Lekarze Chirurg stomatolog Szczecin

lekarz Labib Zair

Poradnia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Mogę tylko potwierdzić wcześniejsze opinię ,Pan doktor to prawdziwy mistrz w swoich dziedzinach,nie ma co się bać badań czy zabiegu,jak ktoś już pisał u dentysty jest większy strach a tutaj kilka minut i po sprawie .Z hemoroidami nie ma co czekać bo im dłużej się czeka tym trudniejsze leczenie.W ramach NFZ takiego leczenia nie ma a nawet jak ci stwierdzą hemoroidy to tylko leczenie operacyjne skalpelem a u doktora są ...
Opinia dodana przez: zh

lek. dent. Beata Olczyk-Cimoch

Stomatolog, Chirurg stomatolog

NZSOZ Elżbieta Zaniewicz
Łucznicza 76A
71-472 Szczecin

Pani dr bardzo sympatyczna. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: An

lek. dent. Piotr Bobrowski

PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16
Szczecin

Najlepszy dentysta który ma bardzo fajne podejście do dzieci. Wszystko wytłumaczy na spokojnie i strach dziecka przed dentysta znikł.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Julia Rzeszowska

NZOZ "LASER" Filia
Łucznicza 64/124
71-472 Szczecin

16.02.2022. Dziękuję p. doktor za wykonanie czegoś, czego bym się w życiu nie spodziewał, po prostu mam zęba,którego już prawie nie było. Polecam p. doktor. Jeszcze raz dziękuję.

dr n. med. Boguslaw Kompf

Chirurg naczyniowy

ulica Reduty Ordona 22/1
71-202 Szczecin

bardzo zadowolona jestem z zabiegu,mogę teraz chodzić w butach,żałuję że wcześniej takiej decyzji nie podjęłam.
Opinia dodana przez: teresa

lek. dent. Bernadetta Ślączka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ProfiDentica
al. Bohaterów Warszawy 100/2
70-341 Szczecin

Trafiłam do p. Bernadetty ładnych kilka lat temu, z miejsca ujął mnie jej pełny profesjonalizm, zaangażowanie, podejście do pacjenta, z całkowitym zaufaniem poddałam się leczeniu, pomimo wcześniejszych przykrych doświadczeń u innych dentystów. Później namówiłam na leczenie u niej mojego partnera, który jest dość nieufny i wymagający. Przy każdej wizycie p. Bernadetta cierpliwie mu tłumaczyła co robi i czemu to służy :) Do dziś jesteśmy jej regularnymi pacjentami. Dzięki p. Ślączce, ...

dr n. med. Artur Śliwiński

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

AMC Art Medical Center Centrum Chirurgii Plastycznej
ul. Langiewicza 28/U1
70-263 Szczecin

Lekarz swietnie znajacy sie na swoim fachu,wzbudzajacy zaufanie,taktowny,opanowany,profesjonalista,ambitny.Jestem po dwoch zabiegach,(podciagniecie piesi i powiekszenie),Pan dr Sliwinski wykonal swoje zadanie perfekcyjnie,moje piersi sa poprostu piekne.Polecam tego wspanialego lekarza wszystkim.Szczesliwa pacjentka
Opinia dodana przez: Graf Danuta

lek. dent. Agata Budzyńska

Prywatny Gabinet Lekarski
Górna 17 d lok. 1
71-220 Szczecin

Najlepsza ortodontka w Szczecinie! Uczęszczam już 8 rok ponieważ mam bardzo skomplikowaną wadę i nigdy się nie zawiodłam. Zaczęłam jako małe dziecko a moje zaufanie zyskała od razu :) polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Martyna

lek. dent. Hanna Zarzycka-Garus

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Wojska Polskiego 43 lok. 2
70-473 Szczecin

Naprawde BARDZO DOBRY lekarz dentysta z znajomoscia wszystkich dolegliwosci zebow. Ta Lekarka jest tak delikatna ze moze borowac nawet na nerwie - naprawde polecam, material stosowany jest b.dobry i dlugo trwa w zebie. Koszt leczenia bardzo dostepny . Sama Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i troskliwa i rozumie ten STRACH jaki mamy przychodzac z zembem i do tego bardzo bolesnym. POLECAM - bedziesz profesjonalnie doleczony i zadowolony. Maria.
Opinia dodana przez: Maria Jablonska

