1,9
1,7
1,8

polecam .pomogła mojemu synkowi w leczeniu uporczywego zapalenia gardla

polecam .pomogła mojemu synkowi w leczeniu uporczywego zapalenia gardla

niestety podpisuje sie pod tymi negatywami! miałam zapalenie gardła ona przepisywała mi syrop na refluks którego wogóle nie miałam , niesympatyczna bardzo zimna i niemiła , odniosłam wrażenie że pracuje za karę. nie polecam .

NIGDY WIECEJ, NIE POLECAM!! PRZECIEZ TO JAKAS PARANOJA, TA PANI POWINNA MIEC ODEBRANA PRAWA!!!

Pani lek.med nie raczyła obejrzeć 2,5 letniego pacjenta który był zarejestrowany odczekał swoje pod drzwiami a kiedy przyszła jego kolej popatrzyła na zegarek i oznajmiła że właśnie skończyła pracę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie wypełnianie przysięgi Hipokratesa!!! Przecież sobie nie wymyśliliśmy tej wizyty zostaliśmy skierowani z rejestracji!!!Beznadziejna zadufana w sobie baba bez podejścia do kogokolwiek do dzieci juz nie wspomnę!!!!!

Niekompetentna-podczas badania nie zauważyła zdiagnozowanego pozniej (u innego laryngologa)duzego przerostu trzeciego migdala. Wysłała nas na konsultacje do alergologa twierdząc, że to na pewno alergia. Okazało się, że alergii nie ma, a migdał jest tak wielki, że nawet zwykła pediatra go zauważyła. Strata czasu i niebezpieczeństwo dla dzieci. Poza tym oschła, powierzchowna, bez podejścia do dzieci. Radzę omijać z daleka!!!

nie powinna leczyc ludzi zwlaszcza dzieci laryngolog dziecięcy ? o zgrozo!

nie powinna leczyc ludzi zwlaszcza dzieci laryngolog dziecięcy ? o zgrozo!

brak zainteresowania ossłche odpowiedzi jakby za karę siedziała za biurkiem zupełnie nie polecam

Pani doktor jest na pewno specjalistą w swojej dziedzinie i leczenie przynosi efekty. Jedyne do czego bym się doczepiła to to,że faktycznie trzeba o wszystko samemu się wypytać i trochę kontakt z dziećmi jest kulejący.

pani doktor nie tłumaczy pacjentowi ani specyfiki choroby ani sposobu leczenia.trzeba wszystko na siłę z niej wyciągać a przecież jej pacjentami są małe dzieci więc powinna zrozumieć troskę rodziców.zdecydowanie nie polecam.być może prywatnie ma inne podejście.

pani doktor średnio spełniła moje oczekiwania.. jest w stosunku do pacjenta obojetna tzn. nie jak niektórZy LEKARZE potrafia sprawic ze wychodzimy usmiechnieci z gabinetu , ta pani taka nie jest ale nie jest tez nie miła . jest poprostu obojetna bada przepisuje leki . tyle.