dr n. med. Bartłomiej Gałęckidr n. med. Bartłomiej Gałęcki - zdjęcie profilowe

dr n. med. Bartłomiej Gałęcki

Torakochirurg, Chirurg klatki piersiowej

Operacje i konsultacje: raka płuca, raka przełyku, klatki piersiowej lejkowatej i kurzej, odmy opłucnowej, nawrotowego wysięku w opłucnej, grasiczaki, miastenia gravis, guzy śródpiersia, diagnostyka guzków i zmian śródmiązszowych płuc oraz limfadenopatii śródpiersia.

Pan Doktor Gałęcki prowadził mój przypadek na oddziale i w poradni. Z czystym sumieniem mogę polecić tego specjalistę. Pan Doktor odpowiada na wszystkie pytania, jeśli jest taka potrzeba, prostym językiem dodatkowo wytłumaczy, dzięki czemu pacjent czuje się doinformowany i zaopiekowany.

Człowiek z poczuciem humoru,pogodny,wzbudza zaufanie,profesjonalne podejście(coś o tym wiem,ponieważ w innym szpitalu bardzo nagannie mnie potraktowano).Resztę opinii uzupełniają gwiazdki.

Dziękuję za wyleczenie jestem zdrowy. Bartłomiej Gałecki to super lekarz. Kreatywny walczący o chorego z dużą empatią. Oby więcej takich lekarzy, Jeszcze raz dziękuję

Dziękuję za wyleczenie jestem zdrowy.
Bartłomiej Gałecki to super lekarz.
Kreatywny walczący o chorego z dużą empatią.
Oby więcej takich lekarzy,
Jeszcze raz dziękuję

Trudno słowami opisać zaangażowanie i profesjonalizm z jakimi doktor Bartłomiej podchodzi do pacjenta. Będąc moim lekarzem prowadzącym miałem przekonanie, że lepiej nie mogłem trafić. Jego empatia oraz wiedza sprawiły że podczas pobytu na oddziale oraz wizyt kontrolnych miałem wrażenie że jest to lekarz z powołania. Wiedza oraz poczucie humoru umocniły mnie w przekonaniu, że miałem ogromne szczęście, że trafiłem pod jego skrzydła. Doktorze wielkie dzięki- szacun!

Doktorze wielkie dzięki- szacun!

Jestem pod kontrolą dr Gałęckiego od ponad roku. Pan doktor to specjalista w swojej dziedzinie, uprzejmy, życzliwy. Potrafi w przystępny sposób wytłumaczyć chorobę oraz proces leczenia. Poczucie humoru na dobrym poziomie. Do zobaczenia na kolejnej wizycie kontrolnej. Wszystkiego dobrego! Andrzej

Andrzej

Doktor z pasją.Pomocny, mily i stawia trafne diagnozy.Od kiedy mama jest pod opieką Pana Doktora mozemy byc spokojni.Bardzo dobry lekarz godny polecena

Fantastyczny człowiek i wybitny lekarz.Operował córce szewską klatkę.Pełen optymizmu ,życzliwy, empatyczny, pomocny i z poczuciem humoru.Trudno wyrazić słowami to jakim wybitnym specjalistą i wspaniałym człowiekiem jest doktor Gałęcki. Warto pokonać 7h drogi, aby oddać dziecko w ręce tak profesjonalnego , wybitnego i wspaniałego człowieka. Serdecznie dziękuję, pozdrawiam i polecam w 100%.

Człowiek z pasją empatyczny profesjonalne podejście do pacjenta takich lekarzy nam potrzeba pozdrawiam wszystkiego najlepszego

Jestem pacjentką doktora Bartłomieja. Przeszłam szczęśliwą operację płuc. Bardzo profesjonalne, indywidualne podejście do pacjenta. Godny zaufania, uśmiechnięty, podtrzymujący na duchu pacjenta. Pełen optymizmu i empatii lekarz. Pozdrawiam serdecznie i życzę samych sukcesów :)

Jestem pacjentką Pana Doktora od lat...Nowotwór złośliwy,torbiel śródpiersia...W kilku słowach:NIESAMOWITY CZŁOWIEK,WSPANIAŁY LEKARZ...PROFESJONALISTA,KTÓRY SŁYSZY I DOSTRZEGA...TROSKA I ZROZUMIENIE...Całym Sercem polecam i już zawsze będę za wszystko wdzięczna... Serdecznie dziękuję Panie Doktorze:))) Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najcenniejsze:)

Serdecznie dziękuję Panie Doktorze:)))
Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najcenniejsze:)