lekarz Bartłomiej Kwiatkowski

USG

Pana Bartłomieja odwiedziłem w dniu dzisiejszym. Zaniepokojony swoim problemem (jądra) poszedłem na osobistą wizytę. Profesjonalizm Pana Bartłomieja bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Zapytał co mnie sprowadza a następnie tak poprowadził rozmowę, że nie zdążyłem się zorientować, że badanie dobiegło ku końcowi. Rzadko wystawiam opinie w internecie ale uważam, że takie podejście wręcz należy reklamować. Wizyta miała miejsce w Alfa-Lek. Tam zostałem przyjęty. Bardzo Panu dziękuję za powagę sytuacji, rzetelne badanie i szacunek do mojej osoby. Serdecznie pozdrawiam.