dr n. med. Bartłomiej Gałęckidr n. med. Bartłomiej Gałęcki - zdjęcie profilowe

dr n. med. Bartłomiej Gałęcki

Torakochirurg, Chirurg klatki piersiowej

Operacje i konsultacje: raka płuca, raka przełyku, klatki piersiowej lejkowatej i kurzej, odmy opłucnowej, nawrotowego wysięku w opłucnej, grasiczaki, miastenia gravis, guzy śródpiersia, diagnostyka guzków i zmian śródmiązszowych płuc oraz limfadenopatii śródpiersia.

Pan doktor jest doskonałym specjalistą - profesjonalny, kompetentny i bardzo życzliwy da pacjenta. Zawsze rzeczowo i szczegółowo wyjaśnia diagnozę oraz dalsze etapy leczenia . Serdecznie polecam .

Zawsze rzeczowo i szczegółowo wyjaśnia diagnozę oraz dalsze etapy leczenia .
Serdecznie polecam .

Pan Doktor bardzo profesjonalny, a przy tym ogromnie serdeczny. Poświęca czas na wytłumaczenie diagnozy i wyjaśnia etapy leczenia. Szybko i sprawnie kieruje na konkretne badania diagnostyczne. Oby więcej takich lekarzy.

Bardzo polecam pana doktora. Podejście do pacjenta rewelacja. Doktor bardzo profesjonalny, rzeczowy, kompetentny, a przede wszystkim bardzo serdeczny.

Profesjonalista, pełen optymizmu i empatii lekarz, mający czas dla pacjenta co niestety nie jest już regułą.

. Byliśmy 2 razy. Lekarz konkretny wytlumaczy doradzi pocieszy. Zna się na rzeczy... Jedynym słowem fach w ręku. Polecam i pozdrawiam

Pomimo dużej liczby pacjentów Pan doctor zawsze jest bardzo uprzejmy, pozytywnie nastawiony. Czuć profisjonalizm i opieka nad ludżmi. Polecam.

Znakomity lekarz, uprzejmy, otwarty pełny profesjonalizm!!! Ogromny plus za podejście dla pacjenta oraz szczegółowe wyjaśnienie diagnozy oraz dalszych etapów leczenia.

Trudno znaleźć odpowiednie słowa, żeby opisać tak wspaniałego człowieka, niezwykłego specjalistę i fachowca. Każdy pacjent jest dla niego tak samo ważny, czy jest to drobnostka czy poważna choroba, pan doktor zawsze angażuje się na 100%

Olbrzymia wiedza, pełen profesjonalizm, niezwykły fachowiec a przede wszystkim człowiek o wielkim sercu. Pan doktor to człowiek, który w całości oddaje się swojej pracy, ale co najważniejsze widzi w niej człowieka, a nie tylko przypadek medyczny, gotów nieść pomoc w dzień i w nocy, zawsze można na niego liczyć.

Świetny lekarz, rzeczowy, pewny siebie i trafny w diagnozach. Przy czym bardzo uprzejmy do pacjentów. Wizyty i doktora stanowczo polecam.