dr n. med. Bartłomiej Gałęckidr n. med. Bartłomiej Gałęcki - zdjęcie profilowe

dr n. med. Bartłomiej Gałęcki

Torakochirurg, Chirurg klatki piersiowej

Operacje i konsultacje: raka płuca, raka przełyku, klatki piersiowej lejkowatej i kurzej, odmy opłucnowej, nawrotowego wysięku w opłucnej, grasiczaki, miastenia gravis, guzy śródpiersia, diagnostyka guzków i zmian śródmiązszowych płuc oraz limfadenopatii śródpiersia.

Doktor Gałęcki to wspaniały człowiek i wybitny specjalista chirurg,po prostu lekarz z powołania.Bardzo dobre i profesjonalne podejście do pacjenta,kompetentny ,z poczuciem humoru.Pozytywnie nastawia pacjenta przed jak i po operacji.Godny zaufania i polecenia.Dziękuję Panie Doktorze.

Lekarz godny zaufania, jestem pod wrażeniem fachowości i wiedzy. Cieszę się że trafiłam do Pana Doktora. Rzetelnie i z ciepliwością wyjaśnił chorobę i sposób leczenia. Dziękuję Panie Doktorze

Rzetelnie i z ciepliwością wyjaśnił chorobę i sposób leczenia.

Dziękuję Panie Doktorze

Syn miał operację klatki piersiowej w październiku 2023 r. i znajdował się pod opieką dr Gałęckiego. Doktor jest bardzo empatycznym, kompetentnym i pomocnym człowiekiem. Zawsze znajdzie dla pacjenta czas i wykazuje się przy tym ogromna wiedzą i profesjonalizmem. Godny zaufania i polecenia.

Godny zaufania i polecenia.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, przyjazna atmosfera, punktualnie, świetny kontakt z lekarzem, który słucha co pacjent ma do powiedzenia, szczegółowo wyjaśnia i doradza. Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.

Jestem wieloletnią pacjentką Pana doktora. Z jego usług korzystam jedynie w ramach NFZ. Doskonały specjalista z ogromną wiedzą .Swoim doświadczeniem, kompetencją i wysoką kulturą osobistą szybko zyskuje zaufanie . Konkretny. Oprócz wysokich kompetencji Pan doktor Bartłomiej Gałęcki posiada wyjątkowy dar nawiązywania kontaktu z pacjentami. Ponadto wyróżnia go niespotykana wręcz w dzisiejszych czasach wysoka kultura osobista. Zawsze jest przygotowany do pracy i z uśmiechem wita się. Bylam u kilku lekarzy, ale on jako pierwszy bardzo szybko ustalil "plan działania", zlecił badania. Zawsze jest świetnie przygotowany, i odpowiada dokładnie i cierpliwie na pytania. Do tego jest bardzo sympatyczny. Pan doktor jest wzorem cnót lekarskich. Oby takich lekarzy było więcej. Wieloletnia wdzięczna pacjentka Krystyna D. BARDZO POLECAM !

Operacja wykonana w perfekcyjny sposób bez żadnych powikłań czy też dolegliwości, gdyby tak wyglądała cała służba zdrowia to świat byłby lepszy.

Cieszę się, że trafiłem do Pana Doktora, wysłuchał, doradził, podjęliśmy odpowiednie kroki. Gorąco polecam!

Serdeczne podziękowania dla dr. Gałęckiego. Kilka lat temu z zaawansowanym nowotworem płuc trafiłem pod jego opiekę. Szczęśliwie dla mnie. Jest dobrze. Co czuję, to trudno opisać. Wspaniały fachowiec i człowiek. Pozdrawiam Kazimierz Rawicki.

Serdeczne podziękowania dla dr. Gałęckiego.
Wspaniały fachowiec i człowiek.
Pozdrawiam
Kazimierz Rawicki.

Doktor z czystym sumieniem do polecenia przezemnie Jestem jego pacjentem od 3 lat Regularnie przyjeżdżam na kontrole po operacji , zleca odpowiednie badania , konkretnie udziela odpowiedzi na wszystkie moje pytania . Jest człowiekiem podchodzi do pacjenta indywidualnie a nie tylko byle zbyć pacjenta , przepracować godziny i do domu . Polecam !

Doktor z czystym sumieniem do polecenia przezemnie
Jestem jego pacjentem od 3 lat

Lekarz z bardzo dobrym podejściem tlumaczy wszystko po ludzku a nie tylko z kartki Polecam bardzo miły lekarz !

Polecam bardzo miły lekarz !