dr Beata Kamińska

2,7
2,9
2,9
2,5

Nie polecam. Lekarka spóźniona, chaotyczna, nieprzyjemna, czułam się jak intruz w sklepie, słysząc wielokrotnie pytania: "i co jeszcze".

Lekarz z powołania. Zainteresowana sprawą pacjenta, nie ma problemów z wystawianiem skierowan na specjalistyczne badania. Serdecznie polecam

Pani Doktor jest moim rodzinnym lekarzem. Mimo pakietu w prywatnych przychodniach, zawsze w nagłych przypadkach jestem u Pani Doktor. Nie trafiłam na tak dobra, wnikliwa lekarkę. Zawsze mnie wysłucha, zleca dodatkowe badania i jest bardzo dokładna i skupiona na pacjencie. Fakt,ze spóźnienia są jej słaba strona, i uczę się cierpliwosci ale zawsze czuje się zaopiekowana. To nie są wizyty 5-10min gdzie lekarz leczy mnie ziołami z pokrzywy przy zapaleniu oskrzeli. Jeżeli potrzebuje wnikliwej diagnozy, to trafiam do dr Kaminskiej czyli raz na 3-4 lata. Na szczęście w przychodni gdzie przyjmuje ...

Na szczęście w przychodni gdzie przyjmuje stworzono erejestracje, bo dodzwonić się tam to graniczy z cudem.

Mimo umówionej wizyty, 20 min. spóźnienia pani doktor, zostałem wyproszony z gabinetu, bo przyszedłem nie do swojego lekarza rodzinnego. Pieniążki za "wizytę", pewnie już nie przeszkadzają pani doktor.

Pani doktor nie słucha pacjenta. Mam zdiagnozowane wiele lat temu przewlekłe zapalenie trzustki. Jedynym objawem są podwyższone amylazy w moczu, żadnych dolegliwości, pozostałe wyniki w normie. Za każdym razem badanie musiałam robić odpłatnie, bo Pani doktor nie widziała potrzeby, bo amylazy we krwi były w normie. Gdy poszłam do niej z wynikami glukozy na czczo na poziomie 94 (niby w normie, ale ja nigdy w życiu nie miałam takiego cukru na czczo, nawet gdy dzień wcześniej najadłam się produktów podnoszących cukier), po długiej wymianie zdań i awanturze z mojej strony ...

Gdy poszłam do niej z wynikami glukozy na czczo na poziomie 94 (niby w normie, ale ja nigdy w życiu nie miałam takiego cukru na czczo, nawet gdy dzień wcześniej najadłam się produktów podnoszących cukier), po długiej wymianie zdań i awanturze z mojej strony łaskawie przepisała mi badania na krzywą cukrową i insulinową. W wynikach wyszła insulinooporność. Dostałam leki, po których źle się czułam, a jak poprosiłam o zmianę to stwierdziła, że organizm musi się przyzwyczaić do leków (nota bene pół roku jakoś nie mógł) i nie możliwe żebym po tych lekach źle się czuła, bo wszyscy pacjenci, którym go przepisywała reagowali bardzo dobrze.

Brak słów! Wizytę umówiłam w systemie e-rejestracji, ponieważ do dr. Kamińskiej były jedyne wolne miejsca a sprawa była pilna postanowiłam się zapisać na tele-wizytę. Po opisaniu wszystkich dolegliwości usłyszałam bardzo niemiłym tonem że moim lekarzem rodzinnym jest ktoś inny (lekarz który przebywa na urlopie) i doktor NIE MA CZASU ANI OCHOTY mi pomóc ponieważ ma 2500 innych, swoich pacjentów. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim i z lekarzem który, podkreślę TELEFONICZNIE nie może mi odpowiedzieć co mi dolega mimo umówionej wizyty na konkretną godzinę. Dodatkowo dowiedziałam się że mogę ...

Dodatkowo dowiedziałam się że mogę złożyć skargę do Dyrektora placówki, co oczywiście zamierzam zrobić. Doktor nie ma poszanowania dla pacjentów, ich czasu ani praktyki lekarskiej.

Jestem bardzo zdziwiona negatywnymi opiniami na temat Pani doktor. W moim już dość długim życiu nie spotkałam się z tak WSPANIAŁYM lekarzem, jakim jest Pani doktor. Lekarzem, który wyjątkowo przejmuje się chorym człowiekiem. Leczyłam się u różnych lekarzy, ale tak troskliwego lekarza nie spotkałam. Mimo mojego upartego charakterku wyegzekwowała ode mnie wiele badań , dzięki którym zostały wykryte schorzenia o których przy zwykłych badaniach bym się nie dowiedziała. W PORĘ REAGUJE .Lekarz nie musi do wszystkich szczerzyć zębów, albo dyskutować na różne tematy nie związane z chorobą. Lekarz ma stawiać trafne diagnozy i skutecznie leczyć. A Pani doktor taka właśnie jest ..SKUTECZNA .

Arogancka, zresztą jak większość personelu w przychodni na Czumy. O diagnozę trzeba samemu zapytać (bo p. dr sama z siebie nic nie powie), ale jak już postawi... U mnie zdiagnozowała jakiś czas temu przewlekłe zapalenie zatok (bez wyników RTG), badający mnie tydzień później laryngolog z Krajmedu wyśmiał to... Nie słucha pacjenta, nie mam zaufania do jej kompetencji, parę razy już się przejechałem - ja już tej pani podziękuję

świetna! nic dodać , nic ująć. Potrafi rozmawiać z pacjentem i wysłuchać pacjenta zanim rozpocznie badanie !

Odradzam wizytę u tej Pani. Zero zrozumienia, czułam się jakbym przeszkadzała tej Pani.