Lek. Med. Beata Kociemba - założycielka Instytutu Beauty Derm.

Lek. Med. Beata Kociemba - założycielka Instytutu Beauty Derm.

Wiedzę dermatologiczną zdobywała w Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz w Klinice Dermatologii w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie.
Uzyskała specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii II stopnia.

Od lat związana ze Stowarzyszeniem Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Członek Europejskiego Towarzystwa Dermatologicznego ESCAD. Wykładowca w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej przy Uniw...

Pani dr. bardzo pomogła mi z moimi kłopotami skórnymi - blizn już po tak krótkim okresie nie widać :) . Polecam

Pani doktor Beata Kociemba jest profesjonalistką w swojej dziedzinie, miła ,uprzejma kompetentna, wszystko wyjaśnia.Na wizycie czułam się wyjątkowo.

Jest to kompetentna lekarka. Życzliwa i bezpośrednia. Mam tylko dobre doświadczenia po wizycie u niej.

Wykonywałam u dr Beaty Kociemby kilka zabiegów (m.in. fraxel, powiększanie ust , botox) i zdecydowanie muszę powiedzieć,że jestem bardzo zadowolona. Oprócz świetnych efektów, fachowej porady Pani doktor jest po prostu bardzo miła.

Byłam u Pani Doktor po raz pierwszy. Bardzo polecam. Profesjonalna, ale i miła - widzi w pacjencie człowieka, nie spieszy się, rozmawia.

Dr Beata Kociemba jest profesjonalistą w swojej dziedzinie - czyli dermatologii estetycznej oraz pasjonatem tego co robi. Ma wyjątkowe podejście do pacjentów i zabiegów, w których wykorzystuje nowoczesny sprzęt.

Fachowa i bardzo miła. Sprzęt wysokiej klasy.

Fachowa i bardzo miła. Sprzęt wysokiej klasy.

Bardzo profesjonalna, podchodzi indywidualnie do pacjenta. Ma duzy zmysł estetyczny.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog estetyczny Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny