lekarz Barbara Wójcicka

2,9

Pani doktor jest moim lekarzem rodzinnym od dziecka. Nie mogę narzekać.

Pani doktor jest moim lekarzem rodzinnym od dziecka. Nie mogę narzekać.

Pani doktor ma specyficzny sposób bycia, nie jest może zbyt ciepłą osobą, ale moje dzieci chodzą do niej od kilkunastu lat. Zarówno prywatnie jak i na NFZ i kompetencji nikt nie jest wstanie jej odmówić, jeżeli chodzi o diagnozę i prawidłowe leczenie. Zdecydowanie polecam zwłaszcza w sprawach trudnych.

Cudowna Pani Doktor. Ciesze sie, ze udalo mi sie do niej zapisac. Polecam goraco :)

Generalnie chodzę do Pani doktor w ramach NFZ, ale zdarzyły mi się również wizyty prywatne. I sposób podejścia do małego pacjenta i jego rodzicow diametralnie był odmienny. Publicznie - szybko, szybko, dziesiec telefonow - i to nie od innych pacjentow, bez badan dodatkowych, o wszystko trzeba sie prosic ...Prywatnie - usmiech na twarzy, telefon w sprawie zdrowia, dodatkowe informacje .... Troche kiepsko, ze tak kasa sie liczy :(

Czułam od Pani doktor duży dystans, wydała mi się chłodna. Zawsze ma kamienny wyraz twarzy, moje dziecko nie lubiło do niej chodzić. Dwa razy pomyliła się na sierowaniu na badania i musiałam za nie zapłacić. Absolutnie nie polecam!

Wspaniały człowiek i specjalista.

Wspaniały człowiek i specjalista.

Polecam Pania Doktor-WSPANIALY SPECJALISTA I CZLOWIEK zawsze sluzy pomoca i dobra rada