się nie było u stomatologa, a na spotkaniu ze znajomymi. Po prostu rewelacja i z największą przyjemnością mogę polecić panią doktor Rynkun.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Jolanta Cecerko

Chirurg ogólny, Neurochirurg

Centrum Zdrowia Neurochirurgia
ul. Lompy 7A
71-669 Szczecin

Bardzo dobra Pani dr ,miałem mieć w 2005 roku operację kręgosłupa -do tej pory chodzę o własnych siłach dzięki Pani dr Cecerko. A jest już Lipiec 2015 roku.Oby więcej takich lekarzy było. Bardzo za to dziękuję Pani doktor .Wiesław Józefowicz.
Opinia dodana przez: Wiesław

lek. dent. Athina Angelaki

Poradnia Stomatologiczna "MILLENNIUM-DENT"
Obrońców Stalingradu 24/2
70-407 Szczecin

Jestem niezmiernie zadowolona z usług pani doktor Athiny Angelaki, zarówno pod względem jej kompetencji medycznych, jak również podejścia do pacjenta.
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Leszek Kaczorek

ulica Kręta 36/2
71-052 Szczecin

Bardzo dobry specjalista. Po latach zaniedbań spowodowanych lękiem przed dentystą i nieprzyjemnymi wspomnieniami z wizyt z dzieciństwa zrobił porządek z moimi zębami i uratował kilka beznadziejnych wydawałoby się do usunięcia. Dzięki niemu minęła trauma i teraz chodzę do stomatologa regularnie. Leczy skutecznie i bezboleśnie. Polecam.
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Anna Czyżyk-Opiłowska

Gabinet Prywatny Anna Czyżyk - Opiłowska
ul. Thugutta 6F/2
Szczecin

Świetna specjalistka. Miła i delikatna, dokładnie przedstawia stan uzębienia i przebieg przeprowadzanego leczenia. Gabinet nowoczesny, czysty i świetnie wyposażony. Chodzę i jestem zadowolony.
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Jędrzej Wysocki

"RA - DENT" STOMATOLOGIA - PROTETYKA
Bolesława Krzywoustego 19/5
70-252 Szczecin

Bardzo sympatyczny, konkretny doktor. Wszystko co robi, dobrze tłumaczy. Jest wykwalifikowanym stomatologiem i jest na pewno godny polecenia.
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Katarzyna Dobryłko

Specjalistyczny Gabinet Dentystyczny UNIDENT
Emilii Plater 11/1
71-635 Szczecin

Naprawdę świetny lekarz. Pani doktor jest bardzo profesjonalna i fachowo potrafi wyjaśnić całą procedurę leczenia. Bardzo polecam leczenie u pani Dr Katarzyny Dobryłko. Wszystkie dolegliwości minęły praktycznie po zabiegu. Super delikatna. Przez cały czas miałem bardzo dobry kontakt z Panią Doktor robi wszystko aby pacjent czuł się spokojny.
Opinia dodana przez: Marek Żebrowski