Halina Dałek

Boguchwały 2d lok.5
Szczecin

Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjentów . Jest miła i zawsze uśmiechnieta . Szczerze polecam leczenie zębów u Pani Stomatolog
Opinia dodana przez: Bartek

lek. dent. Anita Szperling

MDENTAL
Asnyka 9e
Szczecin

Do Pani doktor trafiłem jak już prawie wszystkie moje zęby wymagały napraw a ja wstydziłem się uśmiechnąć. Pani Anita ma dużo cierpliwości i podejście do dużych dzieciaków jak ja:) Dzięki tej cierpliwości i uporowi nie wstydzę się już uśmiechnąć. Jedyny minusik to to, że musiałem się upomnieć o naklejkę dzielny pacjent, widocznie nie byłem dzielny lub jestem po prostu za stary na takie naklejki:) Ale nie jestem za stary by ...

lek. dent. EWA CICHOWSKA

ulica Ruda 23
70-733 Szczecin

Miło,bezstresowo, niedrogo. Pani doktor jest bardzo zaangażowana w to co robi. Dokładnie tłumaczy jak będzie wyglądało leczenie. Miałem robioną koronkę na zęba. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.
Opinia dodana przez: MARCIN
bardzo delikatny i precyzyjny, nie czulam znieczulenia:)

Alina Tyburczy

Protetyk, Stomatolog

Napierskiego 27a
40-783 Szczecin

Bardzo dobre podejście i kontakt z pacjentem,całościowe uwzględnienie potrzeb,po prostu godna polecenia
Opinia dodana przez: Anka34

lekarz Arnold Mizerski

Poradnia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

W mojej ocenie wspaniały urolog i wirtuoz ultrasonografii. Badanie prowadzi kompleksowo, nie ograniczając się do "rejonów" urologicznych. Nowocześnie wyposażony gabinet (Goleniów) umożliwiający pogłębioną diagnostykę. Doktor w kontakcie bardzo uprzejmy, udzielający niezbędnych informacji. Daje poczucie pewności, że wybór lekarza był właściwy. Niebawem znowu odwiedzę gabinet ze swoją przypadłością (gruczolak prostaty i - niestety - nie tylko).
Opinia dodana przez: Krzysztof F.

lekarz Bogusław Kosiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Strzałowska 25/17
71-730 Szczecin

Żona trafiła na operacje resekcji odbytnicy w ZCO do dr.Kosińskiego w marcu 2021 r. Minął rok od operacji a już w kilka tygodni doszła bardzo szybko do siebie nie odczuwając wogóle jakiś skutków resekcji jakby nigdy się nie odbyła operacja także z czystym sumienie mogę polecić dr. Jeżeli chodzi o zabiegi chirurgiczne układu pokarmowego

lekarz Krzysztof Michalczyk

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Bardzo wielki profesjonalizm.Wielkie serce i ogromna życzliwość.Nie tylko wspaniały lekarz ale również wspaniały człowiek.Polecam z całego serca.

lekarz Andrzej Sowiński

Ojca Bejzyma 8/7
70-391 Szczecin

Bardzo dobry lekarz, miałam noge w kostce skręconą z naderwaniem ścięgna. Miły bardzo dobrze podchodzi do pacjenta i spokojnie.

lekarz Sławomir Archimowicz

Chirurg ogólny, Urolog

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Lekarz godny polecenia. Kompetencja, kultura i właściwe podejście do pacjenta. Zanim podejmie się decyzję - wytłumaczy powody swej propozycji.
Opinia dodana przez: Wiesław

lek. dent. Bartosz Jadczyk

Bp. Bandurskiego Władysła 36
71-685 Szczecin

Jak będziemi już staży i będę siedział w fotelu a moja żona będzie robić na drutach będziemy wspominać dr.Jadczyka który potrafił z niemożliwego zrobić możliwe. Wyleczył to co inni zepsuli.Już nie trzeba dłonią zakrywać ust.Były problemy z ugryzieniem nawet miękkiej bułki a teraz można gryźć orzechy i obgryzać kości. Dziękujemy Ci doktorze i życzymy wszystkiego dobrego.Polecamy dr.Jadczyk ze 100% odpowiedzialnością. Bogusia i Bogdan z kieleckiego
Opinia dodana przez: Bogusia