dr n. med. Bartłomiej Gałęckidr n. med. Bartłomiej Gałęcki - zdjęcie profilowe

dr n. med. Bartłomiej Gałęcki

Torakochirurg, Chirurg klatki piersiowej

Operacje i konsultacje: raka płuca, raka przełyku, klatki piersiowej lejkowatej i kurzej, odmy opłucnowej, nawrotowego wysięku w opłucnej, grasiczaki, miastenia gravis, guzy śródpiersia, diagnostyka guzków i zmian śródmiązszowych płuc oraz limfadenopatii śródpiersia.

Bardzo indywidualne podejście do pacjenta, budzi zaufanie, jest kompetentny i poświeca czas tłumacząc wszytko zrozumiale. Polecam jako pacjent onkologiczny Ignacy.

Bardzo dobry lekarz Bartłomiej Gałęcki, godny polecenia, kontakt z Panem doktorem. Bardzo dobry, cierpliwy i uśmiechnięty od początku wzbudził moje zaufanie. Sympatyczny, gorąco polecam Pana doktora.

Jestem po operacji płuca Pan dr Gałęcki był moim lekarzem prowadzącym. Wspaniały i serdeczny lekarz z ogromnym sercem dla pacjentów. Prawdziwy profesjonalista z pozytywnym nastawieniem. Zawsze znajdzie czas by wszystko dokładnie objaśnić i wytłumaczyć . Pozdrawiam Serdecznie i Dziękuję za opiekę.

Najlepsze co mogło mnie spotkać w tym roku to trafić do dr Gałęckiego, który po wnikliwej analizie moich wyników badań, ani nie potwierdził, a wręcz wykluczył wysokie prawdopodobieństwo nowotworu grasicy. Jestem ogromnie wdzięczna za okazałą pomoc I życzliwość. Polecam serdecznie I dziękuję.

Świetny lekarz, rzeczowy, pewny siebie i trafny w diagnozach, bardzo uprzejmy do pacjentów. Doktora stanowczo polecam.

Bardzo dobry lekarz. Trafnie stawia diagnozę. Konkretny, empatyczny, miły człowiek. Wysłucha pacjenta i zawsze podniesie na duchu. Polecam w 100%

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, przyjazna atmosfera, punktualnie, świetny kontakt z lekarzem, który słucha co pacjent ma do powiedzenia, szczegółowo wyjaśnia i doradza. Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam. Pozdrawiam

Po roku wizyt u niego w przychodni mogę tylko polecić kochanego doktorka z głębi serca a raczej płuc ;)) Życzliwy, z uśmiechem do pacjenta, kompetentny i konkretny lekarz. Dla mnie ważne było jak poprzez "luźną" rozmowę o chorobie potrafił mnie wyciszyć w oczekiwaniu na wynik biopsji. Mega!

Świetny lekarz, duży profesjonalizm, życzliwy, z poczuciem humoru i ogromnym zaangażowaniem w pomoc pacjentowi. Szczerze polecam.