dr n. med. Barbara Zegarska

2,6
2,6
2,4
2,7

Byłam na botoksie. Efektu brak ale doszła opuchlizna, która trzyma już dwa miesiące.Nie polecam. Uprzejmość bardzo sztuczna. Brak zaufania do kompetencji.

Powikłania Prof. dr hab. n. med. Barbara Zegarska wymieniła najczęstsze przyczyny powikłań i objawów niepożądanych: - zła diagnoza, - brak doświadczenia i wiedzy, - brak obserwacji w czasie zabiegu i po zabiegu, - brak odpowiednich warunków (aseptyki), - nadmierna pogoń za zyskiem i wykonywanie zabiegów, do których nie ma się wiedzy i odpowiednich kwalifikacji oraz możliwości reagowania na objawy niepożądane, ignorowanie zgłaszanych przez pacjenta problemów po zabiegu i wmawianie mu, że tak ma być (np. „to tylko siniak”, gdy doszło do zatoru żyły) Pamiętajmy, że wczesne rozpoznanie objawów niepożądanych może ...

Powikłania
Prof. dr hab. n. med. Barbara Zegarska wymieniła najczęstsze przyczyny powikłań i objawów niepożądanych:
- zła diagnoza,
- brak doświadczenia i wiedzy,
- brak obserwacji w czasie zabiegu i po zabiegu,
- brak odpowiednich warunków (aseptyki),
Pamiętajmy, że wczesne rozpoznanie objawów niepożądanych może zapobiec powstaniu trwałych defektów. Wczesne objawy pojawiają się po podaniu lub po 3-5 dniach od zabiegu, natomiast późne – po kilku tygodniach miesiącach, a nawet latach!

Robiłam usta kwasem. W miejscu wstrzyknięcia opuchlizna i dziwne blizny. Dlaczego nie wierzyłam opiniom ?One są prawdziwe.

Coś tu jest nie tak. Straszne parcie na kasę kosztem bezpieczeństwa pacjenta. Problemy finansowe czy co?

Bardzo żałuję, że poszłam do pani doktor.Może i jest fachowcem w dziedzinie dermatologii natomiast w kwestii upiększania gorzej niż źle.

Bylam u pani doktor zegarskiej usunoc 8 wlokniakow z ciala i twarzy godnie mogę polecić paniom doktor przemila kobieta fachowa obsuga teraz zastanawiam się na powiększeniu ust u pani doktor serdecznie pozdrawiam panio doktor

Chodziłam do pani doktor przez rok z bardzo uporczywym trądzikiem,na początku była bardzo niewielka poprawa,leki,które już wcześniej stosowałam(i nic nie pomagały) i zabiegi oczyszczania(mikrodermabrazja),które nie tylko NIE pomogły,ale bardzo pogorszyły stan mojej skóry. Z czasem pani doktor w ogóle nie interesowała się moją osobą i cały czas zalecała stosować jeden i ten sam lek,który nie przynosił żadnych efektów. Niestety pani doktor nie pomogła mi i jeszcze musiałam leczyć skutki uboczne zabiegów. Straciłam mnóstwo pieniędzy na bezsensowne zabiegi,których miałam na prawdę wiele. Brak zainteresowania pacjentem i niepotrzebne wyciąganie pieniędzy.

Jako dermatolog bardzo mi pomogła. Zabiegi medycyny estetycznej (wypełnianie zmarszczek i bruzd) niestety trzymały bardzo krótko (około miesiąca) a miały być efekty przez 6 m-cy. Nie wiem stare środki?

Za pierwszym razem Pani Doktor zaproponowała mi jeden z zabiegów, mianowicie peeling, następnie dostałam specjalistyczne maści i antybiotyki. Na kolejnej wizycie stwierdzono, że mój stan jest b. dobry i nie wymaga dalszego leczenia. Niestety, po tygodniu od zakończenia kuracji antybiotykiem trądzik powrócił kilkukrotnie gorszy. Jeżeli chodzi o polecenie komukolwiek, musiałabym się bardzo zastanowić, jednak może jestem jednym z nielicznych przypadków, którym kuracja nie podpasowała.

Jestem pod opieka Pani dr od wielu lat. Poczatkowo chodziłam z problemami okresu dorastania. Czas upłynał i korzystam z zabiegów dermatologii estetycznej. Kilkukrotnie miałam wykonywany kwas hialuronowy w bruzdy powiekszałam usta oraz stosowałam botox. Zawsze byłam zadowolona i jak to dr Zegarska mówi, ze zrobimy tak zeby Pani wyglądała nie jak maska a usteczka jak u Kaczora. Proponuje w swojej klinice kompleksowe zabiegi, pomaga dobrac pielegnacje codzienną a miejsce które stworzyła na Cichej24 jest NAPRAWDĘ GODNE POLECENIA. Super zadowolona i wierna pacjentka

Super zadowolona i wierna pacjentka