dr n. med. Bartłomiej Gałęckidr n. med. Bartłomiej Gałęcki - zdjęcie profilowe

dr n. med. Bartłomiej Gałęcki

Torakochirurg, Chirurg klatki piersiowej

Operacje i konsultacje: raka płuca, raka przełyku, klatki piersiowej lejkowatej i kurzej, odmy opłucnowej, nawrotowego wysięku w opłucnej, grasiczaki, miastenia gravis, guzy śródpiersia, diagnostyka guzków i zmian śródmiązszowych płuc oraz limfadenopatii śródpiersia.

super lekarz ,obiecał ze mi pomorze i tak zrobił lekarz który nie zostawia ludzi w potrzebie.polecam!!

Dr Gałęcki jest nieoceniony, po prostu bezcenny. Uratował mi życie w reoperacji, w trybie pilnym- na szczęście Pan Doktor był- żyję. Od ponad 2 lat jestem pod opieką Pana Doktora i nie chcę innego. Na bieżąco wiem, co się ze mną dzieje, nie ma pytania, na które nie uzyskałabym odpowiedzi, to Doktor pełen empatii, profesjonalnego podejścia do pacjenta; konkretny, rzeczowy, potrafiący rozładować stres przed zabiegiem, do tego ciepły miły człowiek- szacuneczek Panie Doktorze. Barbara Dopierała

Barbara Dopierała

Jeśli nawet Pan Doktor jest dobrym specjalistą, to jeśli chodzi o traktowanie pacjenta należy się mu jak najniższa ocena, pan doktor spóźnia się, każe na siebie czekać godzinami, podczas godzin przyjęcia wychodzi bardzo często, co dodatkowo wydłuża czas oczekiwania. Nie szanuje czasu pacjenta w najmniejszym stopniu. Nie jest to sytuacja jednorazowa, którą można zrozumieć i wytłumaczyć, ale raczej norma podczas każdej wizyty.

Dziękuję za drenaż oplucnej w okresie między świętami. Doktor jest profesjonalistą z wzorowym i bezpośrednim podejściem do pacjenta. Podejmuje szybko decyzje i jest skuteczny. Polecam znaleźć się w jego rękach.

Bardzo dziękuję za okazaną pomoc. Nie tylko za operacje ale przede wszystkim za trafną diagnozę i ciepłe słowa na bloku operacyjnym. Dziękuję.

Serdeczne podziękowania dla lekarza Bartłomieja Galeckiego za pomyślnie przeprowadzoną operację mojej mamy,za profesjonalizm oraz okazaną cierpliwość i zrozumienie. Wzorowe podejście do pacjenta - wielu lekarzy mogłoby sie dużo od Pana nauczyć. Jeszcze raz serdecznie dziekuje.

Polecam tego lekarza, prosiłam go o pomoc dla mojego taty, bez problemu udzielił mi informacji i poprosił p płytę tomografii komputerowej klatki piersiowej. Dzięki temu mój tata został zoperowany i nadal żyje !!! dziękuje doktorze.

dziękuje doktorze.

Mily uprzejmy sympatyczny prawdziwy lekarz z powolania DziekujePanie Doktorze za uratowanie mi zycia

Mialam przyjemnosc byc pod skrzydlami Pana Doktora, jest rewelacyjny podejscie do ludzi ma nieziemskie naprawde jesli traficie pod jego skrzydelka nie macie sie o co bac... Dr Bartek sam mi robil zabieg i obiecal, ze nie bedzie sladu po tym, Panie Doktorze trzymam za slowo!!! I jeszcze raz moge podziekowac za troskliwosc!!! Marlena

Marlena

Ja również polecam tego lekarza. Osobiście nie leczę się u tego lekarza ale ktoś mi bardzo bliski (tata) jest jeszcze pod jego opieką! Zawsze jest dostępny , szybkie i dokładne informacje, dokładny opis choroby (wiele wyrażeń nie rozumiałam to tłumaczył tak długo aż w końcu zrozumiałam o co chodzi),uprzejmy i wzbudza zaufanie..... Jednym słowem POLECAM!!!