dr n. med. Bartłomiej Galarowiczdr n. med. Bartłomiej Galarowicz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Bartłomiej Galarowicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik, Ginekolog

Obecnie jestem Starszym Asystentem Kliniki Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a także pracownikiem Poradni Ginekologii Onkologicznej i profilaktyki Nowotworów Narządu Płciowego Szpitala Uniwersyteckiego. Przez wiele lat nabywałem cenne doświadczenie w wielu oddziałach zespołu klinik Katedry Ginekologii, Położnictwa i Onkologii UJ. W tym samym czasie ukończyłem liczne kursy i szkolenia, zarówno w Polsce jak i poza jej g...

Witam! Byłam u Pana doktora w szpitalu na Kopernika. Kupe chama , zero profesjonalizmu, zwykły prostak, ktory nie powinien byc nawet weterynarzem. Nie polecam, wrecz odradzam.

Jeśli nie jesteście stałymi pacjentkami nie pchajcie się do niego. Jest nieprofesjonalny, nie ma sensu tracić pieniędzy i czasu na tego chama. Przeżyłam przez niego dramat i nigdy więcej moja noga nie przekroczy jego gabinetu !

Lekarz godny polecenia.Wspaniały człowiek,dla którego każda pacjentka jest ważna.Wszystko dokładnie objaśnia,zero wątpliwości.Bardzo gorąco polecam.

Serdecznie polecam Lekarz przy którym pacjętka czuje że jest ważna a jej problem najważniejszy LEKARZ Z POWOŁANIA Przyjacielski miły uprzejmy.

Polecam w 100%. Odpowiada na wszystkie pytania, wszystko tłumaczy. Odbiera telefon o każdej porze, nawet w weekend.