dr Beata Kamińska

2,7
2,9
2,9
2,5

Ta osoba przyjmuje przy ul. Czumy na Bemowie. Trafiłam do niej mając problem z zatokami. Generalnie wszystko wydawało się "kompetentnie", dopóki nie zrealizowałam recepty... Okazało się, KAŻDY LEK ZOSTAŁ WYSTAWIONY NA 100% PŁATNOŚCI!!! Jestem ubezpieczona, bo to pierwsza rzecz, którą żądano ode mnie w rejestracji. Ponad to, lekarka wystawiała mi zwolnienie lekarskie. I mimo to BEZMYŚLNIE lub CELOWO naraziła mnie na wydatek 300 zł, zamiast 130! Po rozmowie telefonicznej z nią, na pytanie dlaczego tak zrobiła, odpowiedziała arogancko, że jest od leczenia! Czyżby? Jednej recepty (na szczęście) nie aptekarz nie mógł zrealizować, bo źle napisała lek- tak a propos "leczenia". Zapytałam także jak zamierza naprawić swój błąd, to usłyszałam odpowiedź, że tą ją nie interesuje. SKANDAL! Nadmienię, że wraz ze mną w tej poczekalni oczekiwało na wizytę kilka osób- głównie starszych i wyobrażam sobie co czuli, gdy udali się do apteki.
Nie zamierzam oczywiście poprzestać na rozmowie telefonicznej z tą osobą w stylu jaki zaprezentowała, czyli "pocałuj mnie w d***ę", ale zadam sobie trud i zrobię wszystko, a nawet więcej, by poniosła za to odpowiedzialność.

Oczywiście, gdy traficie na wizytę do niej, to DRUKOWANYMI LITERAMI PODKREŚLAJCIE, że JESTEŚCIE UBEZPIECZENI i SPRAWDZAJCIE, CO NAPISAŁA NA RECEPCIE!

Znakomita, pierwszy raz lekarz mnie wysłuchał zanim przystąpił do badania. Wykazuje też dużą troskę o przyszłość pacjenta, zrozumienie. Gorąco polecam!!!

Osobom wrażliwym, oczekującym zrozumienia i dialogu z lekarzem nie polecam wizyty u tej Pani.