dr n. med. Barbara Zegarska

3,6
3,9
3,5
3,4

Bylam u pani doktor zegarskiej usunoc 8 wlokniakow z ciala i twarzy godnie mogę polecić paniom doktor przemila kobieta fachowa obsuga teraz zastanawiam się na powiększeniu ust u pani doktor serdecznie pozdrawiam panio doktor

Miała mi zrobić zabieg, później się rozmyśliła, odesłała do innego specjalisty na laseroterapię. Nie zajęła się przyczyną mojego schorzenia. Na koniec było tylko: to wszystko, dziękuję. Poleciła na trądzik kiczowaty żel od La Roche-Posay, który tylko pogarszał sprawę... Najpierw powiedziała, że mój stan to moja wina, a kiedy byłem drugi raz i zapytałem jeszcze raz, czy wie co jest przyczyną, to powiedziała, że nie wie, nawet nie patrząc mi w oczy. Jest do bani. Gratuluję tym, którym pomogła i jej także, że pomogła tym ludziom, ale dla mnie była niemiła. Na początku dałem większą ocenę, ale przed kliknięciem zatwierdź jeszcze raz się zastanowiłem i musiałem ocenę obniżyć radykalnie. Choroby skóry to nie przeziębienie, a ludzie chodzą ze swoimi problemami pełni nadziei, że lekarz im pomoże. Po każdej wizycie czułem się niekomfortowo po rozmowie z tą panią. Przykro mi, ale moja ocena jest uzasadniona. Niewątpliwie jest specjalistką w swojej dziedzinie, jednakże stopień naukowy i funkcja, jaką pełni w Wojewódzkiej Przychodni Dermatologicznej w Bydzi do czegoś zobowiązuje. Zasugerowała mi, że lekarz może wyciąć mi kawałek schorowanego naskórka. Kiedy z tym właśnie specjalistą rozmawiałem, stwierdził, że to niemożliwe, bo powikłania mogą być zbyt fatalne w skutkach. Także, pytam: gdzie tu jest kompetencja?

Jeśli to jedna z najlepszych dermatologów w Bydgoszczy, to jest z nami kiepsko...

Chodziłam do pani doktor przez rok z bardzo uporczywym trądzikiem,na początku była bardzo niewielka poprawa,leki,które już wcześniej stosowałam(i nic nie pomagały) i zabiegi oczyszczania(mikrodermabrazja),które nie tylko NIE pomogły,ale bardzo pogorszyły stan mojej skóry. Z czasem pani doktor w ogóle nie interesowała się moją osobą i cały czas zalecała stosować jeden i ten sam lek,który nie przynosił żadnych efektów. Niestety pani doktor nie pomogła mi i jeszcze musiałam leczyć skutki uboczne zabiegów. Straciłam mnóstwo pieniędzy na bezsensowne zabiegi,których miałam na prawdę wiele. Brak zainteresowania pacjentem i niepotrzebne wyciąganie pieniędzy.

Jestem pod opieka Pani dr od wielu lat. Poczatkowo chodziłam z problemami okresu dorastania. Czas upłynał i korzystam z zabiegów dermatologii estetycznej. Kilkukrotnie miałam wykonywany kwas hialuronowy w bruzdy powiekszałam usta oraz stosowałam botox. Zawsze byłam zadowolona i jak to dr Zegarska mówi, ze zrobimy tak zeby Pani wyglądała nie jak maska a usteczka jak u Kaczora. Proponuje w swojej klinice kompleksowe zabiegi, pomaga dobrac pielegnacje codzienną a miejsce które stworzyła na Cichej24 jest NAPRAWDĘ GODNE POLECENIA. Super zadowolona i wierna pacjentka

Super zadowolona i wierna pacjentka

Jesli chodzi o zakres dermatologii to Pani doktor z pewnością jest fachowcem. Nie polecam natomiast tej Pani do "estetyki".Zrobila mi hydrobalans w okolice oczu, po pierwsze wbijala w okolicę oka iglę, z tego co się dowiedzialam u fachowca nie wolno!!! tego robić, wstrzyknięty pod cienką skórę doliny lez preparat Restylane vital spowodowal efekt tragiczny. Preparat zbiera wodę (jest z kwasem hialuronowym) powodując obwiśnięcie skóry - efekt tragiczny, odwrotny od zamierzonego.Po drugie w oglóle tego zabiegu nie robi się w tym miejscu czyli w dolinie lez. Wyglądam gorzej, starzej niz przed. Nie polecam! Jesli chcemy dermatologii estetycznej idźmy do fachowców, ludzi, którzy szkolą się w tym zakresie intensywnie. NIEZADOWOLONA.

Warta polecenia. Zawsze miła, konkretna i pomocna. Nie miałam nigdy problemu z jej czasem czy złym doborem leków, -choć zdarzały mi się różnego rodzaju problemy - ze wszystkich wyleczyła :) Przyjazna i pomocna. Początkowo leczyłam się państwowo, później już prywatnie. Mimo, że znalazło się tu kilka nieprzyjemnych uwag, jest polecana, o czym świadczą kolejki do niej. Pozdrawiam! :)

Warta polecenia. Zawsze miła, konkretna i pomocna.
Przyjazna i pomocna.
Pozdrawiam! :)

Za pierwszym razem Pani Doktor zaproponowała mi jeden z zabiegów, mianowicie peeling, następnie dostałam specjalistyczne maści i antybiotyki. Na kolejnej wizycie stwierdzono, że mój stan jest b. dobry i nie wymaga dalszego leczenia. Niestety, po tygodniu od zakończenia kuracji antybiotykiem trądzik powrócił kilkukrotnie gorszy. Jeżeli chodzi o polecenie komukolwiek, musiałabym się bardzo zastanowić, jednak może jestem jednym z nielicznych przypadków, którym kuracja nie podpasowała.

Jako dermatolog bardzo mi pomogła. Zabiegi medycyny estetycznej (wypełnianie zmarszczek i bruzd) niestety trzymały bardzo krótko (około miesiąca) a miały być efekty przez 6 m-cy. Nie wiem stare środki?

Anonimy sa niesprawiedliwe w swojeje ocenie. Od lat(chyba 20) korzystam z usług Pani doktor a teraz chodze z moimi dziecmi, mamy atopie. Jest to profesjonalna lekarka posiadajaca duza wiedze i nieprawda jest ze nie tłumaczy, zawsze mam wszystko zapisane na kartce, dostaje pełna informacje, dzieci ja tez bardzo lubia. Jedno dziecko mam niepełnosprawne i nigdy sie nie denerwuje ze za duzo zabieramy czasu. Starczy zobaczyc rano jakie sa kolejki. Zadowolona pacjentka z rodzina

Zdecydowanie nie polecam ! Pojechalam na lipoloze injekcyjną , a zostałam naciagnnieta na jakis inny zabieg , ktory finansowo mnie tak samo kosztował , a efektów brak !A miały być !!!! Po tym zabiegu pani doktor chciala dopiero mnie ostrzyknąc , lecz ja juz nie mam pieniędzy, ktore dzieki niej wydałam bez sensu !!!!Już tam nie wróce na pewno ! Nie dajcie sie zwieść

Wciąż poszukujesz "Alergolog Bydgoszcz"?

Prywatny Gabinet Lekarski
Jurasza 5 lok. 17