dr n. med. Bartłomiej Gałęckidr n. med. Bartłomiej Gałęcki - zdjęcie profilowe

dr n. med. Bartłomiej Gałęcki

Torakochirurg, Chirurg klatki piersiowej

Operacje i konsultacje: raka płuca, raka przełyku, klatki piersiowej lejkowatej i kurzej, odmy opłucnowej, nawrotowego wysięku w opłucnej, grasiczaki, miastenia gravis, guzy śródpiersia, diagnostyka guzków i zmian śródmiązszowych płuc oraz limfadenopatii śródpiersia.

Najlepszy lekarz , jestem zadowolona z usług i tego jak zakończył pozytywnie moją chorobę ☺️☺️ polecam .

Lekarz godny zaufania,pełen profesjonalizm i empatia.Zawsze pozytywnie nastawiony dopacjentów.Jezdze do niego 2 lata i jestem pod wrażeniem fachowości i wiedzy dr Gałeckiego.

Rewelacyjny diagnosta, doskonały lekarz. Bardzo przyjemny kontakt. Pełen profesjonalizm. Polecam bardzo!

Pan doktor Bartłomiej wykazuję się ponadprzeciętnym podejściem do pacjenta, zawsze indywidualnie rozpatruje sprawę chorobową podając przy tym pełny opis, stan oraz dalsze możliwości ewentualnego leczenia, zlecanie badań diagnostycznych nie stanowi dla doktora żadnego problemu w myśl zasady zapobiegać nie leczyć, konsultacja z pacjentem jest naprawdę na światowym poziomie. Z pełną odpowiedzialnością polecam kontakt z Panem Doktorem Bartoszem Gałęckim, dzięki takim lekarzom każda przeszkoda na tle chorobowym jest łatwiejsza do przejścia. MT.

MT.

Dziękuję Panie Doktorze za profesjonalne, fachowe i życzliwe podejście do mojej osoby jako pacjentki onkologicznej z wodą na dwóch opłucnych. Oby więcej było takich lekarzy z powołaniem, fachem w ręku i otwartością dla których pacjent w szpitalu czy poradni przyszpitalnej jest na pierwszym miejscu❤️

Empatyczny w stosunku do pacjenta, potrafi wysłuchać i rozmawiać z nim. Kompetentny, świetny lekarz z poczuciem humoru. Super człowiek, godny polecenia.

Godny polecenia lekarz. Uprzejmy,otwarty,bardzo dobre podejście do pacjenta. Wszystko jasno wytłumaczy.

Bardzo rzeczowy i profesjonalny lekarz, ze spokojem tłumaczy wszystkie zawiłości dotyczące leczenia i samej choroby, zaraża dobrym humorem i pozytywnym stosunkiem do życia.Oby więcej takich lekarzy .Dziękuję panie doktorze.

Super doktor, profesjonalne podejście do pacjenta, uprzejmy, dokładnie wytłumaczy przebieg leczenia, rzadko spotkać ostatnio lekarza z taką empatią do pacjenta. Godny polecenia specjalista w swojej dziedzinie.

Super lekarz. Operował mi szewską klatkę, bardzo profesjonalny i uprzejmy lekarz, wszystko wytłumaczy i poprawi humor przed operacją. Moja szewska klatka to był mój największy kompleks od dzieciaka, gdy po operacji zobaczyłam jak to wygląda to aż się popłakałam ze szczęścia. Teraz po operacji nie mam problemów z oddychaniem, mogę uprawiać sport i się nie męczę aż tak jak przed operacją. Cieszę się że trafiłam do dr.Bartłomieja i polecam każdemu kto ma np szewską klatkę.