dr Beata Niedźwiedzka

- Cytologia

Wykonywane badania:
- Konsultacje ginekologiczne
- Cytologia

Bylam dzisiaj na konsultacji u pani doktor; byla to moja pierwsza wizyta u pani doktor Beaty Niedzwiedzkiej I jestem pod wielkim wrazeniem. Przemila,przesympatyczna I ciepla pani doktor ktora z empatia podchodzi do pacjenta: wyslucha, doradzi, wytlumaczy, przeprowadzi kompleksowe badania oraz zleci zrobienie dodatkowych jezeli zachodzi taka potrzeba. Wyszlam z gabinetu bardzo zadowolona I bede na pewno polecac pania doktor wsrod znajomych.

Do pani doktor chodzę od kilku lat, przeważnie na kontrolne wizyty. Teraz prowadzi moją ciążę. Więc jestem dość częstym 'gościem' w klinice. I wszystko byłoby ok.gdyby nie jeden duuuży mankament. Pani doktor notorycznie spóźnia się do pracy :/ Najczęściej bywa tak, że dosłownie 'wpada na metę' spóźniona o jakieś 40min, ale ostatnio pobiła rekord, spóźniła się prawie 2h!!! Szczerze powiem, po tej sytuacji była to moja ostatnia wizyta. Pani doktor przez swoją lekceważącą postawę pokazuje, iż nie szanuje ani swoich pacjentów, ani kolegów z pracy, którzy muszą świecić za nią oczami. Przez cały okres ciąży tj. jakieś 12-14 wizyt, które musiałam 'zaliczyć' pani doktor punktualnie zjawiła się w pracy może 2x!!!!!

jak najbardziej polecam. Pami dotor jest konkretna i bardzo mila. badnia przeprowadz abardzo szczegółowo i wszystko tłumaczy.

bardzo miła Pani doktor, konkretna, rzeczowa, odpowiada i wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Godna polecenia

Prowadziła moją ciąże, bardzo dokładnie i sumiennie zlecała wszelkie badania, czasem aż za dużo. Może narazić na niepotrzebny stres, bo nawet małe objawy sprawdza szczegółowymi badaniami. Idealna dla osób, które chcą mieć pewność, że lekarz niczego nie przeoczy.

byłam u Pani doktor pw prywatnej przychodni jako jedyna zrobiła mi szczegółowe badania. Jedynym problemem był to że nie bardz wiedzała jak mnie potem leczyć więc musialam iść do innego specjalisty