prof. dr hab. n. med. Barbara Zubelewicz-Szkodzińska

Endokrynolog

Niesympatyczna i opryskliwa. Kiedy zostałam jej pacjentką była dla mnie miła i uprzejma, ale potem nie przyjmowała już pacjentów w tej poradni lecz w całkiem innej (do której się przepisałam i czekałam pół roku, a w sumie prawie rok na wizytę). Nie dostałam jednak żadnego skierowania na badania więc tym samym wizyta ta wogóle nie miała najmniejszego sensu.

Pani profesor zajęła się mną fantastycznie. Zdecydowanie polecam.

Pani profesor zajęła się mną fantastycznie. Zdecydowanie polecam.

Trafiłam do Pani doktor z bardzo zaawansowaną tarczycą, czułam sie fatalnie.Teraz jestem bardzo zadowolona z leczenia.Widze wyraźne postępy i świetnie się czuje.Żaden lekarz nie podszedł do mnie z takim profesjonalizmem, jak Pani doktor i bardzo jej za to dziękuje.

No niestety zdecydowałam się na wizytę o tej Pani Doktor. Jest bardzo sympatyczna i wzbudza zaufanie ale nie podchodzi profesjonalnie do pacjenta. Lecze się od paru lat na niedoczynność tarczycy. Pani doktor na wizycie jedyne co to przeprowadziła ze mną wywiad a w żaden sposób nie zbadała. NIe miałam zleconego usg ani nawet badania krwi na poziom Tsh. Pomimo tego Pani Doktor stwierdziła, że musi mi zwiększyć poziom leku Euthyrox. Lekarstwo brałam przez przyszło pół roku i niestety po zrobionych badaniach na ash wynik okazał sie dwukrotnie gorszy od tego który robiłam sobie jeszcze przed wizytą u Pani doktor. Koszt 150 zł za WYWIAD trwający 15 minut to stanowczo nie fair!

BARDZO kompetentny lekarz, znający swój zawód i posiadający powołanie do niego. Potrafi wysłuchać pacjenta i go zrozumieć, jest niesamowicie rzetelną osobą i podchodzi do każdego pacjenta, jak do człowieka starając mu pomóc znalezienie przyczyny, a nie skutku choroby. Bardzo angażuje się w wyleczenie lub podjęcie drogi leczenia, nie koniecznie w jej specjalności kierując do innych lekarzy i mając nadzór nad leczeniem.

Bardzo dobry lekarz. Bardzo kompetentny - polecam.

Bardzo dobry lekarz. Bardzo kompetentny - polecam.

Doskonały lekarz. Ludzka i ciepła a co najważniejsze bardzo kompetentna. leczę się od lat.

Niesamowicie kompetentna, rzeczowa, ma szeroką wiedzę nie tylko ze swojej dziedziny i kompleksowo podchodzi do leczenia. Traktuje pacjenta jak partnera, wyjaśnia mu cel wykonywanych badań i zlecanych leków. Chodziłam do niej prywatnie i w ramach Kasy Chorych i nie zauważyłam absolutnie żadnej różnicy w traktowaniu pacjentów, co chyba mówi o niej dużo jako o człowieku. Polecam!