lekarz Beata Kosiba

3,4
3,5
3,5
3,6

Pani doktor prowadziła moją ciążę, mozna by powiedzieć fachowo bo córeczka zdrowa, ale wizyty nie należały do przyjemnych (chyba że prywatne), traktowanie z góry, brak wyjaśnienia co do badań, lekarstw..jakbym wszystko wiedziała, raczej nieprzyjemna.Jak ktoś ma słabe nerwy do służby zdrowi nie polecam, zwłaszcza w ciąży.

Polecam, bardzo ludzkie podejście do pacjenta.

Polecam, bardzo ludzkie podejście do pacjenta.

Nie plecam. Ma humorki, zbywa pacjentów, przyjmuje "od niechcenia", ignoruje uwagi, pytania. Zignorowała objawy o jakich jej mówiłam co w końcu skłoniło mnie do zmiany lekarza, co moim zdaniem było świetną decyzją. Od wielu znajomych słyszałam negatywne opinie na jej temat.

Niestety pani doktor, jak tylko zorientowała się, że jestem z innego oddziału NFZ poinformowała mnie, że za moją wizytę nie będzie miała zapłacone i potraktowała mnie jak zbędny balast. Nie poświęciła czasu na badanie, nie zainteresował jej przebieg choroby, a badania jak chcę kazała mi zrobić prywatnie.

Trafiłam do dr Kosiby wiele lat temu jako nastolatka-na długie lata dosłownie obrzydziła mi wszelkie wizyty u ginekologów. Nie miła, oschła, pacjenta i jego problemy zdrowotne ma "w nosie". Zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam.

Beznadziejna do granic możliwości....nikomu nie polecam..obsługa i odzywki jak do psa a nie człowieka..