prof. dr hab. n. med. Barbara Zubelewicz-Szkodzińska

Endokrynolog

Pod opiekę Pani prof. trafiłem na początku 2013 r. z podejrzeniem akromegalii. Po badaniach wykonanych w szpitalu diagnoza brzmiała "akromegalia czynna makro gruczolak przysadki". Pózniej jeszcze dwukrotnie trafiałem na oddział Pani prof celem wykonania szczegółowych badań. Następnie trafiłem do równie wybitnego jak Pani prof specjalisty neurochirurga poleconego mi przez Panią prof na operację która która odbyła się metodą endoskopową, dzięki czemu nie wyglądam jak "Frenkenstein". Wyniki pooperacyjne są bardzo dobre. Zawdzięczam to wszystko nie tylko wybitnej specjalistce ale też wspaniałemu człowiekowi jakim jest Pani prof Barbara Zubelewicz Szkodzinska. Wszystkim potrzebującym fachowej pomocy medycznej gorąco polecam Paną prof.

Pani doktor może jest dość „trudna” i bywa nieuprzejma, ale mam do niej stuprocentowe zaufanie. Wykryła u mnie guza, którego nie wykrył żaden inny endokrynolog. Dzięki niej zostałam zoperowana i teraz dużo przyjemniej mi się żyje. Przy jej wiedzy i zaangażowaniu jej czasem uszczypliwe komentarze można (a nawet trzeba) puścić mimo uszu

Z guzkiem na tarczycy zgłosiłam się do Pani prof po to żeby zerkneła na usg i zapytała wprost po co z czymś takim do niej przychodzę. I co najgorsze bez owijania w bawełnę zasugerowała na podstawie samego usg że moja bliska mi osoba która była przede mną w gabinecie ma raka - usłyszałam że przecież widzę ile się czeka na wizytę u niej a ona dała skierowanie na cito to znaczy że jest źle. JAk poleciały mi łzy bo była to ostatnia rzecz jakiej się spodziewałam to usłyszałam że Pani prof mnie rozumie bo tak samo reagowała gdy się dowiedziała że jej bliski ma raka. Wprost i bez ogródek, jasne że od razu zastrzegła że przecież poczekamy na wyniki i ona nie mówi że to rak ale powiedziała tak dużo i jednoznacznie że zamieniła 3 tyg naszego życia w piekło. Co więcej żadna z nas nie ma raka, bliska mi osoba ma guzki typowe ( od 17 lat takie same) a ja mam zapalenie tarczycy.

Pani Profesor to dobry czlowiek i dobry lekarz, zawdzieczam jej zdrowie! Wie jak rozmawiac z pacjentem, spokojnie i prosto wytlumaczyla mi wszystko co powinnam wiedziec o mojej chorobie.Zawsze usmiechnieta i profesjonalna!Przyklad dlla innych lekarzy!Pani Profesor dziekuje!

Bardzo dobry lekarz, bez badań nie leczy. Byłam w szpitalu, zostałąm zbadana i wszystko wiem. Od lat miałam problem z nieregularnością okresu, żaden lekarz nie potrafił powiedzieć dlaczego a Pani doktor tak! polecam

No niestety zdecydowałam się na wizytę o tej Pani Doktor. Jest bardzo sympatyczna i wzbudza zaufanie ale nie podchodzi profesjonalnie do pacjenta. Lecze się od paru lat na niedoczynność tarczycy. Pani doktor na wizycie jedyne co to przeprowadziła ze mną wywiad a w żaden sposób nie zbadała. NIe miałam zleconego usg ani nawet badania krwi na poziom Tsh. Pomimo tego Pani Doktor stwierdziła, że musi mi zwiększyć poziom leku Euthyrox. Lekarstwo brałam przez przyszło pół roku i niestety po zrobionych badaniach na ash wynik okazał sie dwukrotnie gorszy od tego który robiłam sobie jeszcze przed wizytą u Pani doktor. Koszt 150 zł za WYWIAD trwający 15 minut to stanowczo nie fair!

Super!!!!!!!!!! W każdym calu. Polecam gorąco!!!!!!!! Negatywne opinie mogą nie być obiektywne-każdy może mieć zły dzień!!!!!!!!

BARDZO kompetentny lekarz, znający swój zawód i posiadający powołanie do niego. Potrafi wysłuchać pacjenta i go zrozumieć, jest niesamowicie rzetelną osobą i podchodzi do każdego pacjenta, jak do człowieka starając mu pomóc znalezienie przyczyny, a nie skutku choroby. Bardzo angażuje się w wyleczenie lub podjęcie drogi leczenia, nie koniecznie w jej specjalności kierując do innych lekarzy i mając nadzór nad leczeniem.

Trafiłam do Pani doktor z bardzo zaawansowaną tarczycą, czułam sie fatalnie.Teraz jestem bardzo zadowolona z leczenia.Widze wyraźne postępy i świetnie się czuje.Żaden lekarz nie podszedł do mnie z takim profesjonalizmem, jak Pani doktor i bardzo jej za to dziękuje.

Niesamowicie kompetentna, rzeczowa, ma szeroką wiedzę nie tylko ze swojej dziedziny i kompleksowo podchodzi do leczenia. Traktuje pacjenta jak partnera, wyjaśnia mu cel wykonywanych badań i zlecanych leków. Chodziłam do niej prywatnie i w ramach Kasy Chorych i nie zauważyłam absolutnie żadnej różnicy w traktowaniu pacjentów, co chyba mówi o niej dużo jako o człowieku. Polecam!