dr n. med. Bartłomiej Gałęckidr n. med. Bartłomiej Gałęcki - zdjęcie profilowe

dr n. med. Bartłomiej Gałęcki

Torakochirurg, Chirurg klatki piersiowej

Operacje i konsultacje: raka płuca, raka przełyku, klatki piersiowej lejkowatej i kurzej, odmy opłucnowej, nawrotowego wysięku w opłucnej, grasiczaki, miastenia gravis, guzy śródpiersia, diagnostyka guzków i zmian śródmiązszowych płuc oraz limfadenopatii śródpiersia.

Z całego serca (płuca) polecam Pana doktora. Bardzo kompetentny, uprzejmy fachowiec. Za wszystko gorąco dziękuję

Jestem pod wrażeniem jakości opieki, jaką roztoczył nade mną dr Gałęcki. Jest konkretny, rzetelny, kompetentny i uprzejmy. Spowodował, że poczułem się w „dobrych rękach”, co, jak sądzę miało dobry wpływ na moją rekonwalescencję i aktualny mojego zdrowia.

Lekarz kompetentny i dokładny specjalista. Cechuje Go ogromny szacunek do pacjenta i otacza pacjenta życzliwą atmosferą. Wzbudza ogromne zaufanie, co działa uspokajająco i utwierdza w nadziei na pozytywne rozstrzygniecie trudnej sytuacji. Wyjaśnia wyniki i mówi jak pacjent będzie się czuł w najbliższym i dalszym czasie. Polecam szczerze Pana Doktora dla którego zdrowie fizyczne jak i psychiczne pacjenta jest bardzo ważne.

Solidny i kompetentny lekarz z niesamowitym poczuciem humoru. Pozytywnie wpłynął na moje samopoczucie psychiczne po operacji. Dziękuję bardzo

Lekarz godny polecenia.Nie ma problemu z odpowiedzią na zadane pytania.Pan Doktor konkretny ,uprzejmy.

Lekarz niesamowicie kompetentny i w przystępny sposób tłumaczący problem oraz sposób leczenia. Postawił trafną diagnozę po nieprawidłowym leczeniu w innym szpitalu.

Bardzo pozytywne wrażenie po 3 wizytach kontrolnych, po operacji. Omówienie szczegółów dalszego postępowania w leczeniu.Polecam

Godny polecenia!!

Godny polecenia!!

Polecam, najlepszy specjalista, posiada wielką wiedzę i szerokie kompetencje, doskonale zdiagnozował moją chorobę i pomógł poradzić sobie z problemem.

Polecam najlepszy lekarz w Polsce. Profesjonalne podejście do swojego zadania.

Polecam najlepszy lekarz w Polsce. Profesjonalne podejście do swojego zadania.