lek. med. Beata  Borucka - Raczaklek. med. Beata  Borucka - Raczak - zdjęcie profilowe

lek. med. Beata Borucka - Raczak

USG ginekologiczne, Ginekolog

2,7
2,1
2,4
2,5
2,2

Przy trochę zwiększonym endometrium, pani przepisała mnie leki hamujące w ogóle miesiączkę i owulację. Dobrze że ja to przeczytałam i nie przyjęłam tych leków. Już minęł rok i endometrium w porządku bez żadnych leków i sztucznego klimaksu, jaki mogłam zrobić jakby zaufałam pani i nie przeczytałam ulotki. Nie polecam, muszę pacjentki uważać co otrzymują w przepisach.

Pani bardzo opryskliwa, bardzo mało pomocna, sama musiałam o wszystko się dopytywać z łaską odpowiedziała czy wszystko jest w porządku, nie polecam,ta pani nie powinna leczyć ludzi

Wizyta u tej pani lekarz była bardzo nieprzyjemna. Brak uprzejmości i brak empatii sprawiły, że trudno było mi czuć się komfortowo. Mimo obecności torbieli na jajniku w czasie ciąży, lekarka nie przepisała niezbędnych skierowań na dodatkowe badania. Wprowadziła w błąd, twierdząc, że nie może tego zrobić, choć się później okazało, że to nieprawda. Dodatkowo nastraszyła, że serce dziecka bije za wolno, ale nie napisała w wywiadzie wyniku, więc lekarz do którego się udałam po usg nie mógł nic stwierdzić.Odmówiła także mężowi wejścia do gabinetu, co w sytuacji dużego stresu było dodatkowym utrudnieniem.

Bardzo konkretna i rzeczowa Pani doktor, zajęła się mną bardzo profesjonalnie i nie potrzebuje uśmiechów i sztucznej życzliwości. Jestem bardzo zadowolona z wizyt i naprawdę polecam Panią doktor. Cieszę się, że trafiłam właśnie do Niej.

Jestem szczerze zdziwiona tymi negatywami. Uważam ze to jeden z nielicznych lekarzy którzy maja dużą wiedza, którą stale poszerzają. Do tego Pani Doktor ma podejście holistyczne do pacjenta, co jest bardzo ważne w tych czasach pełnych chorób. Nie oczekujmy od lekarzy bycia miłymi, tylko profesjonalnymi. Jak ktoś szuka milej obslugi to polecam iść np do Orange i pogadać z handlowcem… PS: dla mnie lekarz za kazdym razem byla mila, moze dlatego ze nie bylam roszczeniowa, tylko skupilam sie na pytaniach dotyczacych leczenia…

Opryskliwa, zbyła powód, dla którego do niej przyszłam i wielokrotnie w ciągu wizyty podważyła kompetencje lekarki, która wysłała mnie na konsultację ginekologiczną.

Dawno nie spotkałam tak niemiłej i aroganckiej lekarki. Najpierw półgodzinne opóźnienie, gdzie wizyta trwa 15 minut, a w gabinecie przez co najmniej 40 minut siedziała pacjentka, z którą lekarka była na "ty" i było słychać rozmowy niezbyt związane z ginekologią. Na wstępie lekarka zrobiła błyskawiczny wywiad, bo jak cytuję "ona chce zrobić robotę i iść do domu". Wspomniałam, że proszę o delikatne wykonanie badania. Potem zaczęła odpowiadać w sposób opryskliwy na moje ponowne prośby, kiedy już byłam na łóżku zasugerowałam, że możemy przerwać badanie, ponieważ źle się czuje, na co lekarka "skończymy, kiedy ja o tym zdecyduję", następnie sugerowała, że nie mogę się wiercić ani narzekać, bo będę niszczyła jej sprzęt - chcę zaznaczyć, że na ten sprzęt i na jej wynagrodzenie płacę między innymi ja ze swojego pakietu. Nie polecam z całego serca nikomu, ta pani nie powinna mieć do czynienia z pacjentami. Wizyta w CMD Damiana Lazurowa

Podejście do pacjenta - dramat. Zgadzam się ze wcześniejszym komentarzem że 1 gwiazdka to i tak za dużo, tłumaczenia choroby brak, na moje pytania najpierw zdawkowe odpowiedzi "tak/nie" a potem pretensja i podniesiony ton bo dużo pytań zadaje. Odradzam

Jedna gwiazdka dla tak nieprofesjonalnej Pani Doktor to i tak za dużo. Tragedia, nikomu nie polecam wizyt u tej Pani.

Świetna Pani doktor podeszła indywidualnie, i profesjonalnie rozwiała wszystkie wątpliwości. Polecam

Polecam