lek. dent. Beata Przybył

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor bardzo kompetentna specjalistka, wszystko dokładnie wytłumaczy, a w dodatku bardzo miła i uprzejma dla pacjenta. Polecam w 100%

Jeśli chodzi o panią Doktor zawsze do niej chodzę , miła , sympatyczna, uprzejma , jak pierwszy raz przyszłam bez rejestracji - przyjęła mnie. wyleczyłam zęby, mam usunięty kamień. Profesjonalne podejście

Leczyłam u tej Pani zęby w tempie błyskawicznym (ponieważ w Polsce byłam tylko 2 tyg a zębów trochę było) -wspaniała kobieta. W piątek miałam wizytę po czym w sobotę zaczął mnie boleć ząb, który został zatruty (a dodam, że był to najgorszy ból w moim życiu -poród to przy tym pikuś), po telefonie o godzinie 21-ej Pani doktor przyjechała, otworzyła specjalnie dla mnie gabinet, powiedziała, że może tak się czasem dziać więc truciznę wyciągnęła, coś tam jeszcze zrobiła (+znieczulenie) i nie wzięła za to nawet złotówki -bo stwierdziła, że bierze nie za wizytę tylko za zrobiony ząb. Przy tym jest bardzo miła i wesoła; rozumie, że niektóre rzeczy, które robi mogą być nie przyjemne, czy bolesne i nie owija tego w bawełnę. Polecam w 100% dzięki niej nie boję się już dentystów :D

Po raz pierwszy śmiałam się na fotelu dentystycznym.Przyszłam zestresowana,spanikowana.Zależało mi na szybkim wstawieniu jedynek,po ich usunięciu.na drugi dzień odebrałam protezę,naprawdę świetnie dopasowana,jak na pierwszy raz.Pani doktor jest profesjonalistką w swoim fachu,polecam wszystkim

Polecam Paną Przybył w 100%. Dzięki Niej już nie boję się dentysty. Na każdą wizytę wybieram się bez strachu, moja córka również. Jeszcze nigdy ząb leczony przez Panią Doktor nie sprawiał mi problemów i to chyba najlepsza wizytówka, bo z innymi stomatologami zawsze miałam problemy.

plomba i nadlany zab wypadly, robione zeby pozniej bolały (jak się okazało u innego stomatologa niestety zle wyczyszczone korzenie). poszlam na reklamacje to nadlany zab wygladal jak krowi placek (chyba po zlosci ze zab dalej bolał). u Pani doktor zawsze slyszalam ze mam piękne zdrowe zeby poza tymi dwoma, jak się okazało później wszystkie od piątki w tył do robienia i na gorze i na dole wiec tragedia, bardzo nie polecam.

Pani Beata Przybył pracuje w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej w Koszalinie. Moja wizyta trwała dosłownie 8 min. Pani doktor wepchała mi do trzonowego zęba coś w rodzaju ciastoliny (na proponowany rtęciowy amalgamat jakoś nie skusiłam się). Za plombę światłoutwardzalną chciałam zapłacić karta płatniczą ale niestety takiej możliwości nie było. Na koniec wizyty usłyszałam - nie jeść przez 2 godziny.Darmowa wizyta: szybka, sprawna, bez "zbędnych" uprzejmości, ząb "zaklejony", w komputer wpisano wykonane czynności, impasu nie wpisano...W gabinecie prywatnym u pani stomatolog nie byłam i jakoś nie pragnę być świadkiem metamorfozy, chociaż dziwić się nie przestanę...

Bardzo dobra stomatolog, super podejście do dzieci.Od 18 lat ja i mój syn chodzimy do Pani Beaty i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przeczytałem wszystkie powyżej zamieszczone opinie.Zgadzam sie z nimi w 100 procentach.Nie zgadzam się tylko z jedną/negatywną/,ale była to prawdopodobnie opinia konkurencji. Pomimo,że leczę się nie prywatnie i już ponad 50 lat,takiego lekarza jeszcze nie spotkałem.Polecam wszystkim jak najbardziej Panią Doktor:ML

świetna, równa, mądra kobieta, lekarz z doświadczeniem i niebywale sprawna, kompetentna obsługa pacjenta