dr n. med. Bartłomiej Gałęckidr n. med. Bartłomiej Gałęcki - zdjęcie profilowe

dr n. med. Bartłomiej Gałęcki

Torakochirurg, Chirurg klatki piersiowej

Operacje i konsultacje: raka płuca, raka przełyku, klatki piersiowej lejkowatej i kurzej, odmy opłucnowej, nawrotowego wysięku w opłucnej, grasiczaki, miastenia gravis, guzy śródpiersia, diagnostyka guzków i zmian śródmiązszowych płuc oraz limfadenopatii śródpiersia.

Z czystym sumieniem mogę polecić tego specjalistę, w profesjonalny sposób zajął się moim przypadkiem.

Polecam z całego serca, doktor wszystko dokładnie wytłumaczy i szybko pomoże w chorobie, ma szerokie kompetencje i wielką wiedzę.

Jestem pacjentką Pana Doktora Gałeckiego od 2020r przeszłam zabieg bilobektomi ,dziś byłam na kolejnej wizycie i chciałbym złożyć wyrazy uznania dla jego pracy.Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą stawia trafne diagnozy, przy tym posługuje się jezykiem zrozumiałym ,odpowiada na każde nurtujące pytanie jest osobą życzliwą uśmiechnięta co minimalizuje stres zwiazany z wizytą.Mam do niego zaufanie.Serdecznie dziękuję.

Polecam konkretny sympatyczny życzliwy lekarz wszystko dokładnie wytłumaczy...podejście do pacjenta 10 👌👌👌 duży plus za atmosferę podczas wizyty

Super lekarz, podejście do pacjenta baaaardzo dobre można porozmawiać o wszystkim związanym z chorobą. Pacjent czuje sie swobodnie i osobiście nie bałam się zadawać pytań. Lekarz z pasją

Doktor z pasją i ogromną wiedzą.

Doktor z pasją i ogromną wiedzą.

Polecam. Wspaniały lekarz i człowiek. Kompetentny, rzeczowy, uprzejmy z empatią do pacjenta. Pomocny stawia trafne diagnozy. Aż dziw, że są jeszcze tacy lekarze i ludzie.

Lekarz godny polecenia, "ludzkie podejście ", bezpośredni, kontaktowy. Lekarz do którego chce się wracać np. na wizyty kontrolne. Oby więcej takich ludzi-lekarzy. Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora.

Super lekarz, miły. Jestem pacjentem od kilku lat. Bardzo dobry kontakt. Zdecydowanie polecam.

Jestem niezmiernie zadowolony z usług doktora Bartłomieja Gałeckiego, specjalisty w dziedzinie torakochirurgii. Jego profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że każda wizyta w poradni była dla mnie i mojego wujka Błażeja niezwykle pozytywnym doświadczeniem. Doktor Gałecki wykazał się doskonałym rozpoznaniem i wnikliwością w analizie stanu zdrowia mojego wujka. Dzięki jego kompetencjom poczuliśmy się oboje w pełni zaufani i bezpieczni podczas całego procesu diagnostycznego. Jego umiejętność skutecznej komunikacji sprawiła, że nawet trudne do zrozumienia kwestie medyczne stały się jasne i zrozumiałe dla nas. Jesteśmy pod wrażeniem cierpliwości doktora Gałeckiego. Zawsze znalazł czas, aby ...

Jesteśmy pod wrażeniem cierpliwości doktora Gałeckiego. Zawsze znalazł czas, aby odpowiedzieć na nasze pytania, rozwiać wątpliwości i dostarczyć szczegółowych informacji dotyczących naszych stanów zdrowia oraz proponowanych terapii.

Jego zaangażowanie w pracę i troska o pacjentów sprawiają, że czujemy się kompleksowo zaopiekowani. Z pełnym przekonaniem mogę polecić doktora Bartłomieja Gałeckiego każdemu, kto poszukuje wysokiej jakości opieki medycznej, pełnej empatii i zrozumienia. Dziękujemy Panie Doktorze za profesjonalizm, serdeczność i skuteczną pomoc!