dr n. med. Barbara Zegarska

2,6
2,6
2,4
2,7

Zdecydowanie nie polecam ! Pojechalam na lipoloze injekcyjną , a zostałam naciagnnieta na jakis inny zabieg , ktory finansowo mnie tak samo kosztował , a efektów brak !A miały być !!!! Po tym zabiegu pani doktor chciala dopiero mnie ostrzyknąc , lecz ja juz nie mam pieniędzy, ktore dzieki niej wydałam bez sensu !!!!Już tam nie wróce na pewno ! Nie dajcie sie zwieść

Warta polecenia. Zawsze miła, konkretna i pomocna. Nie miałam nigdy problemu z jej czasem czy złym doborem leków, -choć zdarzały mi się różnego rodzaju problemy - ze wszystkich wyleczyła :) Przyjazna i pomocna. Początkowo leczyłam się państwowo, później już prywatnie. Mimo, że znalazło się tu kilka nieprzyjemnych uwag, jest polecana, o czym świadczą kolejki do niej. Pozdrawiam! :)

Warta polecenia. Zawsze miła, konkretna i pomocna.
Przyjazna i pomocna.
Pozdrawiam! :)

Jesli chodzi o zakres dermatologii to Pani doktor z pewnością jest fachowcem. Nie polecam natomiast tej Pani do "estetyki".Zrobila mi hydrobalans w okolice oczu, po pierwsze wbijala w okolicę oka iglę, z tego co się dowiedzialam u fachowca nie wolno!!! tego robić, wstrzyknięty pod cienką skórę doliny lez preparat Restylane vital spowodowal efekt tragiczny. Preparat zbiera wodę (jest z kwasem hialuronowym) powodując obwiśnięcie skóry - efekt tragiczny, odwrotny od zamierzonego.Po drugie w oglóle tego zabiegu nie robi się w tym miejscu czyli w dolinie lez. Wyglądam gorzej, starzej niz przed. Nie polecam! Jesli chcemy dermatologii estetycznej idźmy do fachowców, ludzi, którzy szkolą się w tym zakresie intensywnie. NIEZADOWOLONA.

Miała mi zrobić zabieg, później się rozmyśliła, odesłała do innego specjalisty na laseroterapię. Nie zajęła się przyczyną mojego schorzenia. Na koniec było tylko: to wszystko, dziękuję. Poleciła na trądzik kiczowaty żel od La Roche-Posay, który tylko pogarszał sprawę... Najpierw powiedziała, że mój stan to moja wina, a kiedy byłem drugi raz i zapytałem jeszcze raz, czy wie co jest przyczyną, to powiedziała, że nie wie, nawet nie patrząc mi w oczy. Jest do bani. Gratuluję tym, którym pomogła i jej także, że pomogła tym ludziom, ale dla mnie była niemiła. Na początku dałem większą ocenę, ale przed kliknięciem zatwierdź jeszcze raz się zastanowiłem i musiałem ocenę obniżyć radykalnie. Choroby skóry to nie przeziębienie, a ludzie chodzą ze swoimi problemami pełni nadziei, że lekarz im pomoże. Po każdej wizycie czułem się niekomfortowo po rozmowie z tą panią. Przykro mi, ale moja ocena jest uzasadniona. Niewątpliwie jest specjalistką w swojej dziedzinie, jednakże stopień naukowy i funkcja, jaką pełni w Wojewódzkiej Przychodni Dermatologicznej w Bydzi do czegoś zobowiązuje. Zasugerowała mi, że lekarz może wyciąć mi kawałek schorowanego naskórka. Kiedy z tym właśnie specjalistą rozmawiałem, stwierdził, że to niemożliwe, bo powikłania mogą być zbyt fatalne w skutkach. Także, pytam: gdzie tu jest kompetencja?

Jeśli to jedna z najlepszych dermatologów w Bydgoszczy, to jest z nami kiepsko...

Bardzo dobry lekarz, polecam z czystym sumieniem!

Bardzo dobry lekarz, polecam z czystym sumieniem!

Super hot-laska po 40stce. Chętnie bym ją wziął na ruszt :P

Super hot-laska po 40stce. Chętnie bym ją wziął na ruszt :P

Pani doktor jest profesjonalistka.Znam ja okolo 10 lat. Wyleczyla mnie skutecznie z tradziku.Zawsze usmiechnieta, konkretna, ma czas dla pacjenta.Bardzo gorąco polecam.

Jestem studentka medycyny, mam tradzik, prosilam doktor o przepisanie mi srodkow antykoncepcyjnych, bo wiem ze pomagaja na skore rowniez, doktor odmowila i byla naprawde niemila. Stracila w moich oczach swoja dobra opinie.

super lekarka, miła, uśmiechnięta,pożartuje, wszystko spokojnie tłumaczy nie śpieszy sie teraz też do niej bede chodziła i co najważniejsze nie burczy pod nosem. Moja babcia mówi ze doktor Basia to jest najlepszy i najmilszy lekarz jakiego zna i chociaz nie jest już młoda to ładna i elegancka

Myślę,że pani doktor jest osobą kompetentną.

Myślę,że pani doktor jest osobą kompetentną